» »

Kake rame kupiti?

Kake rame kupiti?

BrKo ::

Odločil sem se za nakup 128MB-rama PC133,7ns,cas2 133MHZ od microna!Ali so stabilni in dobri?Ali bodo delali na tej matični plošči:
http://www.pcchips.com/product.htmlMoja plata je pod oznako M726!
Ali mi bodo rami delali?Ali so dobri,skratka opišite jih malo!:):):)

NightHawk ::

Itak da so dobri, ce te pa zanima kaj je cas2 pa mas na mlacomu clank od ramou.

BrKo ::

Ej NIGHThawk pisal sem na MLACOM pa so rekli da moja plata ne podpira teh ramov!Jaz pa sem jih že kupil in ne vem kaj čem sedaj!Ali res ne podpirajo moje plate!Tukaj je nekaj podatkov o moji plati:

The advanced features of the PC100 BXcel mainboard include:

Supports Pentium II 233-500 MHz CPUs and Celeron 266-333 MHz CPUs with frequency at 66/100 MHz in Slot 1 for AT Form Factor

Provides 3 DIMMs for SDRAM/EDO/FPM memory modules and is expandable up to 768 MB (PC 100 SDRAM Modules Spec. needed when 100 MHz CPU bus clock is being using)

Onboard 3D Sound Pro meet PC98' SPEC and Support HRTF Positional Audio, Direct Sound 3D, support driver for 3D game that used aureal software interface, Software Wave-table Synthesizer, and Digital Audio Interface (SPDIF) (optional) IN/OUT

Provides both ATX power connector, supports various functions of ATX power, such as Suspend, Shutdown, Alarm Wake Up and Modem Ring On.

Supports Advanced Configurattion Power Interface (ACPI) and Legacy PMU and the Ultra DMA/33, fully compliant to PC97 and PC98 Spec.

Onboard Super Multi-I/O chip, suports 2 serial ports will 16550 compatible Fast UART, 1 IR port, 1 parallel port with EPP/ECP capabilities and 1 floppy disk drive interface

Built-in Hardware Monitor circuit, supports Thermal, Power and Fan Speed monitor; optional Intel LANDesk Client Manager (LDCM) support

Bundled AMI Desktop Client Manager for abnormal condition detect and thermal management through the network link or self take care

Provides Trend Micro's Chip Away Virus and PC-cillin 98' (OEM), to automate Virus Protection for Windows 95/98 and Internet.

SLIKA PA JE NA TEJ STRANI:Izberite M726-to je oznaka moje matične plošče!

http://www.pcchips.com/product.html

kr3dn ::

cak, ce te jest prov zatopm, mas ti zdej rame pa plato, poj rabs se proci pa graficno pa uhka probas ce ti rami delajo.

kr3dn

yjj ::

Rami delajo sigurno, sploh pa tako kvalitetni

TESKAn ::

Valda da bodo delal, nc bat.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BrKo ::

Pr mlacomu pa so rekli da ne bodo delali!Da moram imet 100MHZ in ne cas2!Dejte pogledat zgoraj ko sem napisal lastnosti matične plošče ki je stara že 2 leti!
Oglejte si jo tukaj:http://www.pcchips.com/product.html
Izberite oznako M726 in poglejte lastnosti potem pa povejte če mi bodo rami delali!128MB-rama PC133,7ns,cas2 133MHZ od microna!
ALI MI JIH PLATA PODPIRA OZIROMA ALI JIH ZAZNA ALI MORAM KUPITI DRUGE!?

Dalmatinc ::

Jaj, nevem si ču za BiOS Upgrade.... ah ne :8)

JLP ::

Bojo delal in pika.
Plata podpira DIMM module in ti so DIMM tko da kle ni problema.
Plata dela do 100MHz RAM do 133 CAS 2 tko da tud tukej ni problema
Dej not pa uživej!
Live long and prosper!

VASkO ::

kolkokrat se je treba povedat, da je to specifikacija RAMa, torej bi PC133 CAS2 mogel delat (po specifikacijah) na 133mhz in CAS2, vse kar je spodaj tudi dela - proizvajalec jamci 133mhz CAS2. Isto je s procesori, ce mas durona800, zakaj pa ti ne bi delal na 600mhz?

Ram mora delat!!!

Obratno pa ne velja, torej ti pc100 ram mogoce ne bo delal na 133mhz, mogoce pa.

pc133 dela od 66-133mhz zajamceno
pc100 od 66 do 100
pc66 pa samo na 66
(vsak boljsi ram se dela lahko ziher na visji frekvenci kot v specifikaciji)

Pri Mlacomu pa pac nimajo pojma, ce taksno ven vrzejo:D

BrKo ::

VSEM najlepša hvala,predvsem pa ASTEROIDKU ker mi je razložil kako to gre!RAMI SO SUPER IN LEPO DELAJO!:)):))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram pri navijanju

Oddelek: Navijanje
301617 (1219) element
»

Pc 166 ram

Oddelek: Kaj kupiti
231811 (1561) morphling1
»

KAJ SE NAJBOLJ SPLAČA?

Oddelek: Kaj kupiti
201441 (1067) Muflon1
»

RAM Micron vs. INFINEON

Oddelek: Pomoč in nasveti
111033 (869) JLP
»

Ram >>> V čem je razlika???

Oddelek: Pomoč in nasveti
53496 (833) NiggerBob

Več podobnih tem