» »

Lastniki Gericom prenosnikov POZOR!

Lastniki Gericom prenosnikov POZOR!

Dr.S ::

MNENJA O:

> Gericom Webshox
> Gericom Silver Seraph

Konfiguracijo poznam, predvsem me zanima občutljivost prenosnika, zmogljivost, zaslon, težave?

bzagozen ::

Jaz imam Masterpiece Radeon 15" TFT in sem zelo zadovoljen. Je ta mali že enkrat na tla padel (s torbo vred), pa se ni čisto nič poznalo. Moj ima the best monitor in z radeonom 9000 lahko igram vse igre in gledam filme. Ti pa obvezno kupi Silver Seraph, če misliš kadar koli gledat filme ali kaj špilat.
www.alkoma.si

Jst ::

Lep pozdrav. Tudi sam se odločam, da bi kupil Masterpiece 15,1". A mi lahko malce več poveš o tem laptopu. Recimo, rezultate sisoft sandre, 3dmark, konfiguracija, kater chipset ima...

Hvala.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bzagozen ::

Konfiguracija je na gericomovi strani in je ubijalska. Vsaj kar se hitrosti tiče. Poglavje zase je monitor in grafična. ATI Radeon mobility 9000 z 64MB DDR rama in resolucija monitorja 1400x1050. Slika je res dobra. V primerjavi s sliko na 19' namiznem hansolu (1280x1024) je neprimerno boljša, 100x. Edini problem je čas delovanja na baterijo - mal več kot dve uri ni ne vem kaj, je pa za nujne zadeve. Jaz tega ne rabim, če pa je potreba po samostojnosti večja, je pa lahko to velik problem. Kar se pa hitrosti tiče pa ni kaj reči, 2400MHz PIV in 512MB DDR-ja naredita svoje. Plata je pa od ECS-ja s SiS naborom. Lahko ga pa stestiram s sandro in pošljem slikice, če kdo želi.
www.alkoma.si

Jst ::

Ja zelo bi prosil za rezultate sandre in 3dmarka.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

||_^_|| ::

bzagozen: pa še ceno povej

para! ::

Whatever you do, do not buy Gericom. Poglej malo stare teme o prenosnikih.
Death before dishonor!

tha_man ::

Gericom res ni ravno sinonim za kvaliteto... saj ne rečem, lahko ti dela čist kul, lahko pa maš probleme kot en moj frend, kateru je najprej crknilo par pikslov na ekranu, nto še disk, nato tipkovnica, nakar se sploh prižgat ni več hotel. Da ne govorimo o tem da je zadeva ropotala bolj kot marsikateri desktop.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

bzagozen ::

Cena je bla 1599 eurov - davek. Dve leti garancije + win xp + nero + easy cd creator 5 + windvd (originali). Ne vem zakaj dajo zraven ves ta software, ker ga večina sploh ne rabi, neki pa sugurno vpliva na ceno.
www.alkoma.si

Jst ::

bzagozen: Sam sem bodoči kupec tega prenosnika, zato bi rabil čimveč informacij glede tega. Povej mi, če je kje v Avstriji Gericomova trgovina. Nadalje, please, test it! Bi bil zelo hvaležen.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bzagozen ::

Jaz sem ga kupil v Nemčiji, kjer so še cenejši kot v Avstriji. Vsaj takrat so bili. Testi so pa tule:


Ram je naštiman na CL2.5, zato razlika pri ramu. Drugače pa res ni kaj novga za povedat. Jaz sem zadovoljen, saj je ful hiter, dobra grafika, dober zaslon. Je pa kar glasen za prenosnik in "zdrži" mal več kot 2 uri. A, ja, slika na TV ekranu je fantastična. Ful žive barve. Tudi avdio izhod, ko ga priklopiš na stolp da carski zvok. Ja, zvok je naprednejši, ni samo kodek, ampak ima veliko nastvaitev za strojne efekte. Seveda se na prenosnikovih zvočnikih tega ne da dobro slišati, na slišalkah pa zelo dobro. Če rabiš prenosni workstation, pol je to to! Še slika.
www.alkoma.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bzagozen ()

Jst ::

Bi lahko prosim še testiral 3d mark prosim, pa še to bi lahko bil bolj natančen glede chipseta, imaš mogoče tale čip SiS 645DX+962

Hvala
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bzagozen ::

3D marka nimam. Kaj pa pričakuješ od pravega ATI Radeona 9000? Čip na plati je pa SiS 645DX (po sandri).
www.alkoma.si

Jst ::

A mi lahko poveš samo še kateri disk imaš?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bzagozen ::

FUJITSU MHR2020AT
www.alkoma.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprasanje....

Oddelek: Pomoč in nasveti
81315 (1180) AnWar
»

downclockanje celerona 2.4

Oddelek: Navijanje
201342 (985) ReBi
»

Kateri prenosnik vzeti?

Oddelek: Kaj kupiti
453297 (2082) Lex
»

Lastniki Gericom Blockbusterja pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
614642 (3735) snow
»

notebook

Oddelek: Kaj kupiti
81167 (1029) SI_J

Več podobnih tem