» »

omejitev hitrosti na tej cesti

omejitev hitrosti na tej cesti

vorantz ::

Lahko kak goričan pove kakšna je omejitev na tej cesti?
http://goo.gl/NugMx se pravi malo pred krožnim pri fortuni

Namreč sem šel včeraj tja in je bil radar v cliotu na avtobusni
Ko sem šel mimo sem videl, da se je parkrat vklopla rdeča lučka (predvidevam da je slikal) nism pa ziher če je slikal mene al je streljal za mano :P

šernk ::

Včasih je bla na obvoznici 90, če je pa ker butec postavu novo tablo tam pa ne ve nihče še zanjo, samo dvomim da bi po vseh teh letih tja postavli omejitve, pol avtomatsko ubijejo besedo obvoznica :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

vorantz ::

no sej to me muči že dva dni kr sm zihr da nism vidu nobene table odkar sm zavil z avtoceste

pol sm varn \o/

mi pa res ni jasno komu je uspelo vozit dovol hitro, da ga je poslikal ker je blo precej avtov :P

Unknown_001 ::

Pozdrav. Zanima me kaj se je zgodilo s tablo za omejitev na te odseku avtoceste.

https://www.google.si/maps/@45.868034,1...!3m4!1e1!3m2!1s1Gpat93uBav8r-BfedTPGA!2e0

Dve leti nazaj sem jo še opazil sedaj mi je pa čudno da je kar ni več. Meni se zdi da je bila ravno blizu te protihrupne ograje na sliki, spodaj pa bi mogla biti bela tabla z dežjem (v primeru padavin naj bi potem veljala omejitev). Sedaj ne vem ali sem jaz čorav pa je več ne vidim ali so jo pa odstranili, ker tabla je bila dobesedno brezveze postavljena ampak me žuli ker sedaj tam vozim malenkost (do 10km/h) čez 130 pa da ne bi nevede kršil cestna pravila.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

msjr ::

Ito pravi, da omejitve ni: http://www.itoworld.com/map/124?lon=15....

Pa tudi jaz je nisem opazil. Sem točno tukaj enkrat poleti zapeljal z avtodomom v roj mušic in so se direktno ujele pod bulb. Kakšna svinjarija, sem moral najprej vse štiri žmigovce in na odstavni, da sem vsaj malo videl, potem pa še na pumpo in spucat do konca... Pravi muhocid.

Nima veze, v glavnem naj ne bi bilo omejitve, tudi sam se je ne spomnim, pa grem večkrat tam mimo (Lj - Zg), mogoče so kakšen odtok končno poštimali :D

čuhalev ::

A tele table?
google maps

Unknown_001 ::

čuhalev je izjavil:

A tele table?
google maps

Jup, enkrat sem prehiteval kolono tovornjakov ko je mal plohe bilo, pa me je mal stisnil ker bi me lahk kaka provida ujela :P radar kišt pa ni tu kakor poznam ta okoliš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

čuhalev ::

Kolikor sem gledal (sicer ponoči) te omejitve res več ni.

Unknown_001 ::

čuhalev je izjavil:

Kolikor sem gledal (sicer ponoči) te omejitve res več ni.


Se mi je zdelo. Hvala, sej se bom v kratkem spet zih tu okol vozil :D Navadno grem že v Kronovem dol pa mogoče parkrat peljem tu skozi do Dobruške vasi, ali Krškega pa Brežic.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Radar

Oddelek: Na cesti
141861 (874) Gr8t
»

Radar - Brdo/Koseze

Oddelek: Na cesti
365610 (4248) OrkAA
»

Radar me je ujel in slikal

Oddelek: Loža
4511439 (9902) Valvoline

Več podobnih tem