» »

LG 47LM660S

LG 47LM660S

seba001 ::

Zanima me, če ima kdo izkušnje z omenjenim LED TVjem LG 47LM660S ?
Prednosti oz. slabosti?
Odločam se med LG in Samsung UE46ES6750.

Hvala.

fpbs ::

Poišči podatke na njihovi uradni strani. LG ima pasivno 3D, ki je mnogo boljša in veliko bolj prijazna do oči kot aktivna 3D, ki jo uporabljajo Samsungi. Vsi LGejevi modeli imajo tudi WiDi, kar bodo imeli Samsungi šele drugo leto.

djordjevic ::

Edina omembe vredne hiba (vsaj zame) je, kolikor sem seznanjen, še vedno zelo nizko osnovno prikazovanje vrstice (250), ker trumotion ne deluje, kot bi moral, z nadgradnjami pa tega hrošča doslej še niso uspeli ubiti, kar pomeni, da televizor nima oglaševanih 400 hz osveževanja, ampak veliko manj. Nekateri uporabniki poročajo tudi o trailingu (črne lise pri hitrih premikih, recimo, za žogo pri nogometu).

To je dejansko edino, kar me od nakupa odbija, ker je drugače fantastičen televizor v vseh pogledih (velja tudi za 660 in 669). Trenutno se nekako bolj nagibam k philipsu 6907 oz. panasonicu ST50. Samo hudič je, ko ima vsak televizor svoje prednosti.

Oh, choices, choices. :D

Mimogrede, seba001, če te ne bi motilo drugačno stojalo, se splača po 669s v Avstrijo (Mediamarkt ali Saturn). Obe trgovini imata 47-colarja po 970 evrov, kar je imo zelo dobra cena. Pri nas se giblje vse nad 1100.
No grave is deep enough to keep us in chains.

simpet ::

Ta televizor imam doma že dober mesec. Večina funkcij deluje, nekatere samo pogojno.
Več sem pričakoval od browserja (ta je dokaj počasen), pa tudi slika je na starem CRT-ju (od Sony-ja) bla boljša. Nikakor namreč ne morem nastaviti pravega razmerja barv in ostrine, saj so obrazi v temnem okolju skoraj popolnoma nerazpoznavni, kot tudi kakšni napisi na beli podlagi.
Mogoče so bila pač samo moja pričakovanja prevelika - nekako sem za jurja pričakoval več.

djordjevic ::

To pa nerad slišim. Katere vire pa večinoma gledaš?
No grave is deep enough to keep us in chains.

simpet ::

djordjevic je izjavil:

To pa nerad slišim. Katere vire pa večinoma gledaš?


Slaba ostrina je opazna na vseh programih kabelske, pa tudi pri filmih divx, avi ipd... Resda kvaliteta virov ni bohvekaj, vendar so isti viri imeli jasnejšo sliko na CRT-ju.

seba001 ::

Hvala vam za odgovore.
Kakšne izkušnje imate pa z Samsung UE46ES6780 TVjem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri LED LCD TV do 1000€ kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
123156 (2875) medenko
»

Nakup novega TV

Oddelek: Zvok in slika
358364 (7523) nejc1337
»

Kateri TV

Oddelek: Kaj kupiti
468726 (6343) fpbs
»

nakup LED LCD televizorja

Oddelek: Zvok in slika
235815 (5249) HDvideo
»

Samsung LED TV

Oddelek: Zvok in slika
112180 (1983) abcd123

Več podobnih tem