» »

Hp Compaq problem !!!

Hp Compaq problem !!!

gun2ter ::

Pozdravljeni!
Imam star prenosnik Compaq 6715 za katerega sem se odločil da ga bom popravil če je to mogoče.
ko prižgem računalnik se normalno pojavi okno z napisom hp v katerem nato tudi ostane..poizkusil sem že vse možne kombinacije tipk ampak je računalnik zamrzne in sploh ne pride v bios. :8)
Kaj bi lahko bilo narobe??Prijatelj ki se malo bolj spozna na take stvari mi je rekel da je pregorel BIOS čip.

hojnikb ::

men se isto dogoja na 6910p, vendar čist nakjučno in zelo poredko (mogoče 2x na mesec). Zadevo vedno reš en cold reboot..
#brezpodpisa

mat xxl ::

Treba je nekako v Bios priti ....sicer menjava plate.... kar se verjetno ne izplača .......in ga potem raje prodaj po delih .....

#000000 ::

Z vsemi iz serije 6700 - 6800 je problem. Kater točno model imaš, oznako mislm, ker je ene 6 revizij tako za intel kot amd procesorske plate.

AlienRR ::

gun2ter je izjavil:

Pozdravljeni!
Imam star prenosnik Compaq 6715 za katerega sem se odločil da ga bom popravil če je to mogoče.
ko prižgem računalnik se normalno pojavi okno z napisom hp v katerem nato tudi ostane..poizkusil sem že vse možne kombinacije tipk ampak je računalnik zamrzne in sploh ne pride v bios. :8)
Kaj bi lahko bilo narobe??Prijatelj ki se malo bolj spozna na take stvari mi je rekel da je pregorel BIOS čip.

Če BIOSa ne prebere do konca bo vrjetno procesor ali matična.
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

eric_cartman ::

A mislte, da bi reset Biosa tako da potegne vn baterijo lahko pomagov??

Riff ::

ja včasih reset biosa pomaga

gun2ter ::

vse sem že preizkusil...bom probav zamenat BIOS čip..upam da bo to rešilo težavo..kakšno je vaše mnenje??

#000000 ::

Ma je je za probat, sej tistih 20 evrov ni tak denar.

hojnikb ::

a se še komu dogaja na 6910p, da mu zvok zgine iz levga zvočnika vsake tolk cajta ?
Men se to zgodi in ponavad pomaga sam cold reboot al pa RES glasn zvok iz tistga zvočnika, da začne zadeva normalno delat ??
Any ideas ?
#brezpodpisa

mat xxl ::

Slab kontakt ali pa skurjen zvočnik.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere Windowse naložiti na HP Compaq 6710b?

Oddelek: Pomoč in nasveti
403061 (1322) hojnikb
»

dell inspirion 1525 overclock

Oddelek: Navijanje
102786 (2732) Miha20
»

Modificiranje biosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
19919 (664) hojnikb
»

Sony Vaio CR Bios čip reprogramiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
101811 (960) tupee
»

USB zvočna kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
9925 (821) hojnikb

Več podobnih tem