» »

Kje so vsi novi filmi!?

Kje so vsi novi filmi!?

«
1
2

zajoman ::

Nevem kaj je to fora? včasih si dokaj hitro ko je bil film v kinu ga potem dobil na torent straneh (kakšnega celo prej), zdaj pa čakaš celo večnost... nekateri kot da sploh ne pridejo včem je to fora?....

zajoman ::

Gledaš te torrent strani pa prava revščina, sami neki B filmi, ponavljalke itd....ni valda zarad recesije pa to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zajoman ()

Aston_11 ::

Dobri so tako redki, da tudi če jih polovica ne vidi torrenta-

Mipe ::

Ma, ljudje bolj cenijo kvaliteto in posledično ne gledajo več TS-jev oziroma CAM-ov. Čakajo na DVD ripe, ki ne izgubijo na kvaliteti, ti pa praviloma pridejo vsaj pol leta za filmi, takoj ko pridejo v štacune.

Apofis ::

Ah, mene bolj skrbi kje so dobri filmi...zadnje cajte dejansko ni filma zarad katerega bi se splačal peljat punco v kino...bljak

ahac ::

Včasih so se filmi pri nas prikazoval kar dost kasneje kot v ZDA, zdaj pa ne več tolk (oz. včasih sploh ne).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

eric_cartman ::

@Mipe

Se strinjam.. Zame je še tako dober film uničen, če ima slabo kvaliteto zvoka in slike.. Raje ga grem gledat v kino ali pa čakam 4 mesece da se prikaže še v DVD Rip verziji...

T-Majo ::

Evo nekaj filmov, ki prihaja in vem za njih:
- Men of Steel (Super Man režiserja Dark Night triologije)
- Jurassic park 4
- Independance day II in III (D4-II in D4-III)
- Nova triologija Star Wars (2015 - Lucas Film prodal licenso Disneyu)
- Indiana Jones 5
- A good day to die hard (Die Hard 5)

Tukaj sem izpostavil bolj znane naslove. Lahko da kateri film še ni potrjen.

jype ::

Ampak to niso dobri filmi :(

Bananovec ::

Apofis je izjavil:

Ah, mene bolj skrbi kje so dobri filmi...zadnje cajte dejansko ni filma zarad katerega bi se splačal peljat punco v kino...bljak

Ker gledaš samo holivudsko sceno :)). Svet je malo večji od amerike.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: mikena ()

mikena ::

Bananovec je izjavil:

Ker gledaš samo holivudsko sceno :)). Svet je malo večji od amerike.

Meni ne-ameriška produkcija sploh ne potegne.
Po sploh nisem zaplankan, preden začnete... ampak men tele japonske, indijske, francoske (itd.) scene sploh ne potegnejo. Živi dolgcajt.

dzinks63 ::

Dolgcajt ravno ni, je pa vseskupaj primerno bolj za osnovnošolce.

jype ::

mikena> Po sploh nisem zaplankan, preden začnete... ampak men tele japonske, indijske, francoske (itd.) scene sploh ne potegnejo. Živi dolgcajt.

Očitno jih ne poznaš (in si torej zaplankan po definiciji), zato ti ne potegnejo.

Najbrž eden tistih, ki rečejo "Kok je ta Hunger Games hud! Originalen! Neverjeten!", ker ne poznajo japonskih filmov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

sinko999 ::

Battlle royale v hollywoodski preobleki ,,, tak za mali info

Maš tudi francosko sceno kjer se bolj ukvarjajo s človekom - razmerji kjer vidiš situacije ki so iz življenja malo poglej imdb( pa čeprav je spljuvan) ,

Primer poglej si original francoski taxi 1 in pa še potem ameriško priredbo .

... moja poanta pride američan si pogleda en film u lej to je pa dobra ideja B kat. filma bomo mi to fejst našminkali pa poenostavili da bo za naš narod in jim prodali to kot naš novi hit ki smo si ga mi izmislili.

Drugače pa malo poglej forum in imaš tudi kakšne predloge kaj se splača pogledati in ne biti LEN
Ni? ni ve?no !

kuall ::

pa je sploh še kdo čez 30 ki lahko uživa v filmih? se mi zdi da so redki primerki. filmi so za otroke.

jype ::

Če je dober film, komot uživaš v njem tudi ko si star 99.

@nny ::

Dela se same remake :(
Kot da so vse ideje pokurili.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

oo7 ::

zajoman je izjavil:

Nevem kaj je to fora? včasih si dokaj hitro ko je bil film v kinu ga potem dobil na torent straneh (kakšnega celo prej), zdaj pa čakaš celo večnost... nekateri kot da sploh ne pridejo včem je to fora?....



Dokler film vrtijo v kino dvoranah lahko dobiš samo verzijo snemano s kamero.Ko pa enkrat pride film na DVD potem pa je tudi taprava kvaliteta na torentih.To velja za tiste večje filme,ki jih predvajajo v veliko državah in za take filme je treba čakati 1,2,3 ali več mesecev,da pridejo na torente v dobri kvaliteti.
Potem imaš filme,ki gredo v ene čist x kino dvorane pa jih predvajajo samo v parih državah pa še te so kje v aziji:)) in zato tudi hitro pridejo na DVD in so tudi hitro na torentih v dobri kvaliteti.Takih filmov ponavadi sploh ne snemajo s kamero v kino dvorani in ga potem dajo na torent.
Potem imaš pa še take filme,ki jih sploh ne predvajajo v kino dvoranah in gredo takoj na DVD tisti so pa ponavadi že isti dan na torentu.

Do zdaj vsak film,ki sem ga iskal sem ga našel na torentu če ne na Slovenskem pa tujem torentu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jype ::

@nny> Dela se same remake :(

Eden zadnjih zelo dobrih ameriških filmov ki sem jih videl je bil Moon (2009). Dolgočasen, kot se za tak anti-akcijski film spodobi, a kljub temu popolnoma originalen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

oo7 ::

@nny je izjavil:

Dela se same remake :(
Kot da so vse ideje pokurili.



Remake Dredd(2012)en najboljših akcijskih filmov v letu 2012 in 10 x boljši kot original.
Tudi Total Recall(2012) mi je bil boljši kot original.
Ostalo se pa strinjam.

Vitez ::

kuall je izjavil:

pa je sploh še kdo čez 30 ki lahko uživa v filmih? se mi zdi da so redki primerki. filmi so za otroke.


Očitno sploh ne poznaš filmov, razen mainstream shita.

first_line ::

Vitez je izjavil:

kuall je izjavil:

pa je sploh še kdo čez 30 ki lahko uživa v filmih? se mi zdi da so redki primerki. filmi so za otroke.


Očitno sploh ne poznaš filmov, razen mainstream shita.


Saj je bolje da jih ne pozna/poznam. Se mi zdi žalostno da eni pri teh letih še zmeraj rabijt filmčke gledat. Kot v osnovni šoli, ko je bil tisti ki je Rambota po TV gledal, največji car (je bil po enajsti in večina nas je morala takrat že spat).

Mipe ::

Hobit je remake? I never knew...

Skyman ::

a kr Jurassic park 4 wow awesome :D

T-Majo ::

3 idiots si poglejte - BollyWood :)

opeter ::

Priporočam sledeče filme:
- Life of Pi
- Cloud Atlas
- Anna Karenina

Hobbit je tudi dobr ... vizualno, zvočno. Spustiš možgane na pašo :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pithlit ::

jype je izjavil:

Najbrž eden tistih, ki rečejo "Kok je ta Hunger Games hud! Originalen! Neverjeten!", ker ne poznajo japonskih filmov.

1. HAHAHAHAHAHAHA!
2. A japonci filme snemajo?
3. Jap. Bukva je špica. Prvi film poseka Hunger Games na čisto vseh področjih. Drugi je pa, na žalost, bolj bogi.
4. Komaj čakam da pride ameriški remake vn... da se bo folk usajal kolk je to vse od Hunger Games pokradeno.

jype je izjavil:

Eden zadnjih zelo dobrih ameriških filmov ki sem jih videl je bil Moon (2009).

Te moram razočarat. Moon ni ameriški.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Vitez ::

Ta novi Lincoln bi znal biti celo dober. Pa Hopkins v vlogi Hitchcocka.

jype ::

Pithlit> Te moram razočarat. Moon ni ameriški.

Me ne čudi!

Tero ::

Cloud Atlas je tudi mene navdušil :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

St235 ::

Pithlit je izjavil:

jype je izjavil:

Najbrž eden tistih, ki rečejo "Kok je ta Hunger Games hud! Originalen! Neverjeten!", ker ne poznajo japonskih filmov.

1. HAHAHAHAHAHAHA!
2. A japonci filme snemajo?
3. Jap. Bukva je špica. Prvi film poseka Hunger Games na čisto vseh področjih. Drugi je pa, na žalost, bolj bogi.
4. Komaj čakam da pride ameriški remake vn... da se bo folk usajal kolk je to vse od Hunger Games pokradeno.



Seriously? jaz sem bil nad battle royal (movie) izjemno razočaran. niti 5% vzdušja mange in knjige niso ujel. Film Hunger game je po drugi strani dosti bolj izpolnil moja pričakovanja. Predvsem pa je Hunger Games dosti širše zastavljena zadeva kot Battle Royal in se vedno nasmejem, ko začne folk razlagat kako podobna sta. Ponavadi na podlagi treh vrstic na kakšnem forumu.

murmur ::

zajoman je izjavil:

Nevem kaj je to fora? včasih si dokaj hitro ko je bil film v kinu ga potem dobil na torent straneh (kakšnega celo prej), zdaj pa čakaš celo večnost... nekateri kot da sploh ne pridejo včem je to fora?....


Ce se ne motim je to zato, ker DVD-je izdajajo z zamikom glede na predvajanja v kinu. Imas pa podrte cam verzije.

St235 ::

Eden od razlogov je tudi v temu, da praktično ni več screenerjev. Svoj čas je bil to daleč najhitrejši način, da si prišel do kvalitetnega ripa. Od kar založbe striktno nadzirajo screenerje (praktično vsak ima unikaten podpis) je presahnil ažuren vir filmov. Zdaj je pač treba čakat DVD/blueray release.

Drugi razlog je pa verjetno tudi v uporabniški bazi, ker 10 let nazaj je bil kilav rip kjer šđe kdo med posnetkom ustane in gre na wc sprejemljiv, danes ko ima večina full HD televizije pač temu ni tako.

jype ::

Lakotnik29> Seriously? jaz sem bil nad battle royal (movie) izjemno razočaran. niti 5% vzdušja mange in knjige niso ujel. Film Hunger game je po drugi strani dosti bolj izpolnil moja pričakovanja. Predvsem pa je Hunger Games dosti širše zastavljena zadeva kot Battle Royal in se vedno nasmejem, ko začne folk razlagat kako podobna sta. Ponavadi na podlagi treh vrstic na kakšnem forumu.

Expectation management, eh?

Sicer se strinjam s tvojimi ugotovitvami, ampak Hunger Games je vseeno zgolj prodajanje slabo zapakirane japonske zgodbe.

Nekaj časa me je čudilo, da še nimamo ameriške različice Dersu Uzala al pa Zatoichija, potem sem pa ugotovil, da jih je vse polno.

St235 ::

Expectation management, eh?

mogoče, predvsem sem bil pri battle royal razočaran zato, ker je bila manga/knjiga toliko boljša. Film je zadevo zreduciral na medsebojno pobijanje.

Sicer se strinjam s tvojimi ugotovitvami, ampak Hunger Games je vseeno zgolj prodajanje slabo zapakirane japonske zgodbe.

Care to elaborate? Battle royal je dosti ožja zadeva, ki se osredotoča predvsem na psihologijo med udeleženci (tukaj film grdo spodleti - recimo fenomenal prikaz razlike med sociopatom (Kazuo Kiriyama) in psihopatom (Mitsuko Souma)). Medtem ko gre pri hunger games za dosti širšo zgodbo, ki jo spremljamo skozi oči protagonista in se z medsebojnimi odnosti ukvarja predvsem v odnosu do Katniss.

Ampak ja, večina potegne vzporednico - aha v neki areni se pobjajo. ja ja, to je vse isto.
Škoda, ker je Hunger games dosti več kot samo to. Sem pa deifnitivno pristranski ker na zadevo gledamo kot triologijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

D3m ::

oo7 je izjavil:

@nny je izjavil:

Dela se same remake :(
Kot da so vse ideje pokurili.



Remake Dredd(2012)en najboljših akcijskih filmov v letu 2012 in 10 x boljši kot original.
Tudi Total Recall(2012) mi je bil boljši kot original.
Ostalo se pa strinjam.


Žal se ne strinjam, da je remake Dreed in Total Recall boljši, kot original.

Sta mi oba glupa če ju primerjamo z originalom.

Total Recall (1990)


Judge Dredd (1995)
|HP EliteBook|R5 6650U|

GrimReaper ::

Na leto pride nekako 200 filmov, ki so vredni ogleda (sam načeloma gledam da je vsaj 6,5 ocena in 10000 votov na IMDb, ampak so tudi izjeme). Od tega jih je pa okol 50 zelo dobrih, 10 pa odličnih. Zadnji so povečini nagrajeni z Golden Globes/Screen Actors Guild/oskarji.
Tko da zaenkrat sam ne vidim problema tako v količini kot v kvaliteti filmov. Glede količine je bil mogoče v 2010 napram 2006-2009 majhen upad, ker sem jih pogledal samo 170, al pa sem postal samo malo bolj izbirčen.
Pride pa večina dobrih filmov decembra, januarja, zaradi Oskarjev kar istočasno kot v kinih, v DVDSCR obliki.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

St235 je izjavil:

Seriously?

Ja. Jaz sicer dost razmišljam zraven tko da se mi dejansko ni zdelo zreducirano le na pobijanje - je pa res da je hudo zgoščena zadeva.

St235 je izjavil:

Sem pa deifnitivno pristranski ker na zadevo gledamo kot triologijo.

Mogoče bo to to. Ne vem. Knjig nisem brala. Tale prvi film je pa bogi (in ja, vzporednice se komot vleče). Res je da je spoliran v nulo (kar BR ni), pa igra je boljša, pa efekti so boljši... ampak je pa grozno dougcajt vse skupi gledat, pa še cheezy je do amena.

Ampak ja, važna je celota... tko da bo pač treba počakat.

D3m je izjavil:

Žal se ne strinjam, da je remake Dreed in Total Recall boljši, kot original.

Total Recall je bleda kopija, res.

Dredd je pa vrhunski akcioner (ni pa nek dober film na splošno) katerega se stripu ni treba sramovat. Original Dredd je kar neki.
Life is as complicated as we make it...

D3m ::

Original Dredd je meni osebno boljši.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

oo7 ::

D3m je izjavil:

Original Dredd je meni osebno boljši.


Odvisno od okusa.
Ocene in kritike so pa vse na strani novega Dredd-a in prav je tako,ker je dosti boljši film kot original.

D3m ::

Meni je prav.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Outcast ::

Se strinjam, tudi meni je bil novejši Dredd boljši od originala; akcija, ki te 'drži' cel film in to je danes redkost pri kateremu koli žanru...

D3m ::

Mene je original všeč zaradi "črnega humorja" :))



"LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL"
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Pithlit ::

D3m je izjavil:

Mene je original všeč zaradi "črnega humorja" :))


Še ko za strip nit slišala nisem mi je bil Dredd brez čelade kar neki. Potem pa še toliko bolj.
Life is as complicated as we make it...

Tomay ::

Stari Total recall je bil po moje boljši. Zadnja dobra akcija, ki sem jo gledal pa je Looper.

Veliko produkcije pa se seli tudi v serije. Moram reči, da sem v zadnji sezoni The walking dead užival bolj kot v zadnjih 10 filmih, kar tudi nekaj pove. Čeprav bi celo sezono lahko stlačil v en film. Očitno so serije vedno bolj donosne.
Voodoo 4Ever

Shkorc ::

Meni je bil med zadnjimi všeč Seven psychopaths.

Looooooka ::

Žal se ne strinjam, da je remake Dreed in Total Recall boljši, kot original.

Sta mi oba glupa če ju primerjamo z originalom.

Dredd 3D...prevec temen. Dogajanje je omejeno na eno stavbo(skrajno monotono in dolgocasno).
Je pa super ce ze vnaprej pricakujes tisto neko dark...resno (tako kot v stripu) akcijo.
V tem primeru je original FAIL.
Ampak meni je bil ravno original zaradi "humorja" bolj zabaven.

Total Recall remake...spet mogoce malce bolj "realna zgodba" ampak me osebno ti butasti "omfg they're sending an armada of robots" filmi ne potegnejo...
Mi je spet original 300x boljsi, ker je bil dejansko eden izmed bolj zabavnih filmov.

Meni je bil med zadnjimi všeč Seven psychopaths.

A sem samo jaz pricakoval VEC od filma?
Konec je bil nekako...prevec predvidljiv. Ampak drugace se zmeraj super film.
Nekako se mi zdi, da bi bil boljsi ce bi dali tocno to zgodbo Tarantinotu in bi jo on "malce" spremenil.
Ampak tudi to je spet vprasanje, ker so baje Django Unchained popljuvali ces da Tarantino ni vec Tarantino.

Al smo mi vsi razvajeni in pricakujemo ne vem kaksne nove zgodbe...al je pa dejansko zgodba dala prednost efektom in zato vse smrdi.

Pri Dredd 3D je bil glavni problem v tem, da zadeva ni dobila oznake PG-13 in je bilo seveda gledalcev zelo malo. Reklamni oglasi so bili cisti fail za vse, ki ne poznajo stripa ali prej niso gledali filma. To, da so dali v naslov "3D" je bil pa sploh epic fail, ker to vecino ljudi odvraca od pogleda, ker pricakujejo bedarijo, kjer so glavni namen pavziranje in leteci 3D objekti.
Film je spusil tok kesha, da dvomim, da bomo se kdaj videli kaksen remake, kar je zelo zelo zelo zalostno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

oo7 ::

Ja Dredd je naredil minus.Za ta film mi je najbolj žal,da ni uspel kljub dobrim kritikam in dobrim ocenam sploh ne morem verjet:'(.

Najboljši filmi leta 2012 so mi bili: Cloud Atlas,Skyfall,Dredd,The Grey,Avengers,Moonrise kindgdom,Prometheus,Ted,The Intouchables,End of watch in Looper.

Vredu so mi bili tudi:The Man With The Iron Fists,Lawless,premium Rush,The Expendables 2,Bourne 4,Total Recall,TDKR,Men In Black 3,Battleship,Dark Shadows,The Raven,Safe,Lockout,American Pie 4,Wrath of the Titans,Hunger Games,John Carter,Project x,Chronicle,Flight in Underworld 4 Awakening

Nad temi filmi v letu 2012 sem bil pa totalno razočaran:Ghost rider 2,Abraham Lincoln Vampire Hunter,Resident Evil 5 Retribution,Taken 2 in Alex Cross

Nisem pa še gledal filmov z leta 2012:Silent Hill 2 Revelation,Red Dawn,Life of Pi,Hitchcock,Hobbit in Les Miserables.

Outcast ::

Men je bil pa zanimiv in na nek nacin tudi svez The Baytown Outlaws - Eva Longoria... Lahko bi jo zamenjala kaka boljsa igralka definitivno!

IL DIAVOLO ::

Francozi so začeli delat res kvalitetne filme...tak da ne govorit, da kar je neameriško, ni dobro.

Headhunters in Intouchables sem si ogledal...izjemna filma.

Američani se lahko skrijejo pred tema filmoma!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RoboCop (Sequel to 1987 Original) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
839998 (1413) kow
»

Sci-fi predlogi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
579209 (1936) Apofis
»

Judge Dredd (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
539914 (2745) oo7
»

Nekaj manj znanih filmov v letu 2012

Oddelek: Sedem umetnosti
405568 (3426) oo7
»

Prihajajoci filmi od leta 2012-16

Oddelek: Sedem umetnosti
224741 (3954) msjr

Več podobnih tem