» »

HTC: Jelly Bean potrebuje več kot 512 MB pomnilnika

1
2
»

__Devil__ ::

Imam občutek, da včasih najnovejše nadgradnje le niso najboljše.
Sem menjal že veliko romov na Galaxy S2 in sem prišel do zaključka, da Mystic's Glory V 5.0 (can be downloaded on XDA-Forum) meni osebno najbolje ustreza. Različica je 4.0.4 in je ne menjam :))

Bananovec ::

Dr_M je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Ali pa kupis LGja in zanesljivo ves, da ne bo nadgradenj :))

Kar se pa tice CM-ja.... BRUH! .

Please, elaborate. A je bruh to, da je GUI naredil za to usposobljen človek, ne pa skupina mulcov z voščenkami, katerih naloga je bila kopirati Apple?


Usposobljen? Za? Usposabljal se je pri 4 letnikih v vrtcu?
Na androidu sem sprobal kar nekaj vmesnikov, pa imata CM in MIUI dalec najslabsega, popolnoma neintuitiven.
Tisti meniju za nastavitve so nekje na nivoju WP6, zmedeni in nelogicni.
Kar se samega delovanja tice je bolj tako tako, ni nevem kaj dobro niti zelo slabo.
Je pa premikanje po vmesniku precej nadlezno, zgleda tako, kot bi gledal film s 15fps, namesto 24.
Sicer pa CM9 na mojemu SGSu itak ni delal pravilno (modra slika, nek color mod zjebal vse skupaj).

Glede MIUI vmesnika ne moreš ravno reči, da izgleda kot made by vrtec glede na to, da ga izdeluje podjetje (Xiaomi), ki izdeluje tudi telefone. Je pa res včasih tak občuteč, dasiravno so drugi mobilni giganti še nedavno nazaj prodajali večje klobase od vmesnika.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

desperados ::

Če je omejitev le to, da je 512mb rama potem bi moral desire s tudi dobiti nadgradnjo na 4.1. Že iz 2.3 na 4. je pa nekaj funkcionalnih izbolšav, ICS se mi zdi nujno potreben posodobitve, saj mi ob zgubitvi omrežja ne najde signala, zato je potreben reset. Če ne bo drugega bom šel pa na CM10, saj mi je trbuchet še kr všeč.

PrimozR ::

512 MB je premalo, ne minimum.

EDIT: nekaj? NEKAJ?!? :D Meni se meša, ko sem zdej nazaj na CM7.3...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Spock83 ::

A se kaj že ve kdaj bo update za one X?

dottor ::

Ja to tudi mene zanima... Vsake par dni zaženem updejter pa ne najde nič :/

Klemzz ::

Tole je odgovor moji dragi k je poslala povpraševanje na HTC support...

Dear Nina,

Thank you for your enquiry regarding update jelly bean. We are happy to inform that the Android 4.1 Jelly Bean update has begun to roll out to HTC One X handsets in Europe since 29th of October. Our devices are available on a wide variety of carriers and across many countries, due to localization, testing, and partner approvals, updates do not roll out to all devices with the same name at the same time. Even once a software update begins to roll out from HTC or a carrier partner, the update can take up to 45 days from the initial push to reach each person with that device on a given network. If your phone does not receive the update after the 45-day period, navigate to Settings > About > Software Updates to have your device manually check for updates and please contact us again.

If you have any further enquiries you are welcome to contact us again.

To let me know I have successfully answered your query, please follow the link below to close your enquiry, you will have the opportunity to leave feedback about your experience contacting me today.
Kind regards

Let me know if I have successfully answered your question, please click here to complete this.

To send a reply to this message, please click here.

Sincerely,

Wioleta

HTC

Want to see what others are saying? Have a question to ask other HTC fans?

Become a fan of HTC facebook.com/htc
Follow us on Twitter twitter.com/htc
Subscribe to our YouTube Channel youtube.com/htc

Explore our development resources developer.htc.com

Please visit us at htc.com if you have any questions or need further assistance.CONFIDENTIALITY NOTE : The information in this e-mail is confidential and privileged; it is intended for use solely by the individual or entity named as the recipient hereof. Disclosure, copying, distribution, or use of the contents of this e-mail by persons other than the intended recipient is strictly prohibited and may violate applicable laws. If you have received this e-mail in error, please delete the original message and notify us by return email or collect call immediately. Thank you. HTC Corporation

dottor ::

Bo prej HTC napovedal 4.2 prej ko izdajo 4.1 pri nas ;((

Klemzz ::

Ja sej 3/4 sveta še nima JB na HTCju...

dottor ::

Samo Slovenija skupaj z ostalim balkanom vedno zaostaja za vsem... 100 let za kačami kot vedno. Včasih mi je žal da živim v državi kjer je IT in podobna tehnologija gledana z obzirom in ne z napredkom, ker pol itak rabimo en kup časa da sploh kaj dobimo. Še dobro da Windowsi prihajajo dokaj tekoče pri nas vn, ker če ne bi obstali še vedno na 95 (čeprav večina folka še vedno fura XPje, kar daje pomen drugemu stavku o tehnologiji in napredku Slovencev)...

FlyingBee ::

zaprt trg je, to je problem ... prav presenečen sem bil, ko sem danes videl Samsungova prenosnika prvič v ponudbi Comshop-a, za razliko od Asus, HP in Acer pa še malo Toshiba, aja pa Lenovo (kupili IBM oddelek) ...

dottor ::

http://mobile.benchmark.rs/mobile_vesti...

Če dobijo pa srbi pred nami 4.1 pol pa boljše da se vrnemo v srednji vek :/

FlyingBee ::

večji trg je pa še ni tako zaprt kot tukaj, ko vladajo strici in nečaki

Spock83 ::

A moramo mi čakat na Mobitelov/Simobilov žegen?

djordjevic ::

Tušmobil ima unbrandane. Načeloma bi jih naj mi dobili najprej.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Klemzz ::

Jst sm klicu na mobitel, so rekl da oni nimajo nč s tem, sm klicu htc servis pr ns, so rekl da ma uvoznik to čez. Kar so pa iz HTCja sporočil mate pa tko par postov višje.

Spock83 ::

Hehe cool. :)

dottor ::

Sam imam OneX preko tušmobila in sem zdej zagnal da preveri posodobitve in še vedno nič:(

Klemzz ::

Bo ko bo, drgač je pa tut dale 4.0.4 čist ok. Mene skrbi da bo po posodobitvi baterija trpela... Trenutno stanje moje uporabe telefona.
 Baterija

Baterija

djordjevic ::

Sicer ne vidim slike, ampak sklepam, da imaš impresiven standby. Pri 1X to žal pomeni samo, da ga v bistvu bolj malo uporabljaš. Čim je zaslon veliko prižgan, gre baterija v enem dnevu. Brez problema.
No grave is deep enough to keep us in chains.

dottor ::

OneX pa res ni problem spraznit. Mi ga je že uspelo imet 4 dni brez polnjenja užganega :D

amigo_no1 ::

3d 7h 34min
baterija na 21%
piše na sliki.

djordjevic ::

Sej se da, samo se moraš reees trudit. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

matejdro ::

Od tega največ porabe na Wi-Fi, zaslon pa 19%. Kar pomeni, da uporabe telefona skoraj ni bilo (standby ves čas, z izklopljenim ekranom), saj je ponavadi zaslon daleč na vrhu (50% in gor).

dottor ::

Jaz sem dal zaslon na 1/3 svetilnosti in že s tem podaljšaš čas. Pol pa mam nastavljeno da mi vsake 30min Task Killer čisti kar teče v ozadju in pa sam brišem iz Nedavne aplikacije, ker nekatere še vedno tečejo v ozadju. Pa zna baterija zdržat komot 3-4 dni učasih tudi 5. Ga pa uporabljam večina za SMS, klici, internet, jutub, exell, word, mejli, slike, svetilka, muzika, google maps, glasba, budilka, kalkulator in pa Hill Climb Racing. To je kar rabim doma in na faxu. Še posebej ta zadnje :D

Spock83 ::

Jaz se ne sekiram. Polnim ga vsak vecer pa je :)

FlyingBee ::

torej boš v 500 dneh približno zjeb** baterijo

Spock83 ::

Itak imam telefon max leto in pol. Bolje to, kot da mi crkne ko ga najbolj rabim.

M-XXXX ::

FlyingBee je izjavil:

torej boš v 500 dneh približno zjeb** baterijo

Pač nabaviš novo baterijo in je to to... Pa res ni omembe vreden problem.

djordjevic ::

Eee, One X ima nezamenljivo baterijo oz. je treba telefon fizično razdreti, da jo zamenjaš.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Maxl ::

Res problem razdreti One X, ki se razdre z lahkoto, če imaš 2 tanjši trzalici (ali slično orodje). Problem je pri sami menjavi baterije, ker moraš potem na novo nalepiti heatskin in če ne narediš v redu se bo konstantno pregreval.

dottor ::

Za One X te dni prišu update 4.0.475679, ki poboljša anatomijo telefona, po ponovnem zagonu se pojavi update na žele bonbonček :)

damjanll ::

dottor je izjavil:

Za One X te dni prišu update 4.0.475679, ki poboljša anatomijo telefona, po ponovnem zagonu se pojavi update na žele bonbonček :)

Anatomijo al avtonomijo? :)

dottor ::

Sem se zatipkal... anatomijo težko ta poboljša :))

Klemzz ::

Evo, ravno nalagam update 3.14.401.27, ki vsebuje JB 4.1.1 in Sens4+.

Klemzz ::

 Update

Update

djordjevic ::

Meni je priletel že prejšnji teden. Telefon je že prej super deloval, zdaj pa so samo še popeglali nekaj stvari, recimo fotoaparat in galerijo, dodali power-save mode, izpilili tipkovnico. All in all me happy camper. :)

Aja, pa google now dela, le da moraš nastaviti jezik iskanja na english US in domeno iskanja google.com.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Jaz pogrešam "menu" ko si telefon an komp priklopu. Tista slikovna različiva je bla vsaj meni full bolj user friendly. Pa barve v SMSih so katastrofalne...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android 4.4 prinaša manjše, a pomembne novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9834331 (26998) bkupljen
»

HTC predstavil One (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5213755 (11512) PrimozR
»

HTC: Jelly Bean potrebuje več kot 512 MB pomnilnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8723916 (19658) dottor
»

Google začel reorganizacijo Motorole Mobility

Oddelek: Novice / Ostale najave
217157 (5924) Icematxyz

Več podobnih tem