» »

USB ključ ne dela v avtu

USB ključ ne dela v avtu

CodePsd ::

Pozdravljeni. Kupil sem nano velikosti 4GB USB ključ, ki ga bom uporabljal samo za avtoradio. Do sedaj sem uporabljal 8GB USB ključ in je lepo delal. Ta novi ključ pa mi na računalniku lepo dela, v avtu pa samo na hitro prebere naslove vseh pesmi potem pa napiše, da ključ "not recognized". Formatiran je v FAT32 tako kot tisti 8GB, ki mi dela. Kaj lahko storim?

Hvala za odgovore
Razrez spletnih predlog(PSD v HTML) --> http://codepsd.si

OK.d ::

Katere znamke pa je tisti 8gb kljucek, ker pri meni 4gb dela v redu ne zazna pa 8?
LPOK.d

VoidRay ::

CodePsd imas se kaj drugega razen glasbe gor? Zbrisi ce imas
OK.d pri tebi je problem sigurno to da je formatiran v NTFS.
Upam da sem pomagal vsaj enemu :)
Work can't kill you, but why take a chance?

OK.d ::

ne oba sta na fat32 in celo od iste znamke ampak 8gb ne potegne
LPOK.d

VoidRay ::

A mas se kaj razen glasbe gor?
Work can't kill you, but why take a chance?

hojnikb ::

formatiraj ga z sdformatter-jem, če bo kej pomagal..
možno je pa tut da ga radio enostavno ne mara..
#brezpodpisa

CodePsd ::

8GB je Patriot X-mini. Novi 4GB pa tale.
Samo par mp3-jev mam gor
Razrez spletnih predlog(PSD v HTML) --> http://codepsd.si

Scorpia ::

Ne dela, ker avtoradio nima takorekoc driverje za ta kljuc. Tudi pri meni radio kaksnega ne zazna, druge pa spet ja. Najboljse da kupis usb od istega proizvajalca, kjer ti njihov presnji usb kljuc delal.
////

dottor ::

Jaz mam podoben problem. Vse USB ključe ki jih priklopim na avtoradio delajo normalno (ene 20 ključev je že blo gor), zalomi se pa pri telefonih. Težava je v tem da vedno moj telefon ne dela, od kolegov pa bratov normalno. Prej sem mel LG GT540 in zdej imam HTC One X in ne en ne drugi jih avtoradio prepozna, Samsunge pa dela takoj ko klikneš podatkovni način. Z bratom sva provala zamenjat spominske kartice (na starih telefonih) pa še vedno ni delalo na mojem telefonu... Kdo ve kje tiči problem?

Kar se tiče zgornjega problema: lahko da avtoradio ne bere nano ključev, ker majo drugačno elektroniko not od navadnih in mokro ključev (posledično drugačne gonilnike zahtevajo)

hojnikb ::

vsi usb kjuči majo enak driver (če se predstavljajo kot mass storage device), tak da v tem ni problem. Problem bi lahko bil v napajanju kjučka, formatiranju...

kar se tiče telefonov; ti novejši telefoni laufajo preko MTP protokola in ne preko mass storage, kar pa verjetno avtoradio ne podpira..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB ključ 128Gb 3.0 dela smo na PCju.

Oddelek: Pomoč in nasveti
172264 (1903) Yohan del Sud
»

USB ključ - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
217130 (4367) deninho1989
»

USB ključ 2GB, čim manjši - kje kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
315798 (4906) Tac20
»

trdi disk predelati v usb ključ

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
163250 (1539) Mrakw
»

Avtoradio + usb hdd ?

Oddelek: Na cesti
91913 (1700) kixs

Več podobnih tem