» »

Star Citizen - Squadron 42

Star Citizen - Squadron 42

««
33 / 37
»»

neocodexx ::

Trenutno je še preveč nestabilnosti da bi to bilo sploh blizu igralnega. Še veliko placeholderjev. To sem rekel tudi lansko leto, in se ponavljam: se bo splačalo pogledat naslednje leto ko bojo imeli delujoč OCS (takrat smo čakali na client side, sedaj na server side) bi morala zadeva postati "stabilna" aka jesus patch. Če bojo zraven tega popravili še ostale probleme in placeholder sisteme. Se izgovarjajo na to, da se jim sedaj ne splača popravljati QoL bugov ko so v procesu pisanja nove kode, ker bi bilo potem potrebno še enkrat. Bo pa zanimivo videt kaj bojo spet pokazali na CitizenConu čez par tednov, špekulira se pa veliko ker so zadnjih par mesecev sumljivo skrivnostni.

ziga1990 ::

dokler bojo resetritali napredek ob vsakem novem updatu ne mislim kupit igre
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

@neocodexx => Jaz sem že dva patcha nazaj dal uninstall in pred beto ne mislim več namestit.

@ziga1990 => Igra je v alphi in so reseti normalni. Nihče te ne sili v nakup :) Sedaj kupi samo tisti ki želi testirat pred izidom in se zaveda bugov alpha verzije. Pa ob izidu bo igra dražja kot je sedaj.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

Netrunner je izjavil:

@neocodexx => Jaz sem že dva patcha nazaj dal uninstall in pred beto ne mislim več namestit.

@ziga1990 => Igra je v alphi in so reseti normalni. Nihče te ne sili v nakup :) Sedaj kupi samo tisti ki želi testirat pred izidom in se zaveda bugov alpha verzije. Pa ob izidu bo igra dražja kot je sedaj.


Ali je igra alpha,beta ali pa izdana ni pomembno samo dokler bo vsak update resetiral tvoj napredek raje nebi kupil igre ker bi se zdolgočasil, ker bi vedno izgubil denar
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Imaš svobodno izbiro kdaj in če boš kupil. Edini plus če kupiš prej je nižja cena.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

^^saj tudi ne mislim zaenkrat kupovati nekih dragih ladij, ker najprej bom moral najti kaj bom delal v igri zaenkrat mi je rudarjenje vseč in me zanima tudi zdravljenje kot okupacija posebno mi je ladja Apollo vseč
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Ti samo spremljaj razne YT kanale in enkrat ob priliki boš že nekaj nabavil. Pa spremljaj za freeflight-e, da občasno malo potestiraš. Če nabaviš pa je osnovni paket več kot dovolj oz. mogoče en nivo višje. Več kot 100€ pa jaz osebno ne bi dal.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

^^spremljam YT pa tudi reddit obiskujem sicer pa kolikor vem bo okoli 24 Novembra neka razprodaja ali nekaj takega in naj bi bilo več ladij naprodaj plus popusti . ali ti igraš?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Tam okoli citizencon-a bodo prodajali ladje ki niso redno na voljo. Če hočeš točno določeno ladjo je taka razpordaja pravi čas za nakup. Upoštevati pa moraš da cene nikoli ne padajo, kvečjemu rastejo.

Jaz sem dal svoj "pledge" vendar ne igram ker nimam časa, pa še moj PC je prešfoh (malo sem testiral vendar igrati z 15fps ni ravno izkušnja). Planiram narediti upgrade ko pride Squadron 42 ven.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

^^ Kupil bi malega Oriona če nebo predrag :D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Predrag :) to je relativna ocena.

Tukaj si pogles seznam in cene ladij.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

ziga1990 ::

Netrunner je izjavil:

Predrag :) to je relativna ocena.

Tukaj si pogles seznam in cene ladij.


samo je pa vseno mobilna refinarija torej 450USD ni veliko za ogromno ladjo ampak po drugi strani pa čakam na rudarsko ladjo med Prospector-jem in Orion-om
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Hja, to je zdaj subjektivno mnenje, saj to je veliko denarja za pixle. Jaz osebno nisem pripravljen plačati toliko za virtualno stvar, po drugi strani pa bodo ladje v igri dražje kot so sedaj in če pogledam koliko časa bi potreboval v igri zaslužiti za tako ladjo vs. koliko časa potrebujem v RL da zaslužim tako vsoto potem se mi nekako splača sedaj kupiti željene ladje za €.

Od dodatnih vložkov v igro me odvrača predvsem politika CIG-a.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

^^politika CIG-a?

Mene odvrača pa to da pri toliko denarne podpore igra še ni v beti in da vse napredek brišejo vsakih par mesecev
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

ziga1990 je izjavil:

^^politika CIG-a?

Mene odvrača pa to da pri toliko denarne podpore igra še ni v beti in da vse napredek brišejo vsakih par mesecev


To je posledica politike CIG-a. :) Beri CIG = Cloud Imperium Games (avtorji Star Citizena)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

eh najbolje ko bom dovolj zaentiresiran da kupim en starter pack pa vidim ali me bo igra ornk notri potegnila ali ne še vedno lahko nadgradim svojo ladjo kasneje
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Problem pri nadgradnji ladje je ta, da se ne nadgradi tudi ostalo. Npr. kupiš najcenejši paket z auroro in dobiš 3 mesece zavarovanje in 5.000 kreditov denarja. Nato se odločiš da nadgradiš v avengerja pri katerem boš dobil samo drugo ladjo in ne tudi morebitnih dodatkov. Npr. če bi kupil avengerja že v štartu bi dobil 6 mesecev zavarovanja in 10.000 kreditov.

Govorim na pamet koliko kaj dobiš.. hotel sem samo izpostaviti da se nadgradi samo ladja. To pride prav samo v primeru če imaš LTI.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

samo glede na govorice ki sem jih zasledil na forumu je najbolje, da ladjo sedaj kupiš, ker bojo prilagodili cene tako da bo grind hujši kot je sedaj samo po drugi strani imata Origin 600i in RSI Orion podobne cene kar je zelo hecno 61m luksuzna ladja stane skoraj enako kot pa 170m mobilna refinarija
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Tribal ::

Ne rabiš kupovati ladij. Škoda da kupiš sedaj endgame ladjo in zamudiš ves čar grindanja in služenja denarja! Kupi starter pack in uživaj v igri ko izide...

ziga1990 ::

^^ to je res plus to je moj originalni načrt kupit Starter ladjo in najprej ugotoviti ali me bo igra notri potegnila in da najdem pravo stvar ki jo želim početi zaenkrat me rudarjenje in zdravljenje/reševanje drugih zanimata.Boljše ladje pridfejo kasneje

Evo se nisem migel zadržat imam Avenger Titan:D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Netrunner ::

ziga1990 je izjavil:

samo glede na govorice ki sem jih zasledil na forumu je najbolje, da ladjo sedaj kupiš, ker bojo prilagodili cene tako da bo grind hujši kot je sedaj


Tudi iz strani CIG je bilo rečeno, da bo vse skupaj dražje. Niso pa definirali ali bo velika razlika ali ne.

ziga1990 je izjavil:

...zelo hecno 61m luksuzna ladja stane skoraj enako kot pa 170m mobilna refinarija

Hja, zveni smešno vendar luksuzne ladje se preseravajo z luksuzom kar nanese tako ceno. Če primerjaš cene najdražjih luksuznih jaht, bi za tako ceno komot postavil manjšo refinerijo :) Enako je če gledaš "racing ladje" katere stanejo več kot neke srednje velikosti druge ladje. Pa pomisliš koliko stane formula 1, katera je precej dražja kot bilokakšen civilni kombi ali mini tovornjak :)

Tribal je izjavil:

Ne rabiš kupovati ladij. Škoda da kupiš sedaj endgame ladjo in zamudiš ves čar grindanja in služenja denarja! Kupi starter pack in uživaj v igri ko izide...

Imaš prav, vendar to velja za tiste ki imajo čas. Drugače pa "endgame" ladij naj ne bi bilo, saj bodo precej specializirane. Jaz sem razmišljal o nakupu kakšne t.i. "end game" ladje, ker v RL ne bom imel toliko čas, da bi si jo zaslužil na klasičen način :) Lažje pridem do €, kot pa do prostega časa.

ziga1990 je izjavil:

^^ to je res plus to je moj originalni načrt kupit Starter ladjo in najprej ugotoviti ali me bo igra notri potegnila in da najdem pravo stvar ki jo želim početi zaenkrat me rudarjenje in zdravljenje/reševanje drugih zanimata.Boljše ladje pridfejo kasneje

Evo se nisem migel zadržat imam Avenger Titan:D

Če si kolikortoliko fan takih iger te bo vsekakor pritegnila dovolj za ceno osnovnega paketa. Drugače pa Avenger je ena najboljših malo več kot starter ladij.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

ta igra je nekaj posebnega zgubil sem se v jami in več kot 1 uro iskal izhod;((
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Tribal ::

1

Netrunner je izjavil:


Imaš prav, vendar to velja za tiste ki imajo čas. Drugače pa "endgame" ladij naj ne bi bilo, saj bodo precej specializirane. Jaz sem razmišljal o nakupu kakšne t.i. "end game" ladje, ker v RL ne bom imel toliko čas, da bi si jo zaslužil na klasičen način :) Lažje pridem do €, kot pa do prostega časa.


No saj jaz imam tudi carraka in pa arrow no pa še bike :D, ampak to je zgodba za drugič...

Tudi sam pri dveh otrocih nimam časa grindat, tako da € so svoje naredili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tribal ()

ziga1990 ::

^^ in kaj boš sam delal z Carrak-om, rabil boš posadko
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

ziga1990 je izjavil:

^^ in kaj boš sam delal z Carrak-om, rabil boš posadko


Posadko boš najel.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

^^NPC posadka nebo učinkovita kot človek plus plačat jo boš moral, Človeška posadka je pa lahko nezanesljiva sicer bojo navoljo AI bladi samo nevemo njihove pomankljivosti
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Ja več kot boš plačal, bolj bo učinkovita + s časoma in izkušnjami se bo izboljševala. Vsekakor ne bo nadomestilo pravih igralcev, vendar to bo v bitkah bolj pomembno, kot pa opravljanje raziskovalnih nalog na robu vesolja.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

že samo dokler nebo raziskovanja vesolja v igri bo Carrak uporaben samo za trgovanje
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Govorim za čas, ko bo igra izšla in ne trenutno alpho.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

ok.

En specialec mi je ladjo razstrelil k sreči me ni ubil ker sem izskočil pravočasno potem je pa hotel 12000 aUEC
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ziga1990 ::

evo igralci so kar prijazni sem hotel testirat freelancerja in sem v 5 min dobil ogled plus drugi igralec mi je hotel razkazat constellation
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Zdaj v času bete ni škode če karkoli izgubiš, tako da vsi brez težav posojajo. V glavnem kanalu povprašaj in boš dobil marsikaj v test.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

sa sem in sedaj sem ponosni lastnik Constellation Taurus-a
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ziga1990 ::

evo Carrack
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

heh ta novi gameplay "theatres of war" oz. nekaj podobnega pa je videti precej zanimiv. Star marine v stilu battlefield-a :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

Nisem pe imel časa pregledat vsega vendar kar je videti je Carrack kul ladja. Malo me moti da je pilotska kabina tako "prazna" in da ni bolj povezana z spodnjim delom. Pa tisto dvigalo je tečno :) .. morale bi biti stopnice za hiter prehod med obema deloma.

Drugače pa Pisces snib je zakon, veliko boljši kot sem si predstavljal.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

https://external-preview.redd.it/U0r_G9...

Argo Mole je rudarska ladja.Ima 3 laserje za rudarjenje in je multicrew ladja pilot samo pilotira.

#000 ali boš šel pogledat expo danes?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Imam namen, če bo le čas.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Bezukhoff ::

https://www.imdb.com/title/tt5194726/?r...

Sliči precej na Wing Commanderja, vsaj cinematic sekvence, pa še precej igralcev je enakih, hope it will fun to play, prav tako kot je bila prej omenjena igra, good ol' memories, pizda. :))

ziga1990 ::

Netrunner je izjavil:

Imam namen, če bo le čas.


poročam če bo carrack na ogled
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

Kaj expo je že odprt ? se da že it ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

ob 15:00 bo

Carrack je naprodaj cena 500€
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

555 € :) ... ha ha .. naj si ga imajo
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

Ingame cena naj bi bila 20-30mil to je cca 50ur trgovanja z caterpillerjem
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Netrunner ::

ziga1990 je izjavil:

Ingame cena naj bi bila 20-30mil to je cca 50ur trgovanja z caterpillerjem


Kje so to navedli? Za moje pojme je to mimo napoved, saj je še predolgo do izida + zaslužek je odvisen od tega kaj in kje trguješ in ne nekih pavšalnih ur.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ziga1990 ::

ingame ceno predvidevajo glede na hammerhead ceno v igri in ceno v realnih evrih 50 ur sem pa navedel za mojo trgovsko pot
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ziga1990 ::

zame raziskovanje ni malo letam po planetu in iščem kamne za rudarit in najdem neko vojaško oporišče in takoj dobim crimestat in topovi začnejo deliti svojo ljubezen z mano
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

oo7 ::

Star Citizen: IAE 2949 - Drake Interplanetary

BigWhale ::

Oh lord ... a v to je slo unih ne vem kolk milijonov? :)))

oo7 ::

Menda so zbrali že 250 mio $. Kam pa dajejo ves ta denar ? Koliko ljudi sploh dela na tej igri ? Izid igre še vedno ni znan ? :P
««
33 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

No Man's Sky (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22538300 (1516) oo7
»

Everspace

Oddelek: Igre
152292 (436) Izi
»

Elite dangerous (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13128704 (7261) jamiroq
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727139655 (104163) Truga
»

Skupnostno financiranje in povratek stare garde

Oddelek: Novice / Igre
2816597 (13264) Tr0n

Več podobnih tem