» »

Sony ericsson k610i

Sony ericsson k610i

Anarki ::

Zdravo js sm pa pred kratkim zalavfu nazaj moj stari telefon sony ericsson k610i zdej pa mam probelm ne morm odpreti mape igre in aplikacije napiše mi: ˝postopek ni uspel˝ sm pa rebrav na eni strani da se more na novo gor naložit operacijski sitem. Dj pa a ker ve kje se da dobit al je kakšna druga rešitev?

KoMar- ::

A si probal narest normalen factory reset? Tisto je precej bolj zapleteno.

Anarki ::

sem probal reset in ne deluje. Sem že enkrat dal to porpavljat sem plačal 20€ zdj pa to najbrš sploh ne delajo več tk da bi probal

KoMar- ::

GeForce ::

Ja to kar je KoMar- predlagal, 100% deluje. Sem tudi sam reflashal firmware, prav na K610i in od takrat spet deluje super.

Anarki ::

Ja kje naj dobim acc z creditsam:D

KoMar- ::

Kupiš ga.

Anarki ::

škoda dnarja:D

KoMar- ::

Po želji.

Anarki ::

GeForce a maš še mogče acc z kerditom. Al pa kdo drug ko ne rabi več

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anarki ()

SLO_Matej ::

Prenesi si Sonyjevo programsko opremo za posodobitev telefona (včasih je bil to Sony Ericsson Update Service, če se motim), sedaj pa je očitno PC Companion: http://www.sonymobile.com/gb/support/ph...

Posodobitev sistema verjetno ne bo več na voljo, bi pa moral ponuditi ponovno namestitev sistema in tako spet brezhibno delovanje telefona. Se spomnim, da sem na tak način, sicer na drugem modelu Sony Ericssona, naredil in je potem spet super delal naprej oz. dela še vedno, vendar ni več v uporabi. :)

Anarki ::

SLO_Matej je izjavil:

Prenesi si Sonyjevo programsko opremo za posodobitev telefona (včasih je bil to Sony Ericsson Update Service, če se motim), sedaj pa je očitno PC Companion: http://www.sonymobile.com/gb/support/ph...

Posodobitev sistema verjetno ne bo več na voljo, bi pa moral ponuditi ponovno namestitev sistema in tako spet brezhibno delovanje telefona. Se spomnim, da sem na tak način, sicer na drugem modelu Sony Ericssona, naredil in je potem spet super delal naprej oz. dela še vedno, vendar ni več v uporabi. :)



Sem poskusil metodo vendar mi napiše da naj dam na tovarniške nastavitve kar pa ne pomaga.

GeForce ::

Ne nimam nobenega accounta na WotanServer, ker je bilo takrat (caa pole leta nazaj) to še zastonj, to plačevanje so uvedli šele pred nekaj meseci. Lahko pa poskusiš s PC Companionom, tako kot je bilo predlagano. Odpreš PC Companion ->Support zone, klikneš spodaj na Start->Phone software update, start, in bi ti moralo ponuditi opcijo repair phone (tačas telefona še nimaš priklopljenega na PC), izbereš model telefona in slediš ostalim navodilom.

Anarki ::

če ni za moj telefon softwera

BladE_ ::

Probaj z SE PC Suite... starejša verzija PC Companiona...

Drugače pa mislim, da boš na Esato forumu dobil to kar iščeš...
Akcija - Reakcija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti: SAMSUNG SGH Z150 ali Sony Ericson K610i

Oddelek: Mobilne tehnologije
72021 (1709) kampdany
»

Kateri mobilni telefon si lastite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
626106 (803) ;-)
»

Iščem telefon z mp3, podporo za spominsko kartico -čim cenejši

Oddelek: Mobilne tehnologije
91121 (948) Pyr0Beast
»

Kateri mobitel kupiti????

Oddelek: Mobilne tehnologije
71345 (1149) aco111
»

iščem mobitel

Oddelek: Mobilne tehnologije
61128 (875) stock

Več podobnih tem