» »

GSM ojačevalec

GSM ojačevalec

black ice ::

V naših krajih je problem z GSM omrežji, predvsem znotraj objektov se pojavljajo občasni "dead spoti". Ogledoval sem si razne GSM ojačevalce in me zanima kaj se splača kupiti ter na kaj paziti. Jasno mi je, da mora ojačevalec podpirati isto frekvenco kot mobilni telefoni, drugače je zadeva neuporabna.

Površina znaša cca 50m2 in je v celoti v isti etaži, cena naj bo (če je le možno) do 100€.

Še tole: kako je z legalnostjo zadeve? Ob klicu na helpdesk operaterja Bob so rekli, da naj zadeve ne bi bilo dovoljeno postaviti, ker bi naj motila signal. Koliko vode drži ta trditev?

NeMeTko ::

BOB dela preko Simobilovega omrežja?
V tem primeru bi poklical Simobil helpdesk, ki je bolj kompetenten, da ti da pravi odgovor na tvoje vprašanje.

Se pa bojim, da tako vprašanje presega usposobljenost povprečnega helpdesk referenta.

M-XXXX ::

Vzemi tapoceni repetitor (400 nekaj) in to je to, važno je, da imaš DOBER SIGNAL na anteni ki sprejema signal.

black ice ::

NeMeTko je izjavil:

BOB dela preko Simobilovega omrežja?
V tem primeru bi poklical Simobil helpdesk, ki je bolj kompetenten, da ti da pravi odgovor na tvoje vprašanje.

Se pa bojim, da tako vprašanje presega usposobljenost povprečnega helpdesk referenta.

Ja, preko Simobilovega omrežja. Zanimivo, da stane klic na Bobov helpdesk 1€/min (090 številka). >:D

Hvala M-XXXX. Zunaj je signal dober, znotraj objekta pa šepa zaradi debelih sten.

Scorpia ::

Kar postavi ta ojačevalec, klinični center in onkološki v ljubljani, sta polna teh ojačevalcev od simobila in mobitela, pa nobenih motenj ni. Je pa res da sta ti družbi, to sama postavila.
////

D3m ::

Pozdravljeni bom, kar tukaj vprašal.

Zanimam se za nakup GSM ojačevalca, gledal sem dva modela.

GSM repetitor AT400

in

GSM repetitor AT600

Znotraj hiše imam zelo slab signal, zunaj hiše solidno.

Prosim za priporočilo, hiša je v izmeri cca. 200 kvadratnih metrov.
|HP EliteBook|R5 6650U|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GSM signal bogu za hrbtom - ojačanje signala

Oddelek: Mobilne tehnologije
215262 (4052) starfotr
»

GSM ojačevalnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
183895 (3398) starfotr
»

Ojačevalec GSM signala?!

Oddelek: Mobilne tehnologije
1710561 (9673) brez-imenko
»

GSM repetitor

Oddelek: Mobilne tehnologije
225767 (4054) AC_DC
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14034951 (20055) Veron

Več podobnih tem