» »

Predvajanje 3D

Predvajanje 3D

Syrex ::

Imam problem pri predvajanju 3D filmov. Stvar je takšna moj Philips ne podpira predvajanja filmov preko USB-ja. Imam Xbox 360 kateri pa ne podpira .mkv formata v katerem so vsi oz. večina 3D filmov. Imam tudi prenosnika kateri pa nima HDMI-ja.

Ima kdo kako idejo? Vem da bi šlo z nakupom Blu Rey predvalnika ampak če bi šlo bi raje videl brezplačno varjanto :)

All ::

če ti tv ne podpira 3d ne bo nič....
model tv-ja?

Syrex ::

Podpira, sem tudi že gledal ampak sem moral vide kompresirat iz mkv v avi, da mi je preko xboxa bralo datoteko. To je šlo za en čist mali file. Tako da ni bilo poroblema.. pri 7gb pa pride do napak pa še traja celo večnost tak da to ni opcija. Model je Philips 42pfl6007h

jeggybl ::

Si probal preko DLNA?

Syrex ::

Sem probaval pa mi še ni uspelo.. Mislim, da sem nekje zasledil, da prihaja do zatikanja pri gledanju filmov preko DNLA sploh pri večjih datotekah. Je to res?

jeggybl ::

Ne bi vedel. Jaz mam samsunga, pa mi preko DLNA in programa Serviio delo normalno, pa še podnapise podpira.

Syrex ::

Aha hvala bom sprobal.. Kaj je pomembna dolžina kabla? Ker PC imam povezan na razdaliji min 8m. No sej če ne pa lahko povežem na prenosnika. Močno pa dvomim da mi bo šlo predvajat v 3D ker Philipsi so "omejeni" in lahko delaš samo določene stvari.

jeggybl ::

Dolžina kabla ni problem, gre do 100 m.

potepuh ::

jeggybl je izjavil:

Ne bi vedel. Jaz mam samsunga, pa mi preko DLNA in programa Serviio delo normalno, pa še podnapise podpira.


tudi za 3D - SBS?

Syrex ::

Hvala jeggybl preko DNLA in serviio dela. Edino na čase mi šteka malo.. Zdaj me pa zanima ali je to kriv PC (je malo v letih ze) ali je to odvisno od televizije?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung smart TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6934816 (13348) kralnahribu
»

Smart tv, dlna, plex media server ali kaj drugega

Oddelek: Programska oprema
223515 (2120) Jeronimo
»

sony bravia external subtitles

Oddelek: Zvok in slika
495677 (4893) ddasd
»

TV Sony - Philips - Samsung (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8827592 (23570) Thunder wave
»

Samsung TV DLNA - dts zvok (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6916152 (13808) Dekinio

Več podobnih tem