» »

Win7 ethernet driver in VMWare

Win7 ethernet driver in VMWare

r0ks0n ::

Pozdravljeni,

že pol leta uporabljam VMWare Workstation na katerem poganjam OSX Liona. Včeraj pa mi je po ponovnem zagonu računalnika enostavno prenehal delovati internet. Marvell Yukon kartice ni v upravitelju naprav, nikjer je ne najdem. Če povrnem default nastavitve v VMWare med internet napravami vidim dve njihovi virtualni kartici ali kako bi to drugače opisal - fizične kartice pa nikakor ne zazna.

Še kdo s podobno težavo, kako rešiti zadevo? Za vsak nasvet bom zelo hvaležen.

LP,
Rok

Yacked2 ::

odpri cmd vpiši ipconfig /all in prilepi sliko sem.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

r0ks0n ::

Yacked2 je izjavil:

odpri cmd vpiši ipconfig /all in prilepi sliko sem.


Resnično hvala za odziv. Evo fotka, upam, da kaj pomaga, ker resnično izgubljam potrpljenje s temle. Saj bi šel delat reinstall, vendar me jutri čaka delo in bo premalo časa za namestitev vseh aplikacij, baz,... :/

 CMD ipconfigall

CMD ipconfigall



Aja, matična plošta je DFI LanParty T3H6, sem poskusil inštalirati driver za Marvell Yukon kartico in pravi, da je naložen že novejši driver, zato namestitev tistega iz uradne strani ni mogoča :o

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r0ks0n ()

Yacked2 ::

Objavil si samo navidezne kartice, mene bi bolj zanimala kartica ki ti dela težave, če si paranoične sorte pobriši pač členov MAC naslova.

Poiskusi izbrisati VMware. Počistiti z CCleanerjem. Ugasniti računalnik izklopiti iz elektrike za 30 sek. Potem prižgati.

Dvomim da ima Vmware sploh kakšno zvezo z tvojim problemom. Če gre za namizni računalnik ga odpri iztakni mrežno kartico ven -pazi da se prej razelektriš sebe in računalik, ter jo poiskusi dati v drugo režo (če jih imaš več), malo spihati pa poiskusiti prižgati

Obstaja možnost da ti je mrežna crknila
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

r0ks0n ::

Hm, to mi je vrglo ven ob vpisu ipconfig /all... Bom poskusil vse odstraniti in vse kar si rekel. Ta mrežna pa mislim, da je na sami plošči in ni v slotu... Bom poskusil najti eno 6 let staro mrežno, ki se mi nekje valja... Upam samo, da ni crknila tale na plati :/

Hvala za pomoč in želim ti veselo ter zdravo 2013!

Yacked2 ::

Enako, pa lepo praznuj =D

GLede na to da kartice sploh ne zazna je verjetno hardwarska napaka
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dostopati do t2 routerja?

Oddelek: Omrežja in internet
1824728 (20921) gorann
»

Limited or no conectivity

Oddelek: Pomoč in nasveti
13726 (651) anze20
»

wifi ne dela, dd-wrt (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514695 (4197) BorutK-73
»

Problem z internetom

Oddelek: Pomoč in nasveti
473114 (2665) RuskiSnajper
»

Problem z mrežno (Vista) in to ZELO nadležen!

Oddelek: Strojna oprema
323073 (2372) M-XXXX

Več podobnih tem