» »

Samsung bojda pripravlja manjši Galaxy S3

Samsung bojda pripravlja manjši Galaxy S3

Vabilo na dogodek

vir: TechCrunch
TechCrunch - Samsung je novičarskim stranem razposlal vabila na dogodek, ki se bo zgodil prihodnji četrtek, 11. oktobra v njihovi trgovini v Frankfurtu. Vabilo je v nemščini, ne pove pa nič točnega, a vseeno da nekaj idej, kaj Samsung namerava predstaviti. V ozadju vabila je mogoče videti dobro znani logotip v obliki črke S, ki predstavlja Samsungovo linijo mobilnih telefonov, tabličnih računalnikov in zdaj že drugih naprav, združenih pod imenom Galaxy. Tekst v ospredju pove tako veliko je lahko tako majhno, v manjši pisavi pa še tako majhno je lahko tako veliko. Praktično brez izjeme so vsi novičarski portali odločili, da bo Samsung predstavil manjši Galaxy S3. Napovedujejo se že celo specifikacije, po katerih naj bi miniaturni Galaxy S3 uporabljal 4-palčni zaslon z ločljivostjo 800 x 480 pik (enake specifikacije je uporabljal prvi Galaxy S), nekoliko pa naj bi okrnili še procesor (tokrat naj bi bil zgolj dvojedrnik) in fotoaparat (5 namesto 8 milijonov točk za zajem slike). Če bo šlo res za Galaxy S 3 Mini so te specifikacije kar nekoliko slabe, sploh v primerjavi z zmogljivostmi Galaxy S3. Točnejše podatke bomo dobili že čez teden dni, nedvomno pa je zanimivo, da Samsung pripravlja takšno predstavitev za nekaj tako majhnega.

29 komentarjev

keber ::

In potem mi mobitelov prodajalec reče, da "je Galaxy Nexus že passé" (ko sem ga hotel kupit).
Hja, zdaj bo še slabšo reč Samsung predstavil.

phong ::

Kaj vse nekateri uspejo razbrati med vrsticami na vabilu: za kateri produkt bo šlo (S3) in celo njegove specifikacije. Jaz dvojedrnega procesorja in 5MP kamere na vabilu ne najdem :)

Lonsarg ::

Glede na "veliko je lahko majhno" je sklepati da gre za majhno napravo, ki pa ima velike zmogljivosti, torej ne en bogi Ace2 ampak boljse. Ljubiteljianjsih telefonov upajo da gre za hogh end telefon, ki pa je majhen.

PrimozR ::

phong je izjavil:

Kaj vse nekateri uspejo razbrati med vrsticami na vabilu: za kateri produkt bo šlo (S3) in celo njegove specifikacije. Jaz dvojedrnega procesorja in 5MP kamere na vabilu ne najdem :)

Catch je, da se za praktično vse novosti vnaprej govori, kakšne bodo. In folk je pač slišal govorice o 4" Samsungu, to pa je povezal s tem vabilom.

bdoxx ::

upam da predstavijo vlkega galaxy note x-a (6.3") =)

francek1 ::

Za nekatere je swdanja trojka res prevelika. Če takšne karakteristike spravijo v manjše ohišje so zmagali.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

RejZoR ::

keber je izjavil:

In potem mi mobitelov prodajalec reče, da "je Galaxy Nexus že passé" (ko sem ga hotel kupit).
Hja, zdaj bo še slabšo reč Samsung predstavil.


Navadnega SGS3 nisem kupil, ker mi je prevelik. Če pa bi bil v formatu SGS2 pa bi ga takoj vzel. Tko pa sem pač vzel SGS2, da mi gre vsaj v žep...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

igor0203 ::

Tud men je bil SGS3 na začetku prevelik, zdaj pa že razmišljam da bi se dalo navadit na njega. Ni tok napačen no, pa je kar večji od mojega HTC Sensation. Pa precej lažji in tanjši

JesusChrist ::

RejZoR je izjavil:

keber je izjavil:

In potem mi mobitelov prodajalec reče, da "je Galaxy Nexus že passé" (ko sem ga hotel kupit).
Hja, zdaj bo še slabšo reč Samsung predstavil.


Navadnega SGS3 nisem kupil, ker mi je prevelik. Če pa bi bil v formatu SGS2 pa bi ga takoj vzel. Tko pa sem pač vzel SGS2, da mi gre vsaj v žep...


kak ti te s3 ne gre v žep če pa meni note paše notri brez problema, ga sploh ne čutim in nosim popolnoma normalne hlače?? kaj si te kaki justin bieber z oprijetimi tigrastimi hlačami al kaj? :D
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Bistri007 ::

igor0203 je izjavil:

Tud men je bil SGS3 na začetku prevelik, zdaj pa že razmišljam da bi se dalo navadit na njega. Ni tok napačen no, pa je kar večji od mojega HTC Sensation. Pa precej lažji in tanjši

Odvisno, kako velike roke imaš...

nekoliko pa naj bi okrnili še procesor (tokrat naj bi bil zgolj dvojedrnik)

In koliko jeder ima ameriški Galaxy S3? ;)
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

gruntfürmich ::

tile telefoni so že res postali preveliki. ampak so pa še vedno premali za udobno brskanje in igračkanje.
bomo videli kako bo, vsekakor pa je manjša velikost zelo dobrodošla.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

koyotee ::

kakor za koga, pri one x me moti samo trajanje baterije, ampak to pri konkurenci ni nič bolje :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FireSnake ::

RejZoR je izjavil:

keber je izjavil:

In potem mi mobitelov prodajalec reče, da "je Galaxy Nexus že passé" (ko sem ga hotel kupit).
Hja, zdaj bo še slabšo reč Samsung predstavil.


Navadnega SGS3 nisem kupil, ker mi je prevelik. Če pa bi bil v formatu SGS2 pa bi ga takoj vzel. Tko pa sem pač vzel SGS2, da mi gre vsaj v žep...


Enako pri meni ... imam SGS3, a mi je malo prevelik. Naj pustijo enake specifikacije dimenzije pa naj sklatijo, da bo malenkost manjši od SGS2 ... menjam TAKOJ :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

klinker ::

Behh...ta samsung z temi galaxyji je meni vedno bolj kr neki. Ze dobro leto imam Nexus S in mislim da ga bom sigurno se eno leto gulu. Dela odlicno,sploh zdaj s custom JellyBean romom, ima vse kar rabim in velikost 4" je ravno pravsnja za mojo roko, baterija pa 2 dni bp, ce ga ne cackam prevec celo polne 3 dni. Definitivno bo naslednji nakup al spet pure google phone, al pa iPhone, oz WP phone. Neki Galaxy S, htcji, ipd sranje z en kup njihovega blotawareja nikoli vec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

RejZoR ::

Jah kakorkoli že SGS3 mi je prevelik. SGS2 pa mi je ravno prav. S palcem lepo dosežeš do vrha ekrana, ločljivost je dobra, vse se lepo vidi in tud browsanje je dost udobno ker se majhni napisi vseeno lepo vidijo. Mi pa to ni prioriteta zato mi je verjetno tud manjši bolj praktičen...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

klinker ::

S2 je vsaj meni tudi bistveno lepsi, kot berem pa tudi bolj odporen na padce in zmogljiv vsekakor vec kot dovolj. Ko bi le Samsung, HTC, itd bolje skrbeli za redne update-e in malo bolj dali na optimizacijo, ne pa da od frenda S2 z default romom ne gre nikamor napram mojem Nexusu ki je pol svohnejsi. Je frend samo debelo gledal ko sem mu dal mojega Nexusa v roke, vendar noce niti slisat o rootanju al custom romu ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Bananovec ::

velik telefon, ki je dovolj majhen, da je že lahko tablica?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

LeQuack ::

A kdo še telefonira s telefonom?
Quack !

klinker ::

Bananovec je izjavil:

velik telefon, ki je dovolj majhen, da je že lahko tablica?


aka Galaxy Note 2 :D

LeQuack je izjavil:

A kdo še telefonira s telefonom?


Itak...kar precej ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Bananovec ::

LeQuack je izjavil:

A kdo še telefonira s telefonom?

Ne znam si pravilno interpretirati vprašanja. Kako drugače bi pa še lahko telefoniral?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

RejZoR ::

klinker je izjavil:

S2 je vsaj meni tudi bistveno lepsi, kot berem pa tudi bolj odporen na padce in zmogljiv vsekakor vec kot dovolj. Ko bi le Samsung, HTC, itd bolje skrbeli za redne update-e in malo bolj dali na optimizacijo, ne pa da od frenda S2 z default romom ne gre nikamor napram mojem Nexusu ki je pol svohnejsi. Je frend samo debelo gledal ko sem mu dal mojega Nexusa v roke, vendar noce niti slisat o rootanju al custom romu ;((


Ne vem, men stock ROM dela čist lepo. Na udarce pa je odporen z S-Wave bumperjem. Mi je 2x padel iz žepa na rob granitne stopnice anravnost na ekran in se nikjer ne vidi, da bi se sploh kaj zgodilo. Ker je rob bumperja mal čez ekran in ga fino zaščiti. Če bi bil brez bi imel verjetno že počen ekran.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

klinker ::

Ker se nisi poskusu boljsega roma. Sam recimo uporabljam rom RasBeanJelly in je opazno bolj smooth od AOKP al pa CM10, da o stock JellyBean sploh ne omenjam kolko boljse dela, pa ni da stock in ostali ne delajo ql, samo ta custom dela pac boljse. Sam vedno primerjam razne rome z iPhoneom al pa WP od kakega frenda in trenutni rom je edini ki na mojem nexusu dela tako smooth kot iPhone/WP. Edino aplikacije si se vedno vzamejo nekaj ms za zagon, kar je npr. na iPhoneu instantno, ampak mi ni tako pomembno kot to da je ostalo res tekoce. IceCream je recimo vsaketolko opazno steknu za kako ms pri scrolanju, ta JB pa je res butter smooth.
Zase pac vem da stock romi niso to to...je pa res da je potrebno dosti testiranja za dobit pravi rom za svoj telefon, saj so tudi marsikateri custom romi crap. Pa dober kernel tudi nardi svoje.

PrimozR ::

Bistri007 je izjavil:

igor0203 je izjavil:

Tud men je bil SGS3 na začetku prevelik, zdaj pa že razmišljam da bi se dalo navadit na njega. Ni tok napačen no, pa je kar večji od mojega HTC Sensation. Pa precej lažji in tanjši

Odvisno, kako velike roke imaš...

nekoliko pa naj bi okrnili še procesor (tokrat naj bi bil zgolj dvojedrnik)

In koliko jeder ima ameriški Galaxy S3? ;)

In kako relevantno je to za Evropo?

Bistri007 ::

PrimozR je izjavil:

Bistri007 je izjavil:


Članek:
nekoliko pa naj bi okrnili še procesor (tokrat naj bi bil zgolj dvojedrnik)

In koliko jeder ima ameriški Galaxy S3? ;)

In kako relevantno je to za Evropo?

Relevantno je toliko, ker ima v ZDA tudi pravi _VELIKI_ Galaxy S3 "zgolj" dvojedrnik (namesto quad), ima pa zato 2GB RAM namesto 1GB. Ima tudi LTE, kar ima drugače šele I9305 (http://www.gsmarena.com/samsung_i9305_g..., izdan Sep 2012).

Glej tudi Anandtech: Samsung Galaxy S III Review - AT&T and T-Mobile USA Variants
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

FireSnake ::

klinker je izjavil:

Behh...ta samsung z temi galaxyji je meni vedno bolj kr neki. Ze dobro leto imam Nexus S in mislim da ga bom sigurno se eno leto gulu. Dela odlicno,sploh zdaj s custom JellyBean romom, ima vse kar rabim in velikost 4" je ravno pravsnja za mojo roko, baterija pa 2 dni bp, ce ga ne cackam prevec celo polne 3 dni. Definitivno bo naslednji nakup al spet pure google phone, al pa iPhone, oz WP phone. Neki Galaxy S, htcji, ipd sranje z en kup njihovega blotawareja nikoli vec.


Ce jaz SGS3 ne cackam mi baterija zdrzi 7 dni ...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

filip007 ::

Tako velik, da je videti majhen...in tako majhen, da je videti velik. "Prevod"

Upam, da bo športno eleganten, kot je bil recimo Galaxy 3 i5800. :D
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

klinker ::

FireSnake je izjavil:

klinker je izjavil:

Behh...ta samsung z temi galaxyji je meni vedno bolj kr neki. Ze dobro leto imam Nexus S in mislim da ga bom sigurno se eno leto gulu. Dela odlicno,sploh zdaj s custom JellyBean romom, ima vse kar rabim in velikost 4" je ravno pravsnja za mojo roko, baterija pa 2 dni bp, ce ga ne cackam prevec celo polne 3 dni. Definitivno bo naslednji nakup al spet pure google phone, al pa iPhone, oz WP phone. Neki Galaxy S, htcji, ipd sranje z en kup njihovega blotawareja nikoli vec.


Ce jaz SGS3 ne cackam mi baterija zdrzi 7 dni ...


A besedo "prevec" si spustu ker te ego daje, al je kak bolj normalen razlog >:D

Lonsarg ::

Men se pa zdi, da ti je hotel pokazati, kako so izjave tipe "meni zdrži toliko" smešne. Sploh v takem kontekstu, ki so jo ti uporabil, ko si našteval, kaj so plusi telefona, kako je lahko to, da ti zdrži 2 dni plus telefona, če pa to lahko VSI telefoni? štekaš? :)

Tebi bi VSAK telefon zdržal 2-3 dni, meni bi VSAK telefon zdržal samo en dan, odvisno je od človeka, ne telefona, no je odvisno tudi od kapacitete baterije seveda, ampak v tem primeru moraš povedat kapaciteto ne pa "zdrži mi toliko dni".

klinker ::

Lonsarg je izjavil:

Men se pa zdi, da ti je hotel pokazati, kako so izjave tipe "meni zdrži toliko" smešne. Sploh v takem kontekstu, ki so jo ti uporabil, ko si našteval, kaj so plusi telefona, kako je lahko to, da ti zdrži 2 dni plus telefona, če pa to lahko VSI telefoni? štekaš? :)

Tebi bi VSAK telefon zdržal 2-3 dni, meni bi VSAK telefon zdržal samo en dan, odvisno je od človeka, ne telefona, no je odvisno tudi od kapacitete baterije seveda, ampak v tem primeru moraš povedat kapaciteto ne pa "zdrži mi toliko dni".


Ce bi jst to ne vem kako hudo hvalu ze, sem pac omenu tudi to poleg ostalih zadev, glese na to da se trajanje baterije vedno omenja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022703 (11551) boris82
»

Samsung predstavil največji pametni telefon

Oddelek: Novice / Android
4913316 (10581) Bor H
»

Samsung bojda pripravlja manjši Galaxy S3

Oddelek: Novice / Android
2911580 (9570) klinker
»

Samsung pripravlja veliko, ukrivljeno novost (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5616081 (12184) PrimozR
»

SonyEricsson Xperia Neo - špica?

Oddelek: Mobilne tehnologije
194182 (3536) Konlov

Več podobnih tem