» »

Micro USB polnilec

Micro USB polnilec

Fukomuko ::

Kje bi lahko čim ceneje kupil kvaliteten micro USB polnilec? Cene so, kolikor gledam po spletu, precej navite, sploh za 1000 mA polnilce. USB kabel sicer že imam, tako da bi načeloma zadostoval le adapter z USB priključkom.

KoMar- ::

Si lahko konkreten, kakšne cene so zate "navite"? Pa odsvetujem nakup kitajskih cheap adapterjev, ker je loterija, če dobiš delujočega, pa če klecne, lahko s sabo vzame še 300x dražji gadget.

Fukomuko ::

Recimo od 10 evrov navzgor. Nepriznanih ali slabo ocenjenih kitajskih adapterjev v vsakem ne nameravam gledati, ker že imam enega doma in glasno brni, pa še delovanje touch screena moti, kar zagotovo ni dobro za telefon.

Končno sem našel nekaj spodobnega: http://www.amazon.de/mumbi-Universal-Ne...

Lahko kdo, ki pogosteje kupuje preko Amazona, preveri, če znaša poštnina v Slovenijo res samo 2 €?

Vanadium ::

poglej na conradu

Thunder wave ::

Sem preveril in je poštnina v Slovenijo 30€ in ne 2€.

Fukomuko ::

30 € za majhen polnilec?:)) Si prepričan? Ker ko grem na blagajno, ponudi nekaj v zvezi s kreditno kartico Visa v vrednosti 30 €, morda si to gledal?
Vsekakor pa imajo to res zelo nepregledno narejeno.

Thunder wave ::

Sem že velikokrat kupoval kaj na amazon.de. Razumem nemško in vem, da ti kaže tisto za viso. Sem šel do konca, ravno toliko, da nisem plačal in je poštnina 29,99€

Fukomuko ::

Ok hvala, bom očitno moral poiskati polnilec kje v Sloveniji, ker iz DX ni zanesljivo, iz EU je pa očitno predraga poštnina.

eVro ::

floyd1 ::

Fukomuko ::

http://dx.com/p/usb-power-adapter-charg...

Ratingi so odlični. Kaj pravite, bi bil primeren za Nexusa, ki je tudi imel 1000 mA polnilec?

Fukomuko ::

KoMar- ::

Ravno pred takimi adapterji sem te svaril ;) Notri je cheap elektronika, QC majo slab, tko da je loterija, če dobiš spodobnega... kar preberi malo bolj podrobno reviewe, enim eksplodira, enim lepo dela... skratka, zakaj bi tvegal za prišparat par €?

darkolord ::

Ker pri dražjih ni nič bolje. Velikokrat so tole kar OEM izdelki brez nalepke (ali pa tudi še z original nalepko).

Sicer pa:

5 star: 71 (72%)
4 star: 23 (23%)
3 star: 2 (2%)
2 star: 2 (2%)
1 star: 0 (0%)

Ni videti, da bi komu eksplodiral.

Zgodovina sprememb…

einstein :P ::

"enim eksplodira"

lol, no. bolj se pa ne da pretiravat, edino, kar lahko v polnilcu "eksplodira" je kondenzator (v najslabšem primeru), pa to ne pomeni, da polnilec eksplodira...

pa tudi fore, da nekomu še telefon uniči crkjen polnilec tudi niso pri pravi...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

KoMar- ::

Kaj naj ti rečem, preberi si malo reviewe...

einstein :P ::

Kaj naj ti rečem, nehaj verjet vsemu, kar prebereš...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Vanadium ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5V 2A micro USB napajalec

Oddelek: Kaj kupiti
151755 (1358) rastko22
»

Kje kupiti / dobiti

Oddelek: Kaj kupiti
81585 (1382) TheKopriva
»

Raspberry Pi USB portable

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232179 (1787) Yacked2
»

DX ni več tako poceni. Alternativa obstaja?

Oddelek: Loža
4410995 (8530) d4vid
»

Tablicni racunalnik ainol novo flame/fire

Oddelek: Pomoč in nasveti
282837 (1892) SimplTech

Več podobnih tem