» »

Najboljši/Najslabši admin/mod na slotech debata

Najboljši/Najslabši admin/mod na slotech debata

Temo vidijo: vsi
1 2 3
4
5

Super Sonic ::

Mislim, da se celotna ekipa kar precej trudi, je potrebno razumet, da so novoodprte dnevne teme, s podobno vsebino, stalnica, veliko je tudi tistih tem, kjer se postavi eno vprašanje, potem pa v temo vskočijo "eni in isti", pa jo čez čas pripeljejo na isto točko kot že prejšnjih n tem.

Vse tiste sodelujoče, ki so v resnih temah, pa itak večino drka ego in verjamem, da je težko, kot je že W1 omenil.

Kljub vsemu se boljši forum (še vedno) težko najde.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

@nny ::

Ja, ko glendale vskoči ob vsaki polni luni in začne z dlakami v ženskih anusih...oooo, zlate niti tega foruma. :))
Po drugi strani pa se tudi (novi) uporabniki ne potrudijo, da bi poiskali odgovor v ustrezni temi ali nadaljevali že začeto podobno. Lenobe!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

figula ::

Spomnimo se, kako so pred časom mladci S-Tja sračkali po celem forumu.
Mislim, da jih je takrat bluefish kar uspešno umiril. Ali se morda motim?

jype ::

Ramon dekers ::

Mladci ja. Kako pa to veš? Mogoče je jim je druga puberteta udarila v glavo.

Itak bo v petek konec sveta.

Prosim brez jutube filmčkov. Meni brskalnik crkne če ga odprem. In potem se mi minuto zapira.

Zgodovina sprememb…

garamond ::

Looooooka je izjavil:

Mavrik je izjavil:

Sem se pa moral naučiti, da v nekaterih temah z nekim osebkom enostavno ne sodelujem več, ker so ponavadi sporočila izbrisana kot off-topic. Torej, nič več kolesarskega CPP, Applovega fašizma in nadmoralnosti Linuxov :D


Woohoo \o/ Vsaj nekdo ko je pogruntal ;)

Ne smes se kar tako predat.
Ce bi se v zgodovini vsi predali bi se se vedno vozili okoli s kolesi!
Pa ne vem ce je glih fino, da se moderatorje v tej temi zali...sej se da brez tega izrazit svoje nestrinjanje z njihovim nacinom administracije :D
Pa jype tud ni administrator...ceprav bi mogoce kdaj lahko posumili, da ima posebne privilegije...

No, to niti ni predaja ampak bolj to, da se mi enostavno ne da več sodelavati tam. Saj so vedno eni in isti vzorci! Se sprašujem, kako to, da nekatere to ne dolgočasi.

> Pa ne vem ce je glih fino, da se moderatorje v tej temi zali...sej se da brez tega izrazit svoje nestrinjanje z njihovim nacinom administracije :D
Žaljenje itak pove več o avtorju kot o adminu, heh.

> Kljub vsemu se boljši forum (še vedno) težko najde.
Bil sem na nekem mednarodnem forumu z nekega ozkega področja, kjer je bila tudi navada, da se registriraš z imenom in priimkom. Mislim da je bila večina različnih starosti. Kakorkoli, forum praktično ni rabil administratorjev! Brisali so samo spam sporočila.

Problem je ponavadi v uporabnikih. Slo-Tech ima pa sploh večino moške populacije, relativno mladih, in sploh ni čudno da se pokaže tekmovalnost, agresivnost itd.

@nny ::

garamond je izjavil:


Problem je ponavadi v uporabnikih. Slo-Tech ima pa sploh večino moške populacije, relativno mladih, in sploh ni čudno da se pokaže tekmovalnost, agresivnost itd.


Če misliš, da so starejše ženske kaj manj agresivne od mladih moških, se hudo motiš. Problem je...isti kot v plehnatih škatlah. Dokler sem varno zabubljen v karoseriji/anonimnosti, bom metal drek okrog kot trosilec, pa BMK za ostale.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

BigWhale ::

Najbolj smesno je predvsem to, da se ljudje pritozujejo nad brisanjem v 'troll temah'. Ko pride en kup sporocil in se na koncu niti ne ve vec kdo je koga citiral, kdo je komu odgovarjal. Takrat se paketno pobrise vse enovrsticnice, "+1", "word" in "se strinjam" poste. Sporocila, ki imajo direktno referenco na ta sporocila so potem brisana avtomatsko. Ostala se polovi se rocno.

Ce so v sporocilu jah neprimernega, se vedno brise celo sporocilo.

Ko pride do kolesarjenja je jype prvi, ki se ga brise. :)

D3m ::

Tvoj "smajli" na koncu je sumljiv.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BigWhale ::

D3m je izjavil:

Tvoj "smajli" na koncu je sumljiv.


Ne ni. Vprasi jypeta kolkrat sem ga brisal, ko je zacel trolat. Verjetno veckrat, kot vse druge trole.

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

I shouldn't tell you this, but you're good people and have a right to know.

Tko nekak zgleda moderiranje.


sem mislil da izgleda takole: moderiranje st foruma
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kr1ženska ::

Eh, vi ste čist preveč občutljivi. Tile moderatorji so že vredu. Mogoče bi lahko kdaj celo bolj dvignili nivo debate in pobrisali kak bullshit več sam že tko imajo dost dela da se tkole ukvarjajo in brišejo sranje za nami.
Fantje, dobr delate! ;)

@nny je izjavil:

garamond je izjavil:


Problem je ponavadi v uporabnikih. Slo-Tech ima pa sploh večino moške populacije, relativno mladih, in sploh ni čudno da se pokaže tekmovalnost, agresivnost itd.


Če misliš, da so starejše ženske kaj manj agresivne od mladih moških, se hudo motiš. Problem je...isti kot v plehnatih škatlah. Dokler sem varno zabubljen v karoseriji/anonimnosti, bom metal drek okrog kot trosilec, pa BMK za ostale.

@nny, vsak dobr geek bi lahko razvozlal kdo si. Sam komu se pa da.
Ko enkrat začneš sodlovat na kakemu forumu gre zelo hitro tvoja anonimnost po gobe. In tle ti tvoj nick ne pomaga veliko.

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

Aja, pa imo najboljši itq Gandalfar. Edini ki res zna dvignit nivo debate ko je treba.

Unknown_001 ::

Med slabe mode dodajam tudi Mavrika

Keyser Soze ::

@kr1ženska
Ja, pa argumentirat ne zna svojih odločitev, po možnosti ti pa še pritožbo zbriše, da ne bo slučajno preveč očiten feler v očeh javnosti. Je tak kot naši ustavni sodniki. D'best. >:D

Tak eksces lahko pripišem redkemu moderatorju tu gor.
OM, F, G!

kr1ženska ::

Keyser Soze je izjavil:

@kr1ženska
Ja, pa argumentirat ne zna svojih odločitev, po možnosti ti pa še pritožbo zbriše, da ne bo slučajno preveč očiten feler v očeh javnosti. Je tak kot naši ustavni sodniki. D'best. >:D

Tak eksces lahko pripišem redkemu moderatorju tu gor.

To vrjamem da se mu ne da razlagat vsega kar pobriše. Ok, da briše pritožbe, tega nisem vedla.
Do sedaj sem pač opazila da zna v kakih resnih debatah dobro dvignit nivo debate kar je kul.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

To vrjamem da se mu je da razlagat vsega kar pobriše. Ok, da briše pritožbe, tega nisem vedla.


Ja, stvari, ki se ne skladajo z napisanim v prvem postu Pritožb, načeloma brišemo, ker je drugače preveč šuma okoli.
The truth is rarely pure and never simple.

Janac ::

Zanima me kako postanem moderator ?

Xserces ::

nemoreš... moraš imeti veze in pa kupit moraš sok (pravi okus)... lahko ti pomagam kateri okus (g******)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

kuglvinkl ::

Janac, za vsakega subjekta je poseben postopek. Zate je pa čisto enostaven, da se še enkrat rodiš.

Oz. drugač bi moral zastavit. Še enkrat se moraš rodit, potem dej pa novo vlogo.

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

kuglvinkl je izjavil:

Janac, za vsakega subjekta je poseben postopek. Zate je pa čisto enostaven, da se še enkrat rodiš.

Oz. drugač bi moral zastavit. Še enkrat se moraš rodit, potem dej pa novo vlogo.


O joj... Janc, če boš postal veren, imaš mogoče še šanse :)

BaToCarx ::

Fajn tema, me je spomnila na čase, ko je bil za par trenutkov anonimni eksperiment uveden. Joj takrat so meli dela.

outsider ::

Zelim si moderatorskega naziva!

PS: sam tok da zbrise jype-ta.

lp

korenje3 ::

ne vem zakva vsi zapirajo troll teme v loži... tm so mel včasih temo ka so pisal same bedarije not, jz pa ne smem met teme o najlepših trepalnicah.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Mavrik ::

Ker ne maramo troll tem.
The truth is rarely pure and never simple.

kr1ženska ::

Tudi Loža ima svoje meje; je zapisal eden od adminov ko je folk nakladal o bstoju nezemljanov v srdišču zemlje :) Kva je bla to že ena tema? Sem se nasmejala do solz :))

mtosev ::

saj je blo dost troll tem v AE
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

korenje3 ::

mislm kva je bolj troll tema...
Nakladalnica (ex kdaj hodite spat) al tema o trepalnicah?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Mavrik ::

Nakladalnica je honey-pot.
The truth is rarely pure and never simple.

shadeX ::

Unknown_001 je izjavil:

Med slabe mode dodajam tudi Mavrika


Tuki brez argumenta ne gre. Zakaj ?

Mavrik je faca..

gruntfürmich ::

Janac je izjavil:

Zanima me kako postanem moderator ?

tko da čim več trolaš, dobiš najhujše nazive, največ sovražnikov, in takrat prideš v klub modov.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

mtosev ::

yeah sure:))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

VoidRay ::

Moras bit nabit in gres do Primoza. Ce negre zlepa gre pa zgrda. Ker si pa Janac in imas 100 kg mu pa lahko zagrozis da mu bos pojedel druzino.
Work can't kill you, but why take a chance?

korenje3 ::

sam ta bluefish pa res ne mara žiraf...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

oemdzi ::

Ta tema bi brez posegov moderatorjev verjetno imela ze 8 strani ... ;)

Tako pa niti ne pisem, ker Gandalfar onanira med brisanjem mojih popolnoma sprejemljivih postov, ki niso bili nic kaj manj primerni od 3/4 ostalih v tej temi.

Uzivajte dokler ... oh ne ! 1, 2 ,3 chu chu chu Gandalfar is co(um)ming
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Mavrik ::

Ta tema bi brez posegov moderatorjev verjetno imela ze 8 strani ...


Verjetno, samo pogovor pa niti približno ne bi tekel o moderatorjih. Za prosti pogovor je IRC in ostali messengerji ;)
The truth is rarely pure and never simple.

oemdzi ::

Torej ce bi se sel vase pikolovstvo, bi komot pobrisal 3 od 4 strani in temo tako skrcil na 1 stran.

primer: Tema je o najboljših in najslabših moderatorjih oz. adminih, torej ne kako postati moderator (brisem 1 stran)

primer2: Tema je LE o najboljših in najslabših moderatorjih (brisem vse neopredeljene komentarje kjer se ne omenja modov v presežnikih, bodisi pozitivnih ali negativnih)

primer3: mah ne, saj ste dojeli ...

Vaš problem je, da se mod pojavi iz nikoder malo "prečeše" temo, nima veze ali vse razume ali pa samo vsak 4. post in gre brisat po svojih standardih, ki se milorečeno od teme do teme oziroma bolje rečeno od uporabnika do uporabnika spreminjajo kakor veter piha (le da pri določenih uporabnikih veter vedno piha v isto smer)

sploh tisti moj primer (screenshot v 1. postu) z katerem sem se odlocil odpret temo, samo kaze na dvojne standarde. Moj post se je navezoval na temo, ni bil offtopic, zaljenja neposrednega ni bilo, neposrednega je bilo nekaj malega (ce ste pikolovski, kar seveda ste!)ampak tistih verjetno vec ni na tem svetu... Prav mogoce je plosk plosk plosk na koncu malce posmehljivo napisano avtorju kateremu sem odgovarjal, ampak hej, zame je tudi njegovo pisanje posmehljivo, ki pa je ostalo nedotaknjeno.

Mislim prečkanje železniških tirov gre primerjat s prečkanjem avtoceste, res argumetrirana debata !
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Keyser Soze ::

oemdzi je izjavil:

sploh tisti moj primer (screenshot v 1. postu) z katerem sem se odlocil odpret temo, samo kaze na dvojne standarde. Moj post se je navezoval na temo, ni bil offtopic, zaljenja neposrednega ni bilo, neposrednega je bilo nekaj malega (ce ste pikolovski, kar seveda ste!)ampak tistih verjetno vec ni na tem svetu... Prav mogoce je plosk plosk plosk na koncu malce posmehljivo napisano avtorju kateremu sem odgovarjal, ampak hej, zame je tudi njegovo pisanje posmehljivo, ki pa je ostalo nedotaknjeno.

Zanimivo. Zbrisal ti ga je pa Gandalfar. Le kdo drug. :D Smešno, a hkrati tudi žalostno.
OM, F, G!

kr1ženska ::

Kritizirali, kregal ste se z njimi že na tisoč in en način. Menda je že vsak izmed njih postavil svoje meje do katerih dopušča neko trolanje in mislim da jih tovrste kritike ne ganejo več.
In tok so fer, da znajo priznat svoj kiks če spoznajo da so ga naredil.
tale tema bi bila imo smiselna če bi preprosto naredili eno anketo. Mogoče bi bilo po tem lažje argumentirat stvari.
A se komu da? :)

Ziga Dolhar ::

oemdzi je izjavil:

ta tema bi brez posegov moderatorjev verjetno imela ze 8 strani... ;)

Tako pa niti ne pisem, ker gandalfar onanira med brisanjem mojih popolnoma sprejemljivih postov, ki niso bili nic kaj manj primerni od 3/4 ostalih v tej temi.

Uzivajte dokler... Oh ne! 1, 2, 3 chu chu chu gandalfar is co(um)ming


Nop. Komaj 6 strani! :)

https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

D3m ::

No no kr1ženska. Ni mu treba hrbta božati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oemdzi ::

Čak ti si ženska in nimaš pravice tle pisat ! Pa ne zato, ker ne bi bila enakovredna moškemu, ampak si na slotech pač celo večvredna ... Admini imajo drugačne kriterije če si ženskega spola, neglede kolk si potencialno lahko grda in koliko promilov šans imajo pri tebi... Važno da teoretično obstaja možnost (čeprav v drugi dimenziji, ni važno !)... Saj ne bodo priznali, ker se večina še sploh zaveda ne tega, ampak imajo to nekje v podzavesti še iz časov ko so se odločili postati moderator zaradi visokega statusa v družbi in večjega uspeha pri ženskah (je ostalo samo pri špekulacijah), ampak želja še ostaja ...

test123
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

garamond ::

@nny je izjavil:

garamond je izjavil:


Problem je ponavadi v uporabnikih. Slo-Tech ima pa sploh večino moške populacije, relativno mladih, in sploh ni čudno da se pokaže tekmovalnost, agresivnost itd.


Če misliš, da so starejše ženske kaj manj agresivne od mladih moških, se hudo motiš. Problem je...isti kot v plehnatih škatlah. Dokler sem varno zabubljen v karoseriji/anonimnosti, bom metal drek okrog kot trosilec, pa BMK za ostale.

Se strinjam da je anonimnost največji vzrok, ampak za agresijo pa mislim, da je še zmeraj največja pri mladih moških. Ampak zdaj ko si to omenila, bom pogledal, da nimam slučajno stereotipa. In če ga imam, le kaj bi to pomenilo ... upam da to ne pove preveč o meni :D

kr1ženska je izjavil:

Tudi Loža ima svoje meje; je zapisal eden od adminov ko je folk nakladal o bstoju nezemljanov v srdišču zemlje :) Kva je bla to že ena tema? Sem se nasmejala do solz :))

To je bila tema o votlih planetih. Trenutno najbolj zabavna tema je seveda o Koncu sveta z eno osebo, ki resnično verjame (ampak ne v ekstremno teorijo o koncu človeštva, čeprav mi nikoli ne upa odgovoriti na moje teorije :)). Zadnjič sem skoraj krepnil od smeha!

@nny ::

kr1ženska je izjavil:


Če misliš, da so starejše ženske kaj manj agresivne od mladih moških, se hudo motiš. Problem je...isti kot v plehnatih škatlah. Dokler sem varno zabubljen v karoseriji/anonimnosti, bom metal drek okrog kot trosilec, pa BMK za ostale

@nny, vsak dobr geek bi lahko razvozlal kdo si. Sam komu se pa da.
Ko enkrat začneš sodlovat na kakemu forumu gre zelo hitro tvoja anonimnost po gobe. In tle ti tvoj nick ne pomaga veliko.


Brez skrbi, da me najde, če me hoče. Le da tu ne gre zame, ane?
Kar se anonimnosti tiče, obstajajo pa tudi druge možnosti...recimo se vkopat v zemljanko sredi gozda, zadrnjohat v kibernetično spanje in prilest ven v 15. solsticiju naslednjega eona. Za vsak primer, da je kaj preživelo.

Nekako mi ta možnost ne diši.

garamond je izjavil:

Se strinjam da je anonimnost največji vzrok, ampak za agresijo pa mislim, da je še zmeraj največja pri mladih moških. Ampak zdaj ko si to omenila, bom pogledal, da nimam slučajno stereotipa. In če ga imam, le kaj bi to pomenilo ... upam da to ne pove preveč o meni :D


:DČisto preveč se sekiraš, stereotip sem in tja popestri dan...ženske so enako agresivne, le da svojo agresivnost izražajo na drug način. Namesto izbočenega mednožja vržejo na mizo...drug atribut?

Na splošno admini tukaj dobro opravljajo delo. Včasih koga zanese na osebni nivo.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

korenje3 ::

zdej vem zakva ženske nimajo nazivov kle. ka se tko prilizujejo moderatorjem
v bistvu so pa same trollarce ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

D3m ::

Se pravi, kadar Gandalfu ne piha na dušico on poblazni in briše prispevke na S-T? :|
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vajenc ::

Včasih je veljalo neko pravilo, da moderator, ki sodeluje v temi ne uporablja svojih vzvodov moči. Zdej je to pozabljena vrednota, imo predvsem zaradi jypeja in Dolharja. Pa nič ne rečem, oba sta za tak forum nepogrešljiva, ampak verjetno ju je očutek moči premamil.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

OrkAA ::

Kdaj sta pa ta dva v isti temi sodelovala in moderirala?

Vajenc ::

OrkAA je izjavil:

Kdaj sta pa ta dva v isti temi sodelovala in moderirala?

Mogoče v GW, v večih temah pa sta oba sodelovala in je vsaj eden moderiral ... pristransko ofc
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

OrkAA ::

Link? Ker jaz se razen brisanja očitnih trolpostov PNGjev ne spomnim nič takega, kar bi bil potencialen konflikt.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Moderiranje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15925275 (21517) šajtrga

Peticija zoper naziv Persona rudis (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
8914404 (11112) Mavrik

Več podobnih tem