» »

PS Vita

PS Vita

mat13 ::

Zdravo,
zanima me nekaj stvari glede PS Vite in prosim za pomoč.

1. Ali spominska kartica za PSP deluje tudi v PS Viti?

2. Kakšne so glavna prednosti 3G modela in če se splača?

3. Kakšna je avtonomija baterije (ali je res, da zdrži samo 4 ure)?

4. Ali je internet res počasen in neuporaben?


Hvala vsem že v naprej!

LP, Matjaž

hojnikb ::

1. Nope
2. 3G kot 3G, pač maš net tut ko ni wifija okol :D
3.nebi vedu, verjetno je odvisn ka delaš na njem ;)
4.Glede na to da je zadeva konzola, pač ne moreš pričakovat nek blazen browsing exp.
#brezpodpisa

cordoba ::

A to vito se da/ so že skrekal?

mat13 ::

hojnikb je izjavil:


2. 3G kot 3G, pač maš net tut ko ni wifija okol :D
4.Glede na to da je zadeva konzola, pač ne moreš pričakovat nek blazen browsing exp.


Hvala za odgovore, samo se nekaj: če se odlocim za 3G, a moram potem vzet na narocnino al samo kupim SIM kartico ali slucajno kako drugace?

Hvala :)

Ganon ::

Uporablja svoje spominske kartice, katerih cene so svinjsko zasoljene. Običajna Sonyjeva politika. 3G se ne splača, razen če res nujno potrebuješ internetni brskalnik (ki je sicer precej neuporaben) tudi tam, kjer ni Wi-Fi signala. Upam, da se zavedaš, da iger preko 3G-ja ne boš igral. Za to je Wi-Fi. Baterija zdrži od tri do štiri ure, odvisno kaj počneš.

Konzola je na trgu že več kot leto dni, podpora razvijalcev pa je zelo slaba, luči na koncu tunela pa ni videti. Največji razlog je katastrofalna prodaja.

Odloči se sam, itak gre za tvoj denar. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

matonson ::

Kdor ima namen kupiti Vito, se danes splača: http://www.bigbang.si/igralne-konzole/p...

cordoba ::

A se splača nabaviti vito? Sploh za to ceno, samo sem gledal igre so kar drage...

chuck ::

Lahko jo tudi odkleneš....

cordoba ::

A se da že? Kako pa to narediš?

J.F.K. ::

Hvala za informacijo matonson, naročeno.

cordoba ::

A mi lahko kdo pove, kako je s tem remote play? Se pravi iz ps3, igraš preko remote na viti.
Je to za vse igre?

cordoba ::

Pls anyone, ker to je eden razlogov, da bi danes vzel vito.
Se pravi ali delajo vse igre na remote? Ker berem po spletu in nekje, da samo določene, nekje pa, da z novim updejtom naj bi vse delale, pa nevem komu zdej vrjet!

Trupl0 ::

ne, ne delajo
If you are going through Hell, keep going !

cordoba ::

Aja pol pa ne bom kupil, ker igre so drage.

Sam zakaj nekje berem, da naj bi sony to omogočil? Kr neki res včasih tale sony ga biksa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cordoba ()

Trupl0 ::

s PS4 naj bi bilo mogoče remote play vseh PS4 iger..vsaj tako so rekli
If you are going through Hell, keep going !

medenko ::

cordoba ::

Eh 4 giga kartica je občutno premalo. Vsaj 8-16 gb , pa imaś mir.

medenko ::

še vseeno ugodna cena.

kmetek ::

kmetek ::

32gb VITA kartica 39,99 Ł amazon uk...s ptt in vse 60€...zdaj so po 100€.

http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStatio...

OMFG

wolf123 ::

A 3g model ima pol režo za sim kartico al kak?

Goblin ::

Ja, navadno SIM kartico lahko vstaviš.
http://www.goblin.si

GrimReaper ::

Vprašanji:
1. Sam sem kupil rabljeno za 110EUR, na računu Big Bang je pa cena 98,99EUR in datum 20.3.2013, kupljena preko interneta. So bile kdaj znižane? Ampak skoraj ne verjamem, ker je PSP tolk.
2. Kje je najbolje kupovat igre?
Za eBay sem pogruntal, da kar je poceni verzij na angleškem in nemškem, ne pošiljajo v tujino.
Pa ravno zdej vidim, da imajo Nemci Deutsche version.
Tko da pač ebay.co.uk, in gledaš za najcenejšo pa da pošilja v SLO?
Uncharted sem pa uspel dobit od Irca precej poceni, za 6EUR + 3,5EUR poštnine, sploh ni noben hotel bidat, kar se redko zgodi.

Pa še odgovora na prvi post:
3. Kakšna je avtonomija baterije (ali je res, da zdrži samo 4 ure)?
Zdej sem 3 dni po kakšno uro igral Uncharted in mi je delala 3 ure in pol.

4. Ali je internet res počasen in neuporaben?
Kakor sem včeraj sprobal je dost ok. Dela hitro, pač preko mojega WiFi. Pa možnost miške imaš, če pritisneš kvadrat.
Povečuješ in zmanjšuješ pa tako da premakneš prsta skupaj ali narazen.

EDIT:
Vidim ravno v tej temi, da je bil 20.3.2013 pravi dan za nakup.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

100€ ziher ni bla... to si dobi napačen račun..
#brezpodpisa

GrimReaper ::

Lahko ga fotografiram, če kdo ne verjame.

Še nekaj glede iger, iz USA pomoje tut ne bo šlo, ker imajo NTSC. Pa še dražje so kot v Angliji.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

suhi ::

Je bila. Sredi marca je bila Vita v Big Bangu močno znižana za dan ali dva, cena 99€ in brezplačna poštnina, seveda brez memory kartice.

Kar se tiče špilov, jaz sem dal 50€ za 15 mesecev naročnine PS+, pa vsak mesec dobim zastonj kak soliden špil ali več njih. Med drugimi tudi Uncharted, Metal Gear Solid Collection, Jak & Daxter Trilogy, Rayman Origins, Sine Mora... skratka dobri špili, ne kar nekaj za par evrov. Doslej še sploh nisem začutil potrebe po tem, da bi kupil kak fizični špil, pa mi še niti 6 mesecev naročnine ni poteklo.

hojnikb ::

kupiš v angliji in je to to...

suhi je izjavil:

Je bila. Sredi marca je bila Vita v Big Bangu močno znižana za dan ali dva, cena 99€ in brezplačna poštnina, seveda brez memory kartice.

Kar se tiče špilov, jaz sem dal 50€ za 15 mesecev naročnine PS+, pa vsak mesec dobim zastonj kak soliden špil ali več njih. Med drugimi tudi Uncharted, Metal Gear Solid Collection, Jak & Daxter Trilogy, Rayman Origins, Sine Mora... skratka dobri špili, ne kar nekaj za par evrov. Doslej še sploh nisem začutil potrebe po tem, da bi kupil kak fizični špil, pa mi še niti 6 mesecev naročnine ni poteklo.

wat ? 8-O
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

suhi ::

Zadetek v sredo. Zgleda jim ni šla v promet al kaj vem :D Jaz sem jo kupil brez razmišljanja, čeprav je pravzaprav niti ne rabim. Za ta denar res fletna zadevica, pomanjkanje špilov gor ali dol.

hojnikb ::

za 100€ je steal...

če ne druga, za preprodajo...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

kmetek ::

grimreaper: ebay ni poceni, ampak angleške spletne trgovine in vedno z nekom v kompaniji, da se pike nabirajo.

game.co.uk
gamescentre.co.uk
zavvi.com
365games.co.uk

kmetek ::

http://www.game.co.uk/en/playstation-vi...

Tole bi moral poslati? Using code VCUKSEPT13 je koda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Trupl0 ::

Tudi pri nas bo sedaj PS VITA z 8gb kartico bundlan s Killzone Mercenary za 199,99€ MPC.
If you are going through Hell, keep going !

kmetek ::

ja? kdaj pa :)

Trupl0 ::

Ko bodo naprodaj.
Morale bi že biti.
Ta teden ali naslednji mislim, da bodo na voljo.
If you are going through Hell, keep going !

cordoba ::

200 eur se mi zdi še vedno drago. Ko bo 16giga in vita max 160 eur, kupim!

kmetek ::

Luka321 ::

Mi lahko gdo pove, če bo prišel kak gta špil na ps vito ali pa kateri špili bodo prišli v kratkem?

Luka321 ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/igra... prodajam ps vito :D za samo 135 €, 4gb kartico, etui in fifo 13

akonc014 ::

katera igra se vam zdi najboljša: amazing spiderman,uncharted golden abyss ali virtual tennis4

luclucluc ::

Persona4 Golden > vse. Če si fan RPGjov, drugače med temi špili ki si jih dal na izbiro bi jaz vzel Uncharted.

Za vse, ki vas zanima glede odklepov ipd, Vita omogoča (ob investiranem dnevu podrkavanja ali odklepu pri konzolko/goblin) emulacijo PSPja (torej isti emu, kot ga voziš na PSPju - PSP, SNES, NES, Amiga, GB(C,A) ... Zadevo si oglej na wololo.net

Stvar je vredna nakupa že samo zaradi displaya in parih PSP špilov (TacticsOgre, FFT, Yggdra, Persone) baterija meni zdrzi vsaj 12 ur na srednjem brightnessu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 Plus + (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
558143 (5088) scipascapa
»

PSP GO

Oddelek: Konzole
191343 (1114) LJ4L
»

PSP

Oddelek: Konzole
282980 (2008) ABX
»

Nintendo z izgubo, pocenil ročno konzolo 3DS

Oddelek: Novice / Konzole
226209 (5390) Ganon
»

Sony pokazal PlayStation Vito

Oddelek: Novice / Konzole
388922 (7746) ZaLoMaT

Več podobnih tem