» »

tiskalnik

tiskalnik

heero ::

pozdravljeni
nisem vedel kam da dam temo pa sem jo dal sem
problem je taksen imam laserski crnobeli tiskalnik lexmark e120 prej je delal normalno zdaj ko hocem tiskat mi vrze list stiskano gor kar sem hotel in po celem listu crne črte z obeh strani lista toner je jaz mislim skoraj prazen

Pithlit ::

Meni pa nikakor ne uspe tega prispevka dešifrirat.
Life is as complicated as we make it...

andromedar ::

Pithlit je izjavil:

Meni pa nikakor ne uspe tega prispevka dešifrirat.


Heh, jaz sem se naučil na Bolhi, kjer se včasih z mojo čudiva umotvorom, ki jih piše nepismen folk, ...ki mu je nekako uspelo priti do interneta. Vzemi s te strani: če ti uspe do dešifrirat, si se dejansko nekaj naučila....in je dobro za tebe :)

/ontopic:

Če so črne sledi na OBEH straneh lista, se ti je najverjetneje raztresel prah (toner) po notranjosti tiskalnika. Odpri zadevo in poglej ali je res. Pomaga izpihovanje s kompresorjem.

Uporabljaš originalni toner?
Eh?

heero ::

toner je original ocistil sem notri nek valj ki se z vsakim tiskanje lista umaze se ne vidi z krpico sem brisal da je umazano
kaj mislite da je driver kaj s tem povezan da nekontrolirano spusca prevec barve (praha)??

andromedar ::

heero je izjavil:

toner je original ocistil sem notri nek valj ki se z vsakim tiskanje lista umaze se ne vidi z krpico sem brisal da je umazano
kaj mislite da je driver kaj s tem povezan da nekontrolirano spusca prevec barve (praha)??


Ne.
Eh?

ttommy ::

Heero- prosim uporabljaj ločila.
Gamer

heero ::

kaj bi samo pomagalo ce bi ga sčistil,če to ne gre da ga vržem v kanto ?

andromedar ::

Ali si tisti valj (najverjetneje misliš transfer valj (lahko je moder ali zelen, včasih rjav)) čistil preden ti je začelo pacat? Ali se da ta valj odstranit iz tiskalnika? Če si ga čistil že prej ali pustil nezaščitenega na soncu/svetlobi, si ga lahko trajno poškodoval. V tem primeru se verjetno tiskalnika ne splača popravljat...

Ampak še vedno....če so lise na OBEH straneh lista, mi to zgleda kot raztresen prah v notranjosti...
Eh?

heero ::

ja zelene barve je in je odstranjljiv cistil sem ga nekajkrat prej samo na svetlobi od žarnice stal je kaksnih 5-10 minut na svetlobi
tudi jaz sem predvideval da se ne splaca popravit in je toner skoraj prazen

hvala vsem za pomoc in odgovore!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laserski tiskalnik - Težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
132926 (2254) brlo
»

Canon laserc printa postrani

Oddelek: Pomoč in nasveti
201485 (1193) BlaY0
»

Laserski tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
213801 (3042) nightbird
»

Folija za TIV z laserjem

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
113370 (2960) bmandl
»

Čiščenje tiskalniškega valja laserskega tiskalnika

Oddelek: Strojna oprema
336967 (6572) Brane2

Več podobnih tem