Forum » Navijanje » Koliko
Koliko
OZZY ::
Meja celora prve generacije je okoli 620-640Mhz. Medtem, ko ti celeron druge generacije dela na 100 in več fsb. Nisi pa napisal za ker celeron gre.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Oznake Intel procesorjevOddelek: Strojna oprema | 5667 (5251) | BorutK-73 |
| » | Konec Celeronov prihodnje letoOddelek: Novice / Procesorji | 6467 (5222) | iloveboobz |
| » | Celeron 2,5 in 2,6 GHzOddelek: Novice / Procesorji | 2690 (2690) | kuglvinkl |
| » | 0,13mikronski Celeron zunaj!Oddelek: Novice / Procesorji | 2328 (2328) | rc-car |
| » | Navijanje CeleronaOddelek: Pomoč in nasveti | 1312 (1171) | akulp |