» »

katero gamer miško kupiti?

katero gamer miško kupiti?

Zdutor ::

Pozdravljeni

Iščem gamersk miško. Nagledano imam RAZER IMPERATOR EXPERT ERGONOMIC

http://www.sestavi.si/index.php/item/di...

Katero gamersko miško priporočate vi?

dogo ::

Odvisno kakšen imaš proračun namenjen za miško in kaj se bo najbolj igralo.

Zdutor ::

Najbolj se bo igral Call of Duty, budžet je ok. 60e :)

CleanPower ::

tole se ti splača: http://dx.com/p/razer-deathadder-3500dp...

41 evrov skupaj s poštnino.
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

Zgodovina sprememb…

cen1 ::

Razer deathadder 3500 mi je crknil takoj po garanciji. Ne priporočam. Osebno bi se izognil vsem razerkam.

galu ::

Razer ima zelo dobre high-grade mišake, low- in mid- grade pa je precej slabši (IMO). Baje tudi ni ravno sinonim za kvaliteto, napram Logitechu.

Sam imam G500, ki sem ga dobil kot zamenjavo za mrtvo G5 in je odlična. Lahka, trdna, natančna, relativno ergonomična. G700 ne priporočam, saj je zaradi baterije opazno težja od G500.
Tako to gre.

krispe ::

Jaz imam brezžično miško Logitech Performance MX. Je ergonomične oblike, odlično se vsede v roko in je zelo natančna. Polni se 1x tedensko (nekje 2 uri) - miška se lahko tudi uporablja med polnjenjem, čeprav je kabel za polniti precej nadležen.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

mokasin ::

Veliko jih pravi, da je Logitech G9X zelo kvalitetna in dobra miška

Noobish ::

@krispe: Logitech Performance MX je super miška, ampak ni za gaming. Mislim da ima 1500 ali 1000 dpi. Po mojem mnenju je najbolje kakšno razer ali logitech G series, ker so te miške za gaming narejene.

dottor ::

G500 :)

KTr1sk ::

pa izogibal bi se dealextreme z nakupa iz kitajske, ker se boš načakal ...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

dogo ::

r3dkv1c4 ::

galu je izjavil:

Razer ima zelo dobre high-grade mišake, low- in mid- grade pa je precej slabši (IMO). Baje tudi ni ravno sinonim za kvaliteto, napram Logitechu.

Sam imam G500, ki sem ga dobil kot zamenjavo za mrtvo G5 in je odlična. Lahka, trdna, natančna, relativno ergonomična. G700 ne priporočam, saj je zaradi baterije opazno težja od G500.

čaki ti imaš rajši lažje miške in g500 ima možnost nastavitve teže miške s priloženimi utežmi za čim g700 te možnosti nima.
Po izkušnjah sodeč je v prvi uporabi g700 malo težja vendar se hitro prilagodiš in ugotoviš da je ravno to tisto kar dela miš super natančno in kontrolirano.
Baterija drži reci piši za brez problema 10h full igranja in še več....tako da je to najmanjši problem, lahko pa seveda miš uporabljaš tudi s kablom.

O performancu ne bom izgubljam besed ker je trenutno razer in ostale miši korak za njo.
http://www.electronic4you.si/logitech-w...

mislim da je to najcenejša ponudba..

odločitev je pa tvoja.

54j0 ::

G500, če miš objameš z dlanjo. G9x, če jo raje primeš s konicami prstov. Obe imata tudi tisti prosto vrteči logitech kolešček, ki po enem tednu uporabe postane popolnoma nepogrešljiv. Obe lahko dobiš že po 60€, če malo pobrskaš po oglasih.

DrYuri ::

Jaz imam taprvo G5 in morm rečt da je še vedno super! Tko da js bi ti predlagu g500 al pa tut g400 je tut dobra, jo ima moj brat in je zlo podobna g500 le da je brez uteži. jo pa dobiš za dobrih 30 eur :)

54j0 ::

Ja, čisto sem pozabil na g400. Po obliki je kopija stare MX518, sicer pa ima prenovljeni optični senzor (ne laserskega, torej bo spodaj svetila rdeče) z 3200 dpi. Super miš za super ceno. Je za odtenek manjša od g500, čeprav na prvi pogled zgledata zelo podobni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

Tr0n ::

Razer Naga Hex. Super za gejmat, se posebaj za MMOje in FPSe.



Sploh ne bi mogel vec nazaj na "klasicno" misko.

PARTyZAN ::

Hex je oskubljena Naga, ki ima porazen build quality. Meni in znancu je en izmed gumbov crknil ob približno istem času. Zdržala je pa točno eno leto.

Zdaj sem na Roccat Kone+ in sem zaenkrat zadovoljen. Moti me edino glasen kolešček.

Tr0n ::

Klasicne Nage nisem vzel, ker ima prevec gumbov, ki so prevec skupaj in nekateri tezko dosegljivi. Hex je ravno prava kombinacija. Build je pa cisto ok, klasicen Razer pac.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

r3dkv1c4 ::

Tr0n je izjavil:

Klasicne Nage nisem vzel, ker ima prevec gumbov, ki so prevec skupaj in nekateri tezko dosegljivi. Hex je ravno prava kombinacija. Build je pa cisto ok, klasicen Razer pac.

od razerja je edin mamba, da lahko rečeš da je miš.....

Tr0n ::

Ah daj. :)

einstein :P ::

R.A.T. 9
STAY OUT OF MY TERRITORY!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295216 (52112) Kr_Edn
»

Podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
314530 (2818) kuglvinkl
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817149 (15459) Antares88
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538089 (30161) ShowDown
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314785 (13057) mr1two

Več podobnih tem