» »

Predsedniške volitve 2012

Predsedniške volitve 2012

Temo vidijo: vsi
««
22 / 29
»»

Keyser Soze ::

To se ne bi čudil. Bi se pa čudil, če bi dal 100$ za kozarec najboljšega. A kapiš razliko?

Še toliko bolj začuden bi pa bil, če bi taisti tič komu drugemu pred tem očital razsipnost, ker je ta pil pivo za 50$. Get it?
OM, F, G!

luli ::

Keyser Soze je izjavil:

To se ne bi čudil. Bi se pa čudil, če bi dal 100$ za kozarec najboljšega. A kapiš razliko?

Še toliko bolj začuden bi pa bil, če bi taisti tič komu drugemu pred tem očital razsipnost, ker je ta pil pivo za 50$. Get it?

Si ti en hribovc :
cene

Zdaj ne vem, če si res taki butl, da misliš, da v NewYorku dobiš za 100€ kaj spodobnega pol si pač na nivoju blesavega Turka.

Primerjat Bosno za 80.000€ in New York za 8.000€ je bolano.

Daedalus ::

Daedalus, kot kaže je tebi samo še Jankovć ostal.


Je mnenje omejenca, ki ima slepo pego na mojo javno oznanjeno nepodporo Janukoviču. Ups, Jankoviču.

V nedeljo pa itak da se glasuje za #gotofje
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Mr.B ::

Poudarek je na LANI, no ampak, sej res verodostojni medij.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mufasa ::

luli je izjavil:

Primerjat Bosno za 80.000€ in New York za 8.000€ je bolano.


Ker Bosna je dlje, premore bolj razkosne hotele in kurbe kot NY?
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Buggy ::

Kaksne populisticne puhljice pa sedaj letijo od Pahorja na soocenjih (POPTV), sem se istocasno smejal in gledat debelo ko tele! Turk zopet ne preseneca z razumnostjo umirjenostjo in razsodnostjio.

Mimogrede, ce ste opazili Pahorcek je se toliko labilen in narejen v vsem svojem bitu , da se ne ve cisto a bi sedel ali stal v svoji igri ... :))

dstr17_ ::

Pahor na današnjem soočenju: "Če bo vlada padla in bo Janez Janša v opoziciji, potem ne bo pustil nikomur, da bi sprejel kakršenkoli ukrep".

Takšne izjave me presenečajo: če je Pahor to res mislil, potem si ne znam razlagati zakaj se gre tako bolano in mazohistično politiko.

Massacra ::

dstr17_ je izjavil:

Pahor na današnjem soočenju: "Če bo vlada padla in bo Janez Janša v opoziciji, potem ne bo pustil nikomur, da bi sprejel kakršenkoli ukrep".

Takšne izjave me presenečajo: če je Pahor to res mislil, potem si ne znam razlagati zakaj se gre tako bolano in mazohistično politiko.


Bolani Pahor se boji še bolj bolanega Janše.

Z Janšo bo kmalu konec. In mu bodo že strici iz EU povedali, kaj bo odslej komu pustil in kdaj bo moral biti tiho.

donfilipo ::

Se bojim, da je teh stricov dve pasmi. Levi in desni8-) Ki bi sicer z resnim pristopom prišli do nekako enotne politike za Slovenijo v tem položaju... in tudi bojo, če bo potrebno in če sicer ne razpade EU v prafaktorje.

Samo vse to 'odlašanje' Slovenijo stane. Tujina pa se ne sekira praktično drugače, kot da vzpostavi sistem, ki bo zmožen celo bodočnost vračati dolgove in obresti. V sistemih nizke dodane vrednosti, je to sužnjelastništvo8-) Ker je ta nekako rahlo nezaželjeno, pridejo v poštev preizkušene modificirane verzije. Kar bo popoln absurd, glede na to, da bi Slovenija glede na šolane genije morala biti predvsem družboslovna velesila. Relativno..ampak še vedno. In??? Ja Žižek ni čisto slučaj in čudo božje!

No vseeno. Janša če ni tumpast zdaj dobro ve, da če bo hotel ostati v politiki in zdajle nekako 'revolucionarno' pade, potem se bo lahko večinoma samo strinjal z reformami, sicer ga bo narod zaprl. Iz svojih src.

Slovenci so bili že dovolj neumni, da to niso pogruntali prvo rundo, v zvezi s Pahorjem, čeprav smo nekateri opozarjali, da so blokade nespametne, ker če že narod nima, ima pa levica spomin8-) In ta se potem obudi tudi v narodu.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

bigbada ::

Tale Turk pa je taki sluzavec, aristokrat. In on trdi, da je predsednik vseh državljanov. Sure #sarkazem

donfilipo ::

Še en faktor je tu zraven pravokotno na levo-desnega. kar se potem fino in rado pomeša.

Liberalno.

Danes liberalno prodira pod krinko celo levo-sredinskega, partizani niso ogroženi, cerkev nima prevelikih privilegijev, ...ampak: kar je pa zares pomembno: socialna država in preko nje visoke dajatve za bogate, ...gredo pa papa. Iz proračuna sofinancirane penzije se morajo manjšati za 10-20% in ne usklajevati in tako naprej.....

Morda si delam utvaro, ampak tu bi naj bi jajo bil proti, ali pa mu gre samo na jetra praktično insiderska uvedba nove desnice:)) Ki ima rada partizane;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

luli ::

bigbada je izjavil:

Tale Turk pa je taki sluzavec, aristokrat. In on trdi, da je predsednik vseh državljanov. Sure #sarkazem


Po eni strani bi bilo dobro, da bi bil ponovno izvoljen. Potem bi ulica imela možnost, da ga odstavi z nemu ljubimi protesti.

donfilipo ::

In nazadnje:

Popuščanje sicer nekako preko šipe in Pahorja, ki so ga prej rastoličili:), torej popuščanje jajotu v imenu dobrega naroda, se zna obrestovati ne samo politični in simbolični funkciji tega za predsednika, ...ampak stranki SD nasploh.

Pa da vidimo.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Kamran ::

Karaya 52 je izjavil:

Ne vem katera vlada v Evropi je odstopila zaradi ulice. Tudi ta ne bo. Mogoce se bo razbijalo izlozbe ampak to bo vladi samo koristilo. Nasledjic bodo policisti bolj stoicno stali med granitno toco. Kaksen bo oblezal, pa bo izgredov hitro konec. Skodo bodo placali davkoplacevalci.

Načeloma v osnovi drži, čeprav je spet odvisno KAKO protestiraš. :|

Karaya 52 je izjavil:

Ravno Grcija je dokaz, da so demonstracije brezvezne. Kurijo, razbijajo, pride trojka pa jih dobijo po p****. Zato pa nikoli ne protestiram na ulici, ker bi jih dobil po p**** za brezveze.

Kaj a potem bi bile individualne (solo), pa vendar taktično izpeljane, akcije proti dotičnim posameznikom (politiki, tajkuni,...) bolj učinkovite ali ne ?
Vemo kdo je bil okluftan nekaj časa nazaja v supermarketu v Mislinjah,... 8-O

Včeraj sem malo gledal soočenja (slučajno, disk cloning z NG je bil na delu in se zavleklo) in zanimivi so bili odgovori glede katere službe ne bi nikoli opravljali. "Mike Rowe" se je fino znašel.

Marat ::

Janši se tresejo hlače... :D

nekdonekje ::

Kamran je izjavil:


Kaj a potem bi bile individualne (solo), pa vendar taktično izpeljane, akcije proti dotičnim posameznikom (politiki, tajkuni,...) bolj učinkovite ali ne ?
Vemo kdo je bil okluftan nekaj časa nazaja v supermarketu v Mislinjah,... 8-O


Ja lahko si prilastiš kako manjšo lastnino enega izmed tajkunov, se pustiš ujeti, potrdiš krivdo, pokažeš primer hitre sodne obravnave, postaneš mučenik....

Buggy ::

sem si ogledal odresenika...in ta kalimero v vsej svoji nizkosti se vedno poizkusa s svojo tipicno demagogijo deliti ljudi na vzhodno-zahodne, manjse-vecje kriminalce, domobrance-partizane, nase-njihove in seveda so za vse kar se mu dogaja krivi njegovi fantomski strici iz ozadja...ce sem cisto posten je ta clovek ze davno izgubil stik z realnostjo. V svojem pateticnem nastopu se mi gnusi kot je dolg in sirok.

Demonstarcije prikazuje kot slabo sliko, ki jo dajemo v svet...njegove debilne izjave, ki so se takoj prelevile v padec bonitetnih ocen pa ignorira...ce je ta hujskac in strahopetec cist zdrav sem jaz Miki Miska...bolan je in pokvarjen od oblasti cez in cez!

res ne vem a resnicno misli, da bodo ljudje se verjeli tem njegovim prozornim in strahopetnim izjavam...dragi Ivane ne podcenjuj svojega naroda in si priznaj, da si nedorasel demokraciji!

tik-tak Ivane...ura ni 5 do 12ih zate in za tvoje nesposobneze je res ze odbila poldne.

roCkY ::

Kje imaš sposobne? Prejšnji so bili še nekaj slabši kot so tile.
Znotraj tistih, ki se sučejo v politiki in okoli nje ne vidim nikogar.
Jankovič in Virant pomoje no go. Prvi še ni nobenega projekta nikjer zaključil kot bi bilo treba in kot tak nikakor ne more in ne bo nikoli delal v dobro večje večine. Viranta in njegovih pa je nekaj teorije, ki skozi prakso ne bo prinesla željenega.

jype ::

roCkY> Prejšnji so bili še nekaj slabši kot so tile.

Slabši? Res?

Men se niso zdel, sorry.

roCkY> Prvi še ni nobenega projekta nikjer zaključil kot bi bilo treba

Ne drži, ampak je vseeno malce preveč rizičen za šefa vlade - Pahor je bil pa čisto OK, dokler ni opozicija ugotovila, da to znajo pa tudi oni, in rekla "te reforme so slabe, ker jih nismo mi predlagal!"

No, zdaj so jih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Buggy ::

dober komentar iz nekega foruma, ki krozi okoli:

"Toliko laži nisem slišal že dolgo. Sprenevedanje je s tem govorom slovenskega premiera dobilo povsem nov pomen. Janez Janša poziva na ulice takrat, ko sam hoče vreči obstoječo oblast. Ko pa želi ljudstvo odstraniti njega, je ulica naenkrat nevarna. Ko Janez Janša blokira reforme, je to demokratična naloga opozicije. Ko pa kdo opozicija njemu nasprotuje ob nepravičnih in selektivnih ter ideoloških rezih, je to oviranje izhoda Slovenije iz krize. Janez Janša, ki je včeraj rušil Pahorja za vsako (visoko!) ceno, ga danes postavlja za Predsednika. Ko Janša in njegovi ščuvajo po spletu in twittih, je to demokratična pravica do izražanja mnenja, ko pa desettisoče (!!!!) ljudi izraža nasprotovanje njegovi vladavini, on to označi za "spletne strani, ki pozivajo k nasilju". Janša pravi, da smo včasih demonstrirali ZA, mi mu sporočamo, da tudi tokrat demonstriramo ZA. Za njegov odhod, za potrditev kreda slovenskega upora: DA, GOTOVI STE! Janez Janša omenja somrak civilizacije, pozabi pa omeniti, da ga večina slovenskih ljudi vidi kot princa teme. Janez Janša pravi, da ni nobene potrebe, da obupamo nad sabo. Mi odgovarjamo, da nismo obupali nad sabo, ampak da smo obupali nad tabo, Janez Janša. In nad korumpirano in vampirsko politično in ekonomsko elito (vsa čast izjemam!). Janez Janša pravi, da ni nobenega zunanjega sovražnika. Mi odgovarjamo, da ob toliko notranjih sovražnikih ljudstva, ki prihajajo v obliki politikov janševega kova, zunanjih niti ne potrebujemo. Janša pravi, da želimo živeti v svobodni in pravični državi slovenskega naroda, mi mu odgovarjamo, da si želimo živeti v svobodni in pravični državi slovenskih državljank in državljanov, brez politikov Janševega kova."

roCkY ::

"Janša" komot zamenjaš z katerimkoli vodjem stranke. Morda še kako vejco premakneš in vse napisano drži.

Morda bo kdo moral mal nižje stopit in z drugega zornega kota pogledat, da je res tako. A glede na pisanje nekateri vidijo vse le v eni barvi.

Vključno z zadnjo Drnovškovo vlado je vse le pot navzdol.

torentino ::

Ma kje pa spite, da vas ne ukradejo ko ste tako ful pametni? Predloge in rešitve bi rad slišal, ne neko brezvezno nabijanje, kako je vse v pm.

roCkY ::

So drugi v ustrezne šole hodili. Se ubadamo s svojo stroko. Svoje mnenje je pa menda dovoljeno povedati? Ali ne?

dstr17_ ::

"Janša" komot zamenjaš z katerimkoli vodjem stranke. Morda še kako vejco premakneš in vse napisano drži.
To v bistvu ni res. Kar nekaj očitkov v tistem zapisu ne bi mogli očitati večini drugim vodjem strank (bi jim pa morda kakšne druge). V vsakem posameznem primeru je trebe izpostaviti kateri so konkretni očitki, ne pa soditi kar čez prst in vsepočez.
Ma kje pa spite, da vas ne ukradejo ko ste tako ful pametni? Predloge in rešitve bi rad slišal, ne neko brezvezno nabijanje, kako je vse v pm.
Saj predlogov je bilo že kar nekaj napisanih, samo se porazgubijo med vsem ostalim.

luli ::

torentino je izjavil:

Ma kje pa spite, da vas ne ukradejo ko ste tako ful pametni? Predloge in rešitve bi rad slišal, ne neko brezvezno nabijanje, kako je vse v pm.


Nehaj ti z rešitvami. Kdo pa hoče slišati, da že kar nekaj časa porabimo več, kot proizvedemo, in da je rešitev dosegljiva samo preko lopate in krampa.

Zdaj se pogovarjamo kdo je kriv (krif po štajersko).

- Bivša soseda, ki nikoli ni delala, pred časom pa se je preselila z otrokoma v Maribor v socialno stanovanje in dobiva približno 600EUR sociale pravi, da naj se kriza ne rešuje na njenih ramenih.
- Sorodnik, bivši policaj, star 50 let, že 5 let prejema pokojnino, pravi, da treba Janšo vreči, ker se mu je zaradi zadnjega ukrepa pokojnina zmanjšala na 950EUR (prej 1000). In da on že ni kriv za krizo.
- Teta, ki si je zrihtala, da je 2 leti pred upokojitvijo postala višek v državni službi in prejela 50.000€ odpravnine pravi, da mora Janša vrnit kar je ukradel.
- Ko sem se nazadnje vstavil v Prekmurju pri znancih od kolega (službeno sva šla na Madžarsko) sem presenečeno odkril, da so Prekmurci dopoldne doma. Seveda ni manjkalo ostrih besed čez kradljivce v Ljubljani.
- Tudi Kangler pravi, da on ničesar ni kriv
- Zadnjič sem šel k frizerju. Včasih sem se tam naposlušal čenč, ampak ne tokrat. Tokrat so morili z Janšo, češ kako bo jim dvignil davek na 20% (sodijo v isto skupino kot časopisi). Ko sem jo spomnil, da ne pomnim časa, ko sem pri frizerju dobil račun sem dobil odgovor, da davkov pač v tej državi itak nihče ne plačuje. Na prigovarjanje, da državi plačam vsak cent, in da
pri meni ne bo doživela neizdanega računa, saj poslujem izkjučno s podjetji je odgovorila, da sem pač nor, da vse plačam. Pa frizerka ni edina. Tudi za kavo v domačem kraju domačini ne prejemamo računov. Zadnjič se mi je podobno zgodilo v Ljubljani, kjer sem po približno 5x-nem obisku že postal nenevaren domačin.
- Tudi Jankovič, pravi, da je za njegove pufe kriv Janša.


Še dobro, da imamo Janšo. Če ga ne bi bilo, bi verjetno bil krivec jaz, ki vsak mesec plača vse davke in vse prispevke v vse blagajne; in ki ima verjetno to (ne)srečo, da njegove stranke niso podjetja povezana z državo.

Janša gotof si. Fse si pokrado

Shegevara ::

Preden te zaslepljeni levičarji napadejo z že naučenimi fluskulami:

-prekmurce sicer razumem, ni lahko bit dopoldne doma, služb pač ni
-reforme o delu na črno mislim da je celo Janša izpodbijal

sicer pa tudi niso vsi tako dobro preskrbljeni in hkrati javkajo čez vlado. Veliko jih je ampak veliko je tudi takih, ki imajo resne težave in oni so lahko v resnici zelo hudi.

če bi le jim dokazal in jih prepričal, vsem, da je janković še slabši, in naj raje, 100x raje volijo SD, LDS, in zrelejšo levico na naslednjih volitvah, kot to zasrano PS, bi 100x lažje spal.

100x lažje spal

še to:

raje vidim, da niti ena desničarska stranka nikoli več ne dobi enega glasu v parlament, če bi vse hudiče iz PS z jankovićem na čelu v zameno za to izmenjavo nagnali na goli otok, in naj v miru vlada SD.

Pika

AMEN

Zgodovina sprememb…

dstr17_ ::

- Zadnjič sem šel k frizerju. Včasih sem se tam naposlušal čenč, ampak ne tokrat. Tokrat so morili z Janšo, češ kako bo jim dvignil davek na 20% (sodijo v isto skupino kot časopisi). Ko sem jo spomnil, da ne pomnim časa, ko sem pri frizerju dobil račun sem dobil odgovor, da davkov pač v tej državi itak nihče ne plačuje. Na prigovarjanje, da državi plačam vsak cent, in da
pri meni ne bo doživela neizdanega računa, saj poslujem izkjučno s podjetji je odgovorila, da sem pač nor, da vse plačam. Pa frizerka ni edina. Tudi za kavo v domačem kraju domačini ne prejemamo računov. Zadnjič se mi je podobno zgodilo v Ljubljani, kjer sem po približno 5x-nem obisku že postal nenevaren domačin.
Ampak rešitev za ta problem očitno ni v višanju davkov, ampak v plačevanju davkov. Redne inšpekcije in kakšna globa, da bi ljudje začeli spoštovati zakon in vedno izstavljali račune.

Je pa vprašanje koliko sploh je teh neplačanih davkov zaradi dela na črno. Kolikor se spomnim ocen izpred par let v resnici to sploh niso visoke številke, je marsikaj drugega bolj prioritetnega narobe.

SG_101 ::

Mogoče je bilo o tem že debatirano, vedndar nisem zasledil...

je kakšna bistvena razlika med oddajo neveljavne glasovnice ali med tem, da ne greš na volitve? (razen odstotka pri volilni udeležbi)

Nekje sem prebral, ko je nekdo napisal, da se lahko z določenim številom neveljavnih glasovnic morajo volitve ponoviti. Je to res, saj to prvič slišim, kaj konkretnega pa o tem tudi nisem našel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SG_101 ()

luli ::

dstr17_ je izjavil:

- Zadnjič sem šel k frizerju. Včasih sem se tam naposlušal čenč, ampak ne tokrat. Tokrat so morili z Janšo, češ kako bo jim dvignil davek na 20% (sodijo v isto skupino kot časopisi). Ko sem jo spomnil, da ne pomnim časa, ko sem pri frizerju dobil račun sem dobil odgovor, da davkov pač v tej državi itak nihče ne plačuje. Na prigovarjanje, da državi plačam vsak cent, in da
pri meni ne bo doživela neizdanega računa, saj poslujem izkjučno s podjetji je odgovorila, da sem pač nor, da vse plačam. Pa frizerka ni edina. Tudi za kavo v domačem kraju domačini ne prejemamo računov. Zadnjič se mi je podobno zgodilo v Ljubljani, kjer sem po približno 5x-nem obisku že postal nenevaren domačin.
Ampak rešitev za ta problem očitno ni v višanju davkov, ampak v plačevanju davkov. Redne inšpekcije in kakšna globa, da bi ljudje začeli spoštovati zakon in vedno izstavljali račune.

Je pa vprašanje koliko sploh je teh neplačanih davkov zaradi dela na črno. Kolikor se spomnim ocen izpred par let v resnici to sploh niso visoke številke, je marsikaj drugega bolj prioritetnega narobe.


Že sedaj imamo dobro zakonodajo, kar se tiče dela na črno. Problem je v tem, da se ne izvaja. Sprejem nekih novih predpisov te težave ne bo rešilo, prav tako kot zaposlovanje novih sodnikov ni rešilo sodnih zaostankov.

Problem je v tem, da država ne deluje.

PaX_MaN ::

luli je izjavil:

Problem je v tem, da se ne izvaja. Sprejem nekih novih predpisov te težave ne bo rešilo, prav tako kot zaposlovanje novih sodnikov ni rešilo sodnih zaostankov.

Aha, se mi je zdelo, da nisi prebral pdfja, ki si ga polinkal.

dstr17_ ::

PaX_MaN je izjavil:

luli je izjavil:

Problem je v tem, da se ne izvaja. Sprejem nekih novih predpisov te težave ne bo rešilo, prav tako kot zaposlovanje novih sodnikov ni rešilo sodnih zaostankov.

Aha, se mi je zdelo, da nisi prebral pdfja, ki si ga polinkal.

Očitno ga res ni.

Število sodnih zaostankov se v zadnjih letih zmanjšuje, kar dokazuje tudi poročilo, ki ga je (drugje) linkal luli.

Že sedaj imamo dobro zakonodajo, kar se tiče dela na črno. Problem je v tem, da se ne izvaja.
No to se vsekakor strinjam, da bi se ljudje morali držati zakona in izstavljati račune in plačati davke.
Problem je v tem, da država ne deluje.
x2. Jaz bi dodal še pridevnik pravna država ne deluje.

luli ::

S tem poročilom si lahko obrišejo rit. Vsak, ki ima opravka z njimi ve, da poročilo ne drži. Lukenda je projekt Janševe vlade, katerega namen je odprava zaostankov, rezultat pa največje razmerje sodnik na prebivalca v Evropi (lahko preveriš).

Sicer pa je debata itak izven konteksta. Zgleda, da sodišču ne verjame nihče več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

dstr17_ ::

Iz posameznega primera ne moreš sklepati kar vsepočez..

PaX_MaN ::

luli je izjavil:

S tem poročilom si lahko obrišejo rit. Vsak, ki ima opravka z njimi ve, da poročilo ne drži. Lukenda je projekt Janševe vlade, katerega namen je odprava zaostankov, rezultat pa največje razmerje sodnik na prebivalca v Evropi (lahko preveriš).

Saj, v poročilu to piše. Aja, ups, "poročilo ne drži"...

dstr17_ ::

No iz poročila je razvidno, da se je povečevanje števila zaposlenih na sodiščih začelo že leta 1996, bistveno hitrejše pa je to povečevanje od 2004 dalje.
Število nerešenih zadev pa je začelo padati od približno 2006 dalje, kljub precejšnjemu povečanju novih zadev.

Največji problem pri povečanju števila zaposlenih v sodstvu se mi zdi povečanje administrativnih delavcev - povečanje teh je, glede na to poročilo, celo veliko večje kot pa povečanje števila sodnikov in strokovnih sodelavcev skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

Aston_11 ::

To ni problem - če hočeš, da sodnik sodi, potem naj se ne ukvarja z administracijo. Je že prav tako. Podporni kader sodnika mora biti znaten, če hočeš, da se zgodi to, kar je namen - torej sodi.

Double_J ::

A bo Pahor v nedeljo rekel, to je zmaga nad nasiljem in kaosom?

:D
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Kamran ::

nekdonekje je izjavil:

Ja lahko si prilastiš kako manjšo lastnino enega izmed tajkunov, se pustiš ujeti, potrdiš krivdo, pokažeš primer hitre sodne obravnave, postaneš mučenik....

Kdo pa pravi, da se pustiš ujeti ? ;)
Psihologija izpeljanih dejanj v tem filmu je naravnost odlična. Seveda je Grof Monte Cristo tudi zgodba zase (knjižna ali filmska).

Mr.B ::

Turk ima zasilni plan postati vsaj šef PS, ali pa šef nove stranke zveličanih .......Levih. Pahor pa rezervnega plana nima.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mufasa ::

Turk je res pajo
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

kuall ::

ta dva levičarja se bolj žolčno tolčeta kot bi se levičar in desničar. saj je tudi v naravi tako, da je najhujši boj med najbolj podobnimi živalmi. :)

Daedalus ::

Takole na hitro pogledano, mi zgleda Turk precej bolj suveren, ko Borat.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

kuall ::

turk je proti peterletu izpadel kot gospod, proti pahorju pa kot gargamel. sicer pa oba bluzita na polno, važna je samo predstava, ki gre pahorju bolje.

Buggy ::

in lepo ter nacickano pakungo ljudje kupujejo, pa ceprav je notri jogurt, ki mu je ze lani potekel rok uporabnosti a ne dragi moji!

Stalo vas je z Jajcem, stalo vas bo se kdaj!

Jamac ::

ne starih vicev pogrevat sam to bom reku
Janac is numero uno.

Nissan_GTR ::

Takole na hitro pogledano, mi zgleda Turk precej bolj suveren, ko Borat.


Pahor je Obama... Turk pa Mitt Romney...

Buggy ::

Nissan_GTR je izjavil:

Takole na hitro pogledano, mi zgleda Turk precej bolj suveren, ko Borat.


Pahor je Obama... Turk pa Mitt Romney...


za poscat..ti pa si kaliber :))

Looooooka ::

A je se kdo opazil, da se je na zacetku Pahor se znal zadrzati in ni mahal z roko kot nek voditelj iz bivse Sovjetske zveze, takoj, ko pa so padli rezltati anket, kjer so zaceli govoriti o veliki prednosti pred Türkom, je pa ze veselo mahal, kot ne vem...dolocen voditelj iz druge svetovne vojne(en, ki je bil baje na amfitaminih)?
Pa zakaj Türka povezujejo z nekimi strici izpred 15 let nazaj, ko je pa ravno Pahor v politiki toliko casa in je skakal iz ene v drugo politicno opcijo?
Bi blo kaj drugace ce bi si Türk pobarval lase in spremenil priimek v kaj bolj nemškega ali ameriškega...al na karkol je že popularno zadnje case?
S tem mahanjem se mi je cist mal "zameril", ker me prevec spominja na cisto vse zgodovinske desnicarje, ki so na oblast prisli z mahanjem in nekimi udarnimi stavki, ko je bila najvecja kriza in folk najbolj obupan.
Precej nelevicarsko od njega v bistvu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Marat ::

Looooooka je izjavil:

A je se kdo opazil, da se je na zacetku Pahor se znal zadrzati in ni mahal z roko kot nek voditelj iz bivse Sovjetske zveze, takoj, ko pa so padli rezltati anket, kjer so zaceli govoriti o veliki prednosti pred Türkom, je pa ze veselo mahal, kot ne vem...dolocen voditelj iz druge svetovne vojne(en, ki je bil baje na amfitaminih)?


Sej lahko uporabiš imena; amfetamini - hitler, sovjet - kdo?

Looooooka je izjavil:

Pa zakaj Türka povezujejo z nekimi strici izpred 15 let nazaj, ko je pa ravno Pahor v politiki toliko casa in je skakal iz ene v drugo politicno opcijo?


Pahor skakal iz ene opcije v drugo? V katere pa? Kolikor vem je on že od zmeraj v eni in isti stranki: ZKS, ki se je samo večkrat preimenovala (v SDP, ZLSD in zdaj SD). Je pa to vseskozi ena in ista stranka.

Looooooka je izjavil:

Bi blo kaj drugace ce bi si Türk pobarval lase in spremenil priimek v kaj bolj nemškega ali ameriškega...al na karkol je že popularno zadnje case?


Türkov priimek dejansko je ponemčen (iz priimka Turk), zato tale umlaut :)

enadvatri ::

Pahor je marionetna lutka levica. Janši se je nenadoma začel odzivati na niti. Kaj pa, če je le trojanski konj levice? :):))
««
22 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SLOVENIJA , politika, volitve, predsedniške volitve

Oddelek: Problemi človeštva
428321 (7143) Kamran
»

Predsedniški kandidat Miro Žitko (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
548578 (6716) Matija82
»

SDS ponareja dokumente (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
814101784 (85969) imagodei

Več podobnih tem