» »

Računalnik ne dela več

Računalnik ne dela več

pr25012 ::

odkar sem zamenjal baterijo.

kaj mu je?

jonystar ::

Mogoče ti je napajalnik šou al pa maš mogoče že zanč plato, kokr jest ki imam mal napihnenen kondenzatorje in če izštekam iz vtičnice napajalnik pa spet nazaj prklopm morm počakat ene pol ure, da se vsi kondenzatorji "zbudijo".

pr25012 ::

Pravzaprav se windowsi ne zazzeeejo. V bios pa lahko grem.
Sem poskusil z novo insstalacijo, ampak mi obticci v fazi ko skussa prepoznati zze obstojecco verzijo windowsov.

Riff ::

ja lahko da ti je zmešalo nastavitve v biosu ko si zamenjal baterijo ker se potem vse nastavitve v biosu resetirajo na defaults, lahko da je kriva samo 1 ali 2 opciji v biosu da ti sedaj dela to probleme

pr25012 ::

Sem šel skozi bios ampak nisem opazil nič takega.

Najbrž se ne spoznam dovolj na te stvari.

Kaj da naredim?

Brias ::

sata mode spremeni ( ce ti pri novi instalaciji z praznim diskom da bluescreen 2 sekunde pred izbiro particije potem je to to .... )

pr25012 ::

Nevem kaj je narobe stem hhd. Mam na njemu precej zgodovine.
Zadevo bi najverjetneje ressil s tem ko bi svormatiral sistemsko particijo na njemu.
Ker pa nimam doma nobenega programa za formatiranje in sem nassel en drugi hhd, ki deluje sem njega uporabil za sistem (nalozzil xp-je) nanj. In imam problematiccen hhd kot slave. Pacc to ni ressitev ns moj problem ampak vazzno da sskatla deluje. Se zahvaljujem na podpori in vossccim sreccno 2013.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stara matična ne zazna SATA diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
282133 (1373) solatko
»

Računalnik se resetira (forever)

Oddelek: Pomoč in nasveti
291865 (1349) GTX970
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4317725 (13848) G_mAn
»

laptopu crknil cdrom. kako formatirat/naložit nov sistem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
201752 (1475) Voluharr
»

ASUS a7n8x-x

Oddelek: Strojna oprema
9717 (660) Duhec

Več podobnih tem