» »

Paintball nasveti

Paintball nasveti

Unknown_001 ::

Zdravo!

Med krompirjevimi počitnicami gremo s kolegi na en ornk paintbal za čez cel dan. Problem je v tem da paintballa še nisem igral in bi mi vsakršni nasveti prišli prav. Naj opomnim da imam kar nekaj izkušenj z airsoftom, vendar me zelo skrbi kako se meri z tistimi čudnimi pištolami na barvne kroglice. Pri airsoftu sem največkrat igral vlogo ostrostrelca in zato mi je natančnost vedno prioriteta. Zato prosim da tisti ki se spoznate na te stvari da mi malo razložite in razkrijete fore ki bi mi prišle prav. :)

Že v naprej se zahvaljujem za odgovore!
LP:D

Roadkill ::

Natančnosti ni, tako da preklopi mindset v close combat mode. :)
Tam nekje do 5m gre paintball puški še zaupat, nad tem je pa loterija.
Ü

Šimpanz ::

Ne pustiti da te zadanejo.

Unknown_001 ::

@Šimpanz:Za skrivat sem dober. V 20 sekund se lahk v listje zakoplem sam je drek če nobenga ni pol ko se pa ustaneš pa en za tabo pride:D.
Če je res tako nenatančno kakor Roadkill pravi bom očitno moral razmišljati o RUSH FOR LIFE !!!!!

sash69 ::

Go Rambo style. :)
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

freesty ::

Kako igrati paintball je predvsem odvisno od tega kako igra nasprotnik.

Ta tema je bolj brezpredmetna glede na to, da ze imas izkusnje z airsoftom.

Jaz sem sel prvic na paintball pa nisem imel nobenih izkusenj razen iz fps iger:)) pa si po prvi rudni prides vse gor. Taksno iskanje teorije bi ti koristilo samo v primeru, da igrate samo eno rundo. Pa se takrat ti nebi nic pomagal.

Prvo rundo ti priporocam, da se dobro spoznas z okoljem(mapo) tako, da lahko naslednjo rundo ze prides nasprotniku za hrbet:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Venomus ::

Samo pazi, da ne boš prenesel znanje iz Counter Strike v realno življenje, headshoti ne vem če so zaželjeni :))

bdoxx ::

če grete capture the flag, puško odloži v bazo od teama, pa rušni po zastavico, ostali iz tvoje ekipe pa naj rafalajo po mapi :)

Unknown_001 ::

Venomus je izjavil:

Samo pazi, da ne boš prenesel znanje iz Counter Strike v realno življenje, headshoti ne vem če so zaželjeni :))


Ma problem je v tem ka ne vem kako bi s tem hudičem nameru. Tam bomo dubl obične "Markerje" brez kakršnihkoli nastavkov. Tak da headshot odpade, razen če bi bil zloben, pa se mu sneaky za hrbet priplazil pa mu rafal spustu v glavo:D

carota ::

Če kampiraš izgubiš ful akcije, najbolj se obnese Rambo style, mogoče se edino malo manj izpostavljaš. :) Rambo ni šparal na nabojih, tudi tukaj nimaš kaj šparat. Nam se je obneslo, ko sva bila po dva ali trije skupaj in smo se krili.

tt2 ::

freesty je izjavil:

Jaz sem sel prvic na paintball pa nisem imel nobenih izkusenj razen iz fps iger:))


Hahahaha, to pa so izkušnje! :D

DuleKrtola ::

CTF je po mojih izkušnjah bolj brezveze. Sem bil 2x in smo obakrat šli samo eno rudno CTF. Edin nasvet: ne sam letat po mapi pa krijte en druzga :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paintball vprašanja

Oddelek: Loža
125212 (4436) tonitoni
»

Paintball in airsoft

Oddelek: Loža
333124 (1788) Trupl0
»

Paintball oprema?

Oddelek: Loža
82075 (561) Dr_M

Več podobnih tem