» »

pomoč pri BLUETOOTH povezavi

pomoč pri BLUETOOTH povezavi

anja:o)) ::

Pozdravljeni!

Upam, da me kdo vsaj usmeri, kako naj rešim svojo težavo.

Imam NOKIO c2-02 in laptop HP 620. Po na novo inštaliranih Windowsih ni mogoeče več vzpostaviti Bluetooth povezave. Tako mi Nokia sporoča, da ne najde mojega laptopa kot ponudnika, čeprav je lučka vklopljena.

Drugače sem si dol potegnila NOKIO OVI SUITE, ampak nimam pojma kje je težava ali kako preveriti učinkovitost bluetooth povezave.

Ali je mogoče težava tudi v tem, da je v samih Windowsih samodejno nameščen kot Bluetooth devices Ralink Motorola BC4 Bluetooth 3.0+HS Adapter? (če grem gledat pod opravitelja naprav)

lepo prosim za nasvet, saj mi ni jasno kaj je narobe in če vem, da je prej zadeva delovala brez problema. Hvala!

lp/anja

pi pawr ::

Verjetno je problem v vidnosti, v Winsih je ta privzeto izklopljena.

Desno klikni na bluetooth ikono v opravilni vrstici in izberi Open Settings. Pri "Allow Bluetooth devices to find this computer" mora bit kljukica. Tudi pri Allow...to connect to this computer

anja:o)) ::

kaj pa to, ko v opravilni vrstici ni ikone za Bluetooth? Vse je nekam izginilo, tudi v možnosti "po meri" ni na voljo ikone za bluetooh....

ima kdo kakšno idejo?

hvala, lp

Zvezdica27 ::

lp,

na pc mora hardware delati.

telefon in PC morata biti oba ON ter DISCOVERABLE: po tem pa je še vprašanje pravic, torej kaj neka naprava lahko dela. Ponavadi po parjenju dela vse.

Zdaj pa... če ni nobenega warninaga in so driverji pravi je najbrž vse OK, nastavi na on in oboje discoverable.

Glede ikone za BT ne vem, nimam win

zz

pi pawr ::

Potem pa najdi bluetooth v nadzorni plošči. Če pa ni ikone pomeni, da je BT izklopljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik HP G72 in težave z bluetoothom

Oddelek: Strojna oprema
121511 (1234) clip
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91857 (1504) duke666
»

Win XP SP2 in bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
82358 (2017) harvey
»

Bluetooth

Oddelek: Programska oprema
51352 (1288) harvey
»

nokia 7650 in povezava z Pcjem preko bluetooth

Oddelek: Strojna oprema
131603 (1521) partysound

Več podobnih tem