» »

Nakup Euro Truck Simulator 2

Nakup Euro Truck Simulator 2

Sandi1987 ::

Kje lahko kupim omenjeno igro? Nimam PayPal in kreditne kartice.

Sandi1987 ::

Tam sem izbral Bank Transfer.


Invoice


FastSpring
11 W Victoria St
Suite 207A
Santa Barbara, CA 93101
US

orders@fastspring.com

VAT Number : EU826012240

Pay by Bank Transfer

Initiate a Bank Transfer via your own bank to :
Raiffeisen Krekova Banka d.d., 1000 Ljubljana, Slovenia
Swift code|KREKSI22
Swift-Code : KREKSI22
Account No : 24203-9004655185
IBAN : SI56242039004655185
Account Holder : Global Collect BV, 1000 Ljubljana
Payment Reference (required) : 436400122599

Nič mi ni jasno.

Zgodovina sprememb…

Sandi1987 ::

Sedaj sem nakazal. Ali jo bom lahko že danes dol potegnil?

Sandi1987 ::

Hello,

Usually it takes about 2 business days for your bank to transfer the money to the bank of our payment provider. Immediately when this happens you are going to receive confirmation e-mail automatically with game Product Key.

Best regards,

SCS Software Tech Support

#000000 ::

Pravijo ti da dokler ne bodo videli zneska na svojem računu ne bo mogoč prevzem igre, naj pa bi trajalo do sva dni.

BTW kok si plačal igro :)

Sandi1987 ::

29,95 EUR.

oo7 ::

Sem gledal na you tube gameplay in ne zgleda slabo:)

sennheiser ::

A mogoče veš kako dodelit vozniku, ki ga najameš furo?

Sandi1987 ::

Čudno, da še nisem dobil kode. Denar so dobili že v petek. Vsaj tako so na banki rekli.

Sandi1987 ::



Igra je originalna. Kar naenkrat ni več dostav.

Sandi1987 ::

V konzoli je treba vpisati g_set_time in željeno uro (Npr. 8 za 8. uro).

Kje so počivališča? Na zemljevidu jih ni.

Zgodovina sprememb…

miraldi ::

Kako se spremeni jezik v slovenskega? Mi zna kdo povedat??
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Bolf3nk ::

v nastavitvah? oz ob sami namestitvi?

miraldi ::

Ni možnosti slovenskega jezika med oz. pred inštalacijo.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Bolf3nk ::

kje si kupil igro?

miraldi ::

Nism kupu igre. Kolega mi jo je posodu. V bigbangu bla kupljena.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Bolf3nk ::

Big bang ima tole igro? ... sicer pa, a je mogoče nemška verzija? ... kolikor sem jaz igral "demo" verzijo, je bila možnost izbire slo jezika. Poglej na travnike... vneseš cd key od kolega pa je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Pesimist ::

za tako igro treba imeti ultimate potrpljenje da po predpisih vozis.

miraldi ::

Bolf3nk je izjavil:

Big bang ima tole igro? ... sicer pa, a je mogoče nemška verzija? ... kolikor sem jaz igral "demo" verzijo, je bila možnost izbire slo jezika. Poglej na travnike... vneseš cd key od kolega pa je.


Sem zrihtal tako, da imam zdaj menije v slovenščini. Drugače to ne bom igral jaz ampak fotr, ker je zdj na bolniški in bo tale kamiondžija ba volan taprav zanjga.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

SLO_Robert ::

Eh folk , ce bi vi vedel kaksen klosarski posel je soferski v resnici , se povohal ne bi tega spila:)). A zna ta spil simulirat drkanje s strankami , napacne naslove , pokanje gum , vdiranje v kamijon , razanje cerad, cakanje par ur v vrsti na rasklad , odsotnos od doma cel mesec med tem ko ti nekdo drug poriva babo ........

miraldi ::

SLO_Robert je izjavil:

Eh folk , ce bi vi vedel kaksen klosarski posel je soferski v resnici , se povohal ne bi tega spila:)). A zna ta spil simulirat drkanje s strankami , napacne naslove , pokanje gum , vdiranje v kamijon , razanje cerad, cakanje par ur v vrsti na rasklad , odsotnos od doma cel mesec med tem ko ti nekdo drug poriva babo ........


To je res. Da bi še to blo vključeno v igro bi pa pa še sam igral ;-)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

[D]emon ::

Pesimist je izjavil:

za tako igro treba imeti ultimate potrpljenje da po predpisih vozis.


A ves, zadeva ima z razlogom v imenu besedico "Simulator" :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jedateruk ::

Imam eno off-topic vprašanje o euro truck simulatorju 2, nočem delati nove teme.
Kako narediti vožnjo po Evropi, ki traja npr. 15 ur, počivati je pa treba po 11 urah vožnjah, spi se pa 8 ur? To sprašujem, ker je veliko nalog z dolgimi razdaljami, nočem pa spati med vožnjo, ker bi prišel na cilj prepozno in tako ne bi dobil dobrega plačila.

Seljak ::

V nastavitvah sem si odkljukal omejevalec hitrosti,tako,da mi sedaj kamion pelje cca 110 km/h. Mislim pa da boš moral vseeno 1x počivati. Ampak pazi takšna hitrost te lahko stane veliko,saj so radarji,pa tudi določeni zavoji se ti znajo maščevati z grdim izletom med borovnice.

Matevz96 ::

Si prepričan, da gledaš praviln čas, tisto kar ti GPS kaže je čas, ki ga potrebuješ za vožnjo, kazen dobiš, če zamudiš estimated time of arrival (ki pa je večurno okno).

jedateruk ::

Zgleda, da res nisem gledal pravo stvar. Zdaj imam izbrano nalogo, počasna vožnja, kakor piše na GPS, bi trajala 16 ur, čas v igri je ponedeljek 2:00, na "glavni" strani (trg dela, zemljevid, radio...) pa kaže na vrhu, da moram priti na cilj v torek do 14:30, kar je še 12 ur več, kot bom rabil, vključno s spanjem.
Hvala, Matevž.

BorutK-73 ::

Jaz sem delal tako da sem šel spat preden sem prevzel nalogo. Proti koncu vožnje mi je ponavadi začelo težit z utrujenostjo.

m0LN4r ::

Tisti, ki ste bolj v tem TSju. A obstaja kaka zelo podobna igra, ampak da je za avte? Recimo taksi, avtošola itd. ?
Spomnim se 10 let nazaj je bila neka kvazi avtošola igra v tem stilu. Začelo se je z vožnjo na poligonu, zaviranjem ipd.

Ma kdo kako idejo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nigerijci še vedno harajo po bolhi

Oddelek: Loža
247148 (6073) sarma832
»

Moneybookers nakazila

Oddelek: Pomoč in nasveti
225014 (4556) igorigy

Pošiljanje kompa v Nigerijo

Oddelek: Loža
344320 (3928) ZaphodBB
»

Cudni kupci iz turcije na bolha.com

Oddelek: Kaj kupiti
375914 (4347) St235
»

Položnica

Oddelek: Loža
72629 (2356) jizzer

Več podobnih tem