» »

Potrdilo o znanju jezika

Potrdilo o znanju jezika

pino ::

Javil sem se na razpis, kjer je bil pogoj tudi potrdilo o znanju ebega svetovnega jezika.
Izbran je bil kandidat, ki pa tega potrdila ni imel oziroma predlozil.
Na moje vprasanje kako to, da je bil izbran brez, da bi predlozil potrdilo o znanju jezika, so mi odgovorili, da ni treba imeti potrdila,da je ustavno sodisce reklo, da sta solsko potrdilo in posebno preverjanje znanja tujega jezika povsem enaka.
Hja mal cudno, zakaj so pol zahtevali prav posebno potrdilo. In ker sem opravil preverjanje znanje tujega jezika me je kostalo 125€.
Pac 25€ vec ker sem ga rabil v dveh dneh.
Po mojem tuhtanju je bil kandidat ze vnaprej znan, tole o ustavnem sodiscu pa privleceno za lase.

Kaj menite.
LP Pino

Samurai ::

Zdaj imaš potrdilo in se lahko pri naslednji službi lahko pohvališ.

Najboljši papir pri iskanju zaposlitve so pa jasno reference in izkušnje.

pino ::

No poglej, se ne mislim hvalit s tem, ce pa sem malo sarkasticen sem ob sluzbo zaradi enega, ki ne zna jezika. Pogoj pa je bil znanje tujega jezika.
Ko se malo bolj pozanimas in izves, da izbrani kandidat ne OBLVLADA nobenega tujega jezika, se pa res vprasas kam to pelje.

-Najboljši papir pri iskanju zaposlitve so pa jasno reference in izkušnje.
Ja kaj mu pomagajo reference in izkusnje, da recimo igra dobro sah ali pa da dobro balina, ce tega na delavnem mestu ne bo rabil. Svasta.
LP Pino

jnovak ::

Možnosti sta dve:

1) Služba v javni upravi - sprejet si, če poznaš prave osebe (potrdilo gor/dol ... sploh pa, kdo tam sploh kaj uporabnega zna)

2) Služba v privat sektorju - vsak pameten zaposlovalec na razgovorih preveri znanje jezika, če je le to pomembno za delovno mesto (potrdilo gor/dol)


Bistvo: ne obremenjuj se predolgo in čim več uspeha pri nadaljnjem iskanju zaposlitve!

pino ::

jnovak je izjavil:


1) Služba v javni upravi - sprejet si, če poznaš prave osebe (potrdilo gor/dol ... sploh pa, kdo tam sploh kaj uporabnega zna)


He he lepo si napisal.

In hvala za nasvet. Ne bom se obremenjeval in grem v novo bitko za sluzbo.
LP Pino


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znanje tujih jezikov

Oddelek: Loža
313873 (2743) gaspert
»

Delo v tujini (avstrija, nemčija, severna evropa...) kje najti ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15099542 (22169) NewHope
»

Dva tuja jezika v osnovni šoli (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6910152 (8338) Scaramouche
»

certifikat za nemški jezik

Oddelek: Šola
123984 (3799) killa bee
»

Zaposlitev

Oddelek: Loža
172420 (1466) amaze646

Več podobnih tem