» »

problemi slo. firm

problemi slo. firm

Timurlenk ::

tisti občutek, ko šefu rečeš, kdaj ti bo še preostalih 50 ur plačal (enemu sodelavcu pa 600)


pa dobiš odgovor, da plača je takšna, kot je, in da če misliš drugače, pač ne bosta mogla sodelovati


že oddani papirji, kamor si pisal ure pa postanejo strateška skrivnost in ti jih ne da več v vpogled



slovenija, fuck yea
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.
  • zaklenil: Mavrik ()

opeter ::

Daš odpoved in greš drugam. Sploh zdaj, če bodo odpovedni rok skrajšali na dva tedna ali manj.

Čakaj, kopijo papirjev teh ur nimaš?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

z00s ::

Poizkusiš se dogovoriti, če ne pa malce omeni, da obstajajo raznorazne inšpekcije, ki so dražje, kot 50 ur...Je pa odvisno, npr. če sta več let sodelovala in če veš, da res ni denarja za plače, pa da je model ql, morda še malo počakaš, če je pa idiot, k ma gliser pa vikend, ne da pa za plače, ga pa prjav, pa je...Če lahko dobiš službo drugje, pa vsekakor odpoved.

Sem pa že slišal za primere, ko so zaposleni lepo vzeli kakšen monitor ipd., samo to po mojem presega meje zdravega okusa...

lp,Z00s

Daedalus ::

pa dobiš odgovor, da plača je takšna, kot je, in da če misliš drugače, pač ne bosta mogla sodelovati


Razveseli ga z dopisom kakega odvetnika. Bo hitro čisto drugače piskal.

Daš odpoved in greš drugam. Sploh zdaj, če bodo odpovedni rok skrajšali na dva tedna ali manj.


Heh. To najrajši vidijo. Da se "troublemakerji" umaknejo. Oni pa naprej harajo po svoje. Nope, nabaviš odvetnika. In bo plačal nadure, pa še kaj za povrhu.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

-valvoline- ::

Welcome to real Slovenija. Srečen bodi če sploh dobiš kej nakazanega na TRR.

Invictus ::

z00s je izjavil:

Poizkusiš se dogovoriti, če ne pa malce omeni, da obstajajo raznorazne inšpekcije, ki so dražje, kot 50 ur...Je pa odvisno, npr. če sta več let sodelovala in če veš, da res ni denarja za plače, pa da je model ql, morda še malo počakaš, če je pa idiot, k ma gliser pa vikend, ne da pa za plače, ga pa prjav, pa je...Če lahko dobiš službo drugje, pa vsekakor odpoved.

Sem pa že slišal za primere, ko so zaposleni lepo vzeli kakšen monitor ipd., samo to po mojem presega meje zdravega okusa...

lp,Z00s

Jaz sem ga. Pa ne samo enkrat ko so mi bile firme dolžne.

Btw. v informacijo, če boste kaj "ukradli" v firmi ki vam je dolžna, se to ne beleži kot kraja.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Daedalus ::

Testirano v RL, mimogrede.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

z00s ::

Če se kaj "ukrade" iz firme, ki ti je dolžna, mora po mojem biti pravno razvidno, da ti je firma dolžna.

Timurlenk, vsekakor poročaj, ker nas zanima, če boš dal pa odpoved, se pa priporočamo tudi za ime firme in šefa;)

lp,Z00s

Mavrik ::

Tole je resno prenizka raven za ta oddelek. Ali forum.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpoved pogodbe in vročitev

Oddelek: Loža
233444 (2605) Vetrolov
»

Vprašanje glede dopusta

Oddelek: Loža
204474 (3456) mojsterleo
»

Se moram nujno držat odpovednega roka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7334765 (32472) AndrejO
»

Kaj če ''tolčem plave'' (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5320246 (17924) Invictus
»

Anketa o uporabi avtomobila

Oddelek: Šola
252516 (2011) z00s

Več podobnih tem