» »

Počasno delovanje Mozille

Počasno delovanje Mozille

wufam25 ::

Pozdravljeni,

imam problem z Mozillo in sicer se zatika pri predvajanju videa na YouTubu oz. kjerkoli so
objavljeni videoposnetki. Ko želim predvajati v celozaslonskem načinu moram takoj spremeniti
ločljivost na 360p oz 240p ker v nasprotnem mi ne predvaja videa (zašteka) in potem tudi javi
napako da se je Flash Player sesul (tudi njega imam posodobljenega). Čudno mi je ker pa Internet
Explorer dela normalno, inštaliral sem tudi druge verzije Mozille in je bilo pri vseh enako
(trenutno imam zadnjo 17.0.1).

Hvala za odgovore.

BaToCarx ::

http://www.adobe.com/software/flash/abo...

Kako verzijo ti napiše da imaš v IE in kako v Mozilli?

wufam25 ::

Pri obeh: You have version 11,5,502,135 installed

BaToCarx ::

Pojdi na C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash

Odpri mms.cfg v Notepadu/Beležnica

Pa kopiraj sem kaj je notri.

wufam25 ::

AutoUpdateDisable=0
SilentAutoUpdateEnable=1

BaToCarx ::

Dodaj na dno

ProtectedMode=0

wufam25 ::

manjši problem. ko dodam na dnu in jo želim shraniti (pod istim imenom, mi zavrne) - ''dostop je zavrnjen''

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wufam25 ()

BaToCarx ::

Stisni windows tipko pa napiši notepad, desno klikni na njega in daj "run as admin"(rumen ščitek).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

wufam25 ::

tako je...sem sprobal HD v YouTubu v celozaslonskem načinu in ga ne sesuje AMPAK:) ''na momente zašteka'' ampak ko sem
se z miško ves čas predvajanja videa premikal gor, dol, levo...je pa normalno delal, brez problemov??wtf??

BaToCarx ::

Jah nevem več kaj ti priporočit, bo že kdo drug. Jst firefox uporabljam sam da dljam video, potem pa lepo tekoče v VLC predvajam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

wufam25 ::

hvala...

Metulj-1 ::

Mam sam popolnoma iste probleme z firefoxom. V you tubu mi šteka, ko pa čez zapeljem z miško pa dela ok. Pa še črke mi čudno spaca v nekaterih delih besedila Zato od danes naprej uporabljam chrome.

PARTyZAN ::

http://www.youtube.com/html5

In večina problemov magično izgine. Da bi menjal brskalnik zaradi šalabajzarskega plugina s strani Adobea? Nikoli.

BaToCarx ::

Aja to sem se spomin še, klikneš na video z desnim pa v setings pogledaš če je HW acceleration obkljukana, pa sklopiš ali vklopiš. So bla jajca z tem tudi nekoč. Je kar dosti jajcanja z tem flashom pa firefoxom. Še vedno bolje kot html5 video, z svojim pseudo fullscreenom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

Metulj-1 ::

PARTyZAN je izjavil:

http://www.youtube.com/html5

In večina problemov magično izgine. Da bi menjal brskalnik zaradi šalabajzarskega plugina s strani Adobea? Nikoli.



Ma ne ga srat. Problem ne izgine nažalost. Problem je v firefoxu ne v flashu.

BaToCarx ::

Kako je problem v firefoxu 17.0.1 z flash 11,5,502,135. Če pa meni dela BP? Pa še html5 sem zdaj testiral v par browserjih in morem povedat da se je zelo izboljšal, ampak ne dovolj da bi me prepričal v switch na njega. Še par let pa bo.

Lahko da imata vidva kako grafično/driverji kombinacijo pa kaj zahaklja? Jst mam staro ATi 3850.

wufam25 ::

BaToCarx je izjavil:

Aja to sem se spomin še, klikneš na video z desnim pa v setings pogledaš če je HW acceleration obkljukana, pa sklopiš ali vklopiš. So bla jajca z tem tudi nekoč. Je kar dosti jajcanja z tem flashom pa firefoxom. Še vedno bolje kot html5 video, z svojim pseudo fullscreenom.


haaaa DELAAAA hvala vsem...

Metulj-1 ::

Če mi v drugih browserjih dela ok je problem v firefoxu. Pika. Če pa mozilla ne zna pošlihtat stvari ki jih drugi očitno znajo pa njihov problem. Sem preveč časa zabil, da bi rešil problem, pa ne gre.

BaToCarx ::

Ti verjamem, sem sam popizdeval, ko je crashal ff zaradi flasha. Niti flash version mi ni uspelo.

https://slo-tech.com/forum/t527174/p364...

PARTyZAN ::

Metulj: Brez skrbi, tudi ostali browserji imajo probleme s flashom. Kriv je pa samo in izključno Adobe.

Batocarx: Razlik med flash in html5 predvajalnikom ni več. No ja, razen tega, da je pri HTML5 CPU precej manj obremenjen, prostega je več RAMa, in ni več random hangov zaradi neodzivnega flasha. Ga uporabljam par mesecev in mi preklop na flash več ne pade na pamet.

Kamran ::

Ojla,

Mogoče je finta v temle ?

Sam vem, da sem imel kar nekaj časa probleme s tem, ko sem pa ta "plugin-container.exe" pospravil, je pa vse lepo naprej delovalo. :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zatikanje videov na YouTube

Oddelek: Pomoč in nasveti
93090 (2826) Ale3š
»

Youtube Hd problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
192026 (1672) Djz3l3
»

YouTube blokira internetno povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
232078 (1577) Bakunin
»

se da še kako pohitriti pc?

Oddelek: Strojna oprema
417176 (6096) mtosev
»

Napake na Youtube

Oddelek: Pomoč in nasveti
142975 (2329) zuz3k

Več podobnih tem