» »

Star Citizen - Squadron 42

Star Citizen - Squadron 42

««
2 / 37
»»

Nagi Bator ::

Izgleda, da jim bo uspelo nažicat 4 milijone.
In kot kaže, bo delo zahtevalo "celega človeka" :)

Truga ::

Je ze cez 4mil.

Jaz ne bom prevec presenecen ce bo vse skup 5.

Berserker ::

Dva dneva še imajo samo. Jaz sem jim ponosno nakazal. Glavno da so mod toolsi.

Nagi Bator ::

Tocno mod tools so to kar sem cakal.
Sicer pa: "$4.2 million! Which means that Star Citizen is now the highest crowd-funded game project ever!" 8-)

Truga ::

No, tolk o 5 miljonih. :D

Nagi Bator ::

Ti niso normalni. V pozitivnem smislu seveda. Prej so v povprecju nabirali po 100k dnevno, kar je itak ze lepa vsota, sedaj pa jim je samo preko noci uspelo dobit cel milijon in so trenutno na 5.6 mil. Do konca kampanije je se slabih 6ur in s 5.5 mil. so po moje presegli celo svoja najbolj divja pricakovanja, vsaj glede na to kako so postavili "stretch goals".
Koliko sem bral imajo obljubljeno financno injekcijo, ce jim uspe nabrati med 2 in 4 milijone, sedaj pa so to ze krepko presegli in dobesedno podirajo vse rekorde game crowdfoundinga.
Sedaj se pa ze z razlogom nadejam odlicni novi PC space simki.
Freelancer -ja bom pa tudi koncno lahko pokopal z najvisjimi vesoljskimi castmi ;)

Netrunner ::

Da vidimo kaj bodo naredili z zbranimi 6.3mil :)

Kaj donira se se vedno lahko? ..cetudi je poteklo zbiranje? .. ce doniras sedaj ravno tako dobis vse bonitete?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Truga ::

Ne. Nic vec ni lifetime insuranca, pa mal drazji so paketi.

ABX ::

copy/paste iz maila

What about pledges? Good news: those of you who got in on the ground floor are covered. Your ships have lifetime insurance policies and for the next year you will have the ability to purchase further tiers or upgrade existing ones at the initial prices. That's not true of everyone else: if you want to back Star Citizen and participate in this amazing community, you still can. but it's going to cost you a little extra as of now, and you aren't going to have as many extras (no lifetime insurance, for example.)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Truga ::

Ben Lesnick: Yes, the base ships will be available for existing pledgers for the same price after the grace period and for the next year.

Tak da ce kdo hoce se kak upgrade/add-on ma se vedno moznost.

Tr0n ::

Cakam na koncni produkt in opise. Talk is cheap.

ABX ::

Have faith my young padawan.

A nisi ti kupil GW2 preden si videl review?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Nagi Bator ::

Iskreno, tudi sam kljub navdusenju, nisem doniral. Sem trdnega prepricanja, da za igranje neke igre ne placam nicesar razen osnovne cene igre, pa se to le, ce vem, da me bo igra pritegnila za dolgo casa. No, pri tej vse kaze, vsaj kar se tice obljub, da bo tako. Kaj sele kaksno mesecno placevanje, da sploh lahko normalno igras. Slednje je se nejbolj podobno dilanju droge.

Truga ::

Temu se rece investicija. Jaz sem zapravil $295. Ne bo mi zal tud ce bo igra flop.

Mipe ::

Mene bolj moti hype, ki ga igra ustvari dolgo pred svojim izidom. Potem pa moram dolgo čakat nanjo :\

Nagi Bator ::

Truga je izjavil:

Jaz sem zapravil $295.

Kaj naj recem. Svaka cast! Ce te kdaj srecam placam rundo, ker si zasluzen, da bom tudi jaz in ostali, ki sedaj nisemo dali nic, igro igrali. Sicer pa, kolko mi je jasno, nihce ki je donirali, zaradi tega ne bo imel neke absolutne prednosti v igri kar se tice gameplaya samega. Tu se morda motim in sem kaj spregledal in ce sem bom skorajda jezen ;)

ABX ::

Po opisu sodeč bo isto kot LOL, torej plačuješ za hitrejše napredovanje (nove ladnje) ali kozmetične dodatke.

Drugače jaz sem totalno optimist, ker če gre vse po sreči bo PC spet pokazal zakaj je high-end za igre. Hvala kickstart-u se nam obetajo nove igre brez založnika, cenejše, DRM free, Linux support, ...

Če to ni revolucija, potem ne vem kaj je.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Nagi Bator ::

ABX je izjavil:

Po opisu sodeč bo isto kot LOL, torej plačuješ za hitrejše napredovanje (nove ladnje) ali kozmetične dodatke.

Kaj je "LOL"?
Sicer se mi pa precej bolj dopade, da moram skozi igro sam doseci razlicne stopnje razvoja in ne preskakujem nicesar.
Poleg tega bo to veljalo le na uradnih serverjih. Verjetno jih bo vec - tezko si predstavljam igrat na ameriskem serverju s pingom med 200 in 300. Privatni in predvsem modani serverji bodo pa furali cisto svojo sceno in povsem "svoje vesolje" ter tudi pricakujem, da jih bo kot gob po dezju. Slednje me pravzaprav bolj zanima, saj si tezko predstavljam, da bi moral igro igrati nonstop, da ostanem na tekocem z dogajanjem, kar bo na uradnih serverjih, ki se bodo ocitno hitro razvijali bolj ali manj potrebno.

Zgodovina sprememb…

ABX ::

Kaj je "LOL"?

Google it!
league of legends
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Truga ::

Nagi: No, malo prednosti bojo meli early pledgerji. Jaz bom mel ($250 tier) Constellationa dozivljenjsko zavarovanega. Zavarovan je sicer samo basic hull, ne pa tudi cargo in kakrsnekoli nadgradnje, tako da dejansko pridobim marginalno, ker bo bojda podobno kot v freelancerju ladja samo del cene, precej dragi bodo tudi moduli za nadgradnje.

Vseeno pa to pomeni da ce mi uspe zgubit cisto vse (pozabim zavarovat, ali pa prevec umiram in si ne morem vec privoscit zavarovalnine), mam se vedno vsaj to, ne bom moral startat spet iz "Starflierja", ali pac kakorkoli se bo reklo starter ladji.

ABX ::

Da, ampak prednost je samo časovna. Ni da zaradi tega boš imel neko orožje ki ostali nimajo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Berserker ::

Orožja, moduli ter ostala šara ti odpade, osnovno ladjo pa lahko garanžiraš omejen čas. Sicer pa če komu to ne paše je še tu vedno SP in mod toolsi.
ABX
Čeprav bo špil res pokazal kaj zmorejo high end pc-ji smo se do zdaj razvadili s tem ko smo na par let stari škatli brez problema poganjali nove igre. Pa tudi mislim da so z vedno večjimi donacijami izid igre krepko pomaknil nazaj...

Tr0n ::

ABX je izjavil:

Have faith my young padawan.

A nisi ti kupil GW2 preden si videl review?

To ni GW2. :)

ABX ::

Delivery time za igro je bil definiran takoj ko je štartal Kickstart.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mipe ::

Tudi za Project Zomboid je bil definiran.

Netrunner ::

jaz bi najraje videl en masoven server v stilu eve, ker je malo mimo da na novem serverju moraš štartat iz nule .. pa tudi če se komu zameriš lahko pobegneš na drugi server .. no bomo videli kaj bo
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Berserker ::

ABX je izjavil:

Delivery time za igro je bil definiran takoj ko je štartal Kickstart.


Ja samo niso pričakovali takšnega odziva vrjetno...

Truga ::

Uros: "Official" server bo samo en, persistent universe server. Ostale serverje bojo poganjal playerji, tak da bojo privatni.

Netrunner ::

heh ... že skoraj 7 mil se je nabralo .. Pledge je očitno še vedno odprt .. nevem pa če imaš enake bonuse kot so bili prej .. na prvi pogled je videt da ja..?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Truga ::

Ne, ni vec isto. Pledgas lahko se vedno, samo je malo drazje, ce hoces enake bonuse, pa ladje ne dobivajo vec lifetime insuranca.

Tr0n ::

mailer ::

Zbrali so že 7,7 miljona.

Netrunner ::

njihov cilj je precej presežen, tako da upam da se bodo izkazali.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Truga ::

Zaenkrat vse kaze da bo igra kar proper. Tud tole mi je blazno vsec:
http://www.robertsspaceindustries.com/d...

Berserker ::

Meni je pri tem projektu všeč, da so končno izpolnili sanje ljubiteljev vesoljskih iger. Se pravi prosta hoja po ladji (podobno kot v mass effect seriji), svoboda, pristanki na planetu, pilotiranje večjih ladij z več posadke itd... Izgleda da se bodo zgledovali po Dark Souls in vpeljali način, da je shranjevanje zgolj pred igro (oz bolj respawnu podobno), zgolj z osnovno opremo, če se seveda uspeš izstrelit pravočasno in rešit.

mailer ::

Presegli so mejo 10M$.

ABX ::

28 Junija bo 24 urni live event, kjer bojo predstavili par novosti, ter verjetno ponudili kake limited edition ladje.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

mailer ::

Kdaj se bo pa to sploh lahko igralo?

Truga ::

Alfa bo letos konec leta. Game je sicer napovedan za konec 2014, ampak ce jaz kaj poznam te ljudi bo to enkrat sredi 2015 :D

ABX ::

Čez kako minuto bo nova web stran na razpolago in za naslednjih 24 ur obstaja možnost nakupa unikatne ladje.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Pesimist ::

Im a pilot!!! Samo ni nafte za polet :)

Truga ::

Ja, zadeva deluje, ampak se ne da se nic pocet. Bom naredu kak video ko popedenajo animacije na constellationu.

Aramis ::

Je kdo že nabavil tole? Nekaj me zanima... vsako ladjo moraš posebej kupit? ali kaj so te cene?

https://robertsspaceindustries.com/pled...

Netrunner ::

Če kupiš zdaj ladjo je to neke vrste preorder .. pa neke bonuse doniš poleg saj s tem podpreš razvoj igre. Kupiš kolikor želiš za pravi denar. Ko bo igra enkrat končana boš pa lahko kupoval z ingame deanrjem .. ali pravim :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Truga ::

Sam tole je samo add-on. S tem ne dobis igre.

oo7 ::

Star Citizen - FPS Teaser




Star Citizen - Murray Cup Trailer




Star Citizen - Hangar Trailer




Star Citizen - Constellation Trailer





Star Citizen Arena Commander: Hornet Gameplay

Tr0n ::

Netrunner ::

Pravkar si vlečem dol to zadevo da vidimo kaj je že narejeno, pa da si ogledam mojo ladjico v hangarju.

Je že kdo ustanovil kako "slo" korporacijo ?

Truga ::

Netrunner ::

super hvala ... sem dal apply to join...

v hangarju sem videl da bo treba nabaviti novo grafično ... :/

Moja je v minimalnih specifikacijah... Radeon Saphire 6850 pa ne bo zmogla neke extra resolucije.
««
2 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

No Man's Sky (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22538309 (1525) oo7
»

Everspace

Oddelek: Igre
152296 (440) Izi
»

Elite dangerous (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13128706 (7263) jamiroq
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727139733 (104241) Truga
»

Skupnostno financiranje in povratek stare garde

Oddelek: Novice / Igre
2816613 (13280) Tr0n

Več podobnih tem