» »

Samsung Galaxy S II ali ACE 2

Samsung Galaxy S II ali ACE 2

ZLOky ::

primerjava: GSM_Arena

Odločam se za nakup med tema dvema, kar jaz opazim razliko je:
-S2 ima boljšo kamero 8Mp napram 5Mp pri ACE 2
-S2 večji zaslon ob isti ločljivosti

-ACE2 je "novejši" izdan 2012, S2 2011

Zanima me namreč procesor, pri S2 je Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9 pri ACE 2 pa Dual-core 800 MHz NovaThor U8500. Za procesorja mi ni jasno a sta iz iste družine samo različni frekvenci delovanja, oz. po domače, kateri je boljši?
A je smiselen nakup starešega telefona s hitrejšim procesorjem? A se v praksi to pozna?

Hvala za odgovore.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

rdecaluc ::

Jaz sploh nebi razmišljal in bi vzel SGS2.

EDIT: Zakaj? HSDPA, Corning Gorilla Glass, 16GB/32GB storage, 1 GB RAM, 1080p@30fps kamera, Standard battery, Li-Ion 1650 mAh.. tole najmanj :D
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

first_line ::

Dvojko, ali pa kakšnega Nexusa.
Če jemlješ rabljeno že od 250€ naprej, nažalost prodajejo samo prekmurci, drugače bi bil na dvojki že sam (kljub temu da sem bil še pol leta nazaj sveto prepričan da je prevelika).

marqo007 ::

Procesorja sta iz iste družine, cortex-A9. V splošnem je galaxy SII boljši v vseh pogledih, vendar pa prav tako tudi v ceni :) Baterija ti bo v ACE2 držala dosti dlje, sam ga imam in ima res odlično avtonomijo baterije, saj gre za system on a chip sestavo. Ob nekaj smsih, klicih in nekaj minut browsanja na dan mi zdrži med 3-4 dni. Oba bosta dobila v naslednjih 2 mesecih update na android 4.1 torej bosta tudi iz softwareskega vidika povsem enaka.

basket ::

Jaz bi ti predlagal, da si pogledaš še SONY XPERIO P. Cenovno je glih vmes med tema dvema samsungoma, vendar je po zmogljivostih bolj podobna SII..

keitai ::

S2, ali kot je basket omenu, xperio P.

Procesorja sta oba na osnovi A9, ampak je novathor pri isti frekvenci počasnejši + novathor ima enojedrno grafično Mali400, exynos ima 4-jedrno Mali400.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: keitai ()

mokasin ::

S2 ima Super AMOLED zaslon. Jaz bi ga že samo zaradi tega vzel...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni telefon

Oddelek: Kaj kupiti
283744 (3066) cordoba
»

Xperia U ali Galaxy Ace?

Oddelek: Mobilne tehnologije
172745 (2194) Morientes
»

Kateri mobitel za cca. 200EUR na Orto Smart ali Mingl 17

Oddelek: Kaj kupiti
232855 (2403) Wofk

iPhone 5

Oddelek: Mobilne tehnologije
495522 (4538) Gandalfar
»

Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6111664 (10585) BOCo.

Več podobnih tem