» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
69 / 99
»»

vonmimek ::

Lepo pozdravljeni,

Tomson imamm vprašanje, ali je mogoče kakšna koa za Xiaomi Mi TV Box oz kateri box bi priporočal za ogled youtube posnetkov in rahlega brskanja po spletu?

Hvala za odgovor

lp vonmimek

Tomson ::

Za MiTvBox ni prav nobene kode, ga imaš pa sedaj po zelo dobri ceni v EU skladišču, za 57€ ... Prednost MiBoxa je pravi AndroidTV in odličen daljinec, slabost pa da nima etherneta, le Wifi ... Za Youtube bo skoraj vsak AndrodiTvBox dober, za brskanje po spletu pa sicer, vsaj meni osebno, tile Boxi niso najbolj praktični, se pa da, jasno ...

Sicer pa dobra opcija je npr. zmogljiv Beelink GT1 s kodo: GBGR4th28 iz 73€ na 63€ (EU skladišče) ali Tanix TX9 s kodo: GB7%OFF iz 64€ na 59€ (EU skladišče) od ugodnejših cenejših pa kakšen Mecool M8s Pro+ s kodo: mEgB1 iz 40€ na 33€ ali Tanix TX3 Max s kodo: GB7%OFF iz 37€ na 34€ (EU skladišče), trenutno precej dober deal za Alfawise H96 Pro+ S912 s kodo: gBaNnIvErSeRy3 iz 56€ na 48€ ...

Pa še nekaj svežih kod na GB danes, če komu kaj prav pride:

OnePlus 5T 8/128GB pametni telefon s kodo: GBGR4th47 iz 594€ na 460€
Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB Global pametni telefon s kodo: GBGR4th40 iz 157€ na 132€ (EU skladišče)
Xiaomi pametna tehtnica s kodo: xiaomisccz iz 48€ na 41€ (EU skladišče)
Onda V18 Pro 10.1" Android tablica s kodo: GBONDA01 iz 155€ na 132€
Rapberyy Pi 3B English s kodo: RaspberryQC iz 33€ na 29€
JBL T120 InEar slušalke s kodo: JBLMN iz 13€ na 9€
GameArcadeConsole 1760 prednaloženih iger s kodo: 1760GA iz 190€ na 180€
Edifier G4 gaming slušalke z mikrofonom s kodo: EDIFIERG4 iz 58€ na 53€
Anet A8 3D tiskalnik s kodo: ANA8JK iz 137€ na 129€ (EU skladišče)
Zanmax 5101 univerzalno Multi orodje/ključ s kodo: ZANMAX5101 iz 10€ na 8€
Lenovo Legion R730 15.6" gaming prenosnik s kodo: LenovoGam iz 795€ na 746€
Sandisk 64GB USB3 ključek s kodo: gBmAr182 iz 26€ na 23€
Alfawise X5 mini PC s kodo: gBaNnIvErSeRy13 iz 74€ na 62€
3v1 Orodje za pripravo omrežnega kabla s kodo: gBmAr189 iz 10€ na 8€
Alfawise H96 Pro+ S912 AndroidTvBox s kodo: gBaNnIvErSeRy3 iz 56€ na 48€
Jumper EZpad 6 Plus 11.6" Win10/Android tablica + miška s kodo: GBJP01 iz 238€ na 211€
Xiaomi LED ročna svetilka s kodo: XMILED iz 19€ na 14€
7s Mini (AppleEarpods dizajn) ušesne bluetooth slušalke s kodo: gBmAr177 iz 15€ na 12€
iLife A4s robotski sesalnik s kodo: hScNyEaR162 iz 149€ na 132€ (EU skladišče)
Zenflare E27 LED žarnica s IR Motion s kodo: gB11zF iz 8€ na 4€
Xiaomi Dafang 1080p IP kamera s kodo: gBmAr171 iz 29€ na 24€
E29 tracker OLED zapestnica s kodo: GBMPPC56 iz 27€ na 22€
Xiaomi Huami Amazfit English športna pametna ura s kodo: QCHM26 iz 103€ na 82€
Xiaomi Huami Amazfit 2 English športna pametna ura s kodo: aMa2Hk iz 182€ na 164€
Xiaomi 5v1 Smart Home SecurityKit s kodo: gBmAr162 iz 66€ na 58€
Roborock S50 robotski sesalnik s kodo: NXMVCMHK iz 421€ na 378€
Ever Light moderna stenska luč s kodo: EFlowerWA iz 38€ na 29€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

xandros ::

Kaksna koda za NOmu S10?

vonmimek ::

super hvala Tomson, sem se odločil za tegale https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc...
imam pa še zadnjo vprašanje, kakšno poštnino moram izbrati da ne bi prišlo do carine :)

hvala ti za odgovor

Vonmimek

Dixidoov ::

Tomson, tvoje mnenje o "Xiaomi Huami Amazfit 2 English"? Slučajno veš, kdaj bo na voljo premium različica v angleščini? Se priporočam za link do kakšnega objektivnega in kompletnega testa (predvidevam, da ga ti še nisi opravil) :)

Hvala in lp,
Dixi

valdo ::

Tomson je izjavil:

Xiaomi LED ročna svetilka s kodo: XMILED iz 19€ na 14€

super ... hvala da objavljaš kode in tako ljudjem pomagaš na dva načina :-)
POVEJ MI, kako da to lučko naročim (v SLO)?
K nam pa jo ne pošljejo, ker vsebuje baterijo.
Lahko kaj narediš?
Hvala!
Lp

Tomson ::

@xandros: žal, prav nobene ...

@vonmimek: RegisteredAirMail ker je brezplačna poštnina in v primeru dodatnih stroškov GB le te povrne.

@Dixidoov: ne še :) sicer pa na kakšen poglobljen, referenčen test bo še treba malo počakat, trenutno tale video s primerjavo precej realno povzema. Osebno bi sicer težko upravičil 2x razliko v ceni, glede na to da gre v osnovi za isti hardver, isto funkcionalnost, le nekaj zunanjih kozmetičnih popravkov, pa ponekod boljšo optimizacijo. Premium oz. Amazfit 2S bo verjetno na voljo hkrati ali malo za standardno verzijo, a še nekje 50$ več za 2.5D steklo in usnjen pas ...

@valdo: nisem bil pozoren, na GB ne bo šlo. Alternativa na MiijaStore za 16€ s poštnino ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

Ne se smejat - je kakšna koda za Xiaomijevo pametno wc-desko? EU-skladišče.
https://www.gearbest.com/other-home-imp...

scipascapa ::

pa kaj xiaomi NE dela?

SambaShare ::

Zakaj ni za gearbest posebna tema? S poplavo teh kitajskih bedarij ste prav uničili temo.

huelz ::

Iscem tablico, nekaj na nivoju Nexusa 10, ki sem ga imel pred leti, pa sem pricakoval, da bom dobil primerljivo ali boljso zadevo po vsem tem casu (in mogoce celo za nizjo ceno) in z zalostjo ugotavljam, da pametne alternative ni, vsaj kar sem poklikal zeljene stvari po Gearbestu.

https://www.devicespecifications.com/en...

Ostane torej Onda V10 Plus/Pro, ki ima slabso baterijo in kamero, za katero mi je sicer cisto vseeno, hocem pa 2k resolucijo in baterijo, ki bi zdrzala 2 dni. Torej bi bil se najbolj smiseln nakup rabljenega Nexusa 10, ki pa ga ni za dobit (pa tud ne vem, ce je se sploh podprt kar se tice updejtov).

/Rant off

Tole Ondo je ze kdo imel? Par reviewov pravi, da je okej, je se kaka pametna alternativa? Torej Android, lahko tudi 8", samo da je resolucija vsaj FHD in baterija, ki bo zdrzala par dni.

Rabim predvsem za Twitch in Youtube, pa par browser related stvari, ki bi morala vsaka tablica prezvecit.

Okapi ::

SambaShare je izjavil:

Zakaj ni za gearbest posebna tema? S poplavo teh kitajskih bedarij ste prav uničili temo.

Ja, res bi lahko Gearbest in podobne stvari preusmerili v novo temo, tole pa ohranili za res dobre ponudbe, vsaj 50% cenejše kot sicer.

tomy5 ::

+1, tole je ratal reklamni katalog za enga s.p.

AgiZ ::

Tema je že odprta:
https://slo-tech.com/forum/t711130/49
Prej sem bil za tele cene, samo je res to ratalo SAMO Gearbest, tako da se strinjam za umik gearbest oglasov v svojo temo.

4knative ::

Tomson, zanima me pametna deska za WC školjka iz EU skladišča. Je kaj? Brez šale tokrat.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

mat xxl ::

Pazi, da te ne strese v ta zadnjo .... ;)

Okapi ::

Smo rekli, da grede take reči sem
GearBest in dostava

Tomson ::

Ja, se strinjam da bo namenska tema bolj primerna. Tale omenjena je sicer bolj za dostavo pod mobilne tehnologije, tako da sem odprl namensko temo "Gearbest nakupi in kuponi", še z nekaj osnovnimi informacijami, kot FAQ, kjer lahko nadaljujemo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Nesta ::

okica11 je izjavil:

Pomembno opozorilo vsem, ki se zanimate za "Xiaomi Mijia Bluetooth Temperature Humidity Sensor LCD". Za ogled zgodovine temperatur in vlažnosti je nujna uporaba gateway-a!

tako, da @Tomson ko se pojavi kak mi gateway poust se priporočam(o) :)


A je ta zadevca tudi uporabna za zunanjo temperaturo?

Hvala

Okapi ::

Nesta je izjavil:

okica11 je izjavil:

Pomembno opozorilo vsem, ki se zanimate za "Xiaomi Mijia Bluetooth Temperature Humidity Sensor LCD". Za ogled zgodovine temperatur in vlažnosti je nujna uporaba gateway-a!

tako, da @Tomson ko se pojavi kak mi gateway poust se priporočam(o) :)


A je ta zadevca tudi uporabna za zunanjo temperaturo?

Hvala

Tu vprašaj - Gearbest nakupi in kuponi

Kebo ::

850 Evo 500gb za 115EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

mikimisek ::

Ebay 15% popusta na vse PSPRINGTIME (max popust 50$, min nakup 25$)
Velja od danes od 18h

Zgodovina sprememb…

goodrich ::

Če pravilno razumem, ni za nas.

Terms & Conditions:
The Coupon is a 15% discount off a minimum purchase of $25, valid from 9:00 AM PST March 20, 2018 until 7:00 PM PST on March 20, 2018. Discount applies to the purchase price (excluding shipping, handling, and taxes) of eligible items on eBay.com, cafr.eBay.ca and eBay.ca and will be capped at a maximum discount value of $50. Eligible items exclude items from the Coins & Paper Money, Gift Cards & Coupons, and Real Estate categories. Coupon can be used once within a single transaction (or cart), while supplies last.

Only eBay users registered with an address located in the United States, Canada, Latin America or the Caribbean are eligible for the Coupon. Valid only for purchases from ebay.com, cafr.ebay.ca and ebay.ca. Any unused difference between the discount amount, as shown on the Coupon, and the purchase price of an item(s) in a single transaction (or cart) will be forfeited.

Coupon is subject to U.S laws, void where prohibited, not redeemable for cash, has no face value, and cannot be combined with any other Coupon, or when paying with PayPal Credit Easy Payments or Gift Cards. eBay may cancel, amend, or revoke the Coupon at any time.

PunkDude ::

Ne vem zakaj posebej poudarja Caribbean saj tako spada pod Latinsko Ameriko.

Kebo ::

Slušalke Marshall Major 2 za 49 € in brezplačno poštnino.

Shakey ::

Kebo, hvala ti za ta namig ;-)

valdo ::

valdo je izjavil:

K nam pa jo ne pošljejo, ker vsebuje baterijo.

naročil, ~13,7€, od tu pa jo lahko pošljejo v SLO
še malo ceneje kot tu
Lp

darkomiku ::

A pozna kdo kakšno dobro stran s kvalitetnimi, a ne preveč dragimi srajcami? Mislim, na business shirts, ki se nosijo k oblekam (no lahko tudi h kavbojkam), se pravi elegantne in telirane ...

Hvala.

Okapi ::

darkomiku ::

Hvala Okapi. Škoda edino, da je večina regular fit.

Joze_K ::

fireX88 ::

Joze_K je izjavil:

https://www.eterna.de/herren/hemden/


To ni nič ceneje kot v slo. Boljše, da greš v s.oliver, labod, Jordie's... v teh trgovinah so kvalitetne srajce. Če je kakšen popust so tudi cenejše.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

darkomiku ::

fireX88, mogoče nisi pomislil, da obstajamo eni, ki prek neta kupujemo ravno zato, ker se nam ne da fizično hodit po trgovinah in tam zapravljat cajt ... ;)

Se pa strinjam, da na linku od Jožeta_K ni nič cenovno ugodnega ...

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Poglej in se nasmej: vicmaher.si

darkomiku ::

Še zmeraj upam, da se najde kdo s predlogom za srajce ... :)

Miami_T ::

Mogoče boš našel kaj na Asos.com. Asos ima dobro organizirano in za kupca brezplačno vračanje izdelkov. Tako smo za hči naročili štiri maturantske obleke in tri vrnili brez dodatnih stroškov. Priporočam pa nakupe v funtih in konverzijo v evre na vaši banki, saj imajo visoko provizijo pri menjavi.

Miami_T ::

Za res nizke cene pa kakšna kitajska trgovina kot je LightInTheBox.com. Ne moreš pa pričakovati ravno visoke kvalitete. Imel sem eno srajco, ki je zdržala eno pomlad in jesen.

darkomiku ::

Z Asosa sem že naročal, ampak bolj tko, free time robo, s formalnimi oblačili so bolj tko tko ...

Joze_K ::

carlito149 ::

Bestsecret

krefi ::

kopujem slušalke za pc saj so stare ze fuc. rabil bi jih za igranje iger zato bi rad cimboljsi prostorski zvok 7.1.. potrebe po mikrofonu ni saj sem ta teden na giveawayu zadel razerjev mikrofon..

kaj mi priporocate po pametni ceni ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Bo3z ::

Raje uzami kvalitetne stereo slušalke. Prostorski zvok je over-rated(pogoglaj malo o tem)...

krefi ::

katere ni priporocate ? gre se mi za kvaleteten zvok saj tecsedaj so sumele
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

r3dkv1c4 ::

krefi je izjavil:

kopujem slušalke za pc saj so stare ze fuc. rabil bi jih za igranje iger zato bi rad cimboljsi prostorski zvok 7.1.. potrebe po mikrofonu ni saj sem ta teden na giveawayu zadel razerjev mikrofon..

kaj mi priporocate po pametni ceni ?

https://www.bestbuy.com/site/corsair-hs...

Best p/p.

Kar se zvoka tiče, te sigurno ne bodo razočarale, kar pa je najpomembneje.

Sam sem imel kar nekaj Corsairovih in veliko drugih slušalk in še vedno si lastim Vengeance 1500....in vse njihove so bile res super za svoj denar.
Preigral sem par tisoč ur od tega sigurno polovico z Corsairovimi slušalkami na glavi in nikoli me ni bolela glava, nikoli nisem imel mokrih ušes.....udobje in zvok sta res odlična.

Ne pa mešat take vrste slušalk z dobrimi audio pravimi slušalkami, ker to je totalno neprimerljiv zvok.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Joze_K ::

r3dkv1c4 ::

Joze_K je izjavil:

TREBLAB Z2 Wireless Noise-Cancelling Headphones
$78.99 [$259.99] 69% off

Nic posebna ponudba.
Normalna cena v primerjavi s konkurenco.
Zavedlo te je tisto o -69% and you belive it.😂
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

J-ronimo ::

Se priporočam za dobro ceno za miško ala Logitech G700/Master (pred časom so bile na amazon po 50-60€).

Magic1 ::

Okapi je izjavil:

Ne se smejat - je kakšna koda za Xiaomijevo pametno wc-desko? EU-skladišče.
https://www.gearbest.com/other-home-imp...

Ali si našel kaj, jaz bi rabil eno za mamo?
Magic

Okapi ::

Se mi zdi, da sem samo tisto splošno, za -7%, uporabil. Vse skupaj s poštnino je prišlo 243 evrov.

r3dkv1c4 ::

Joze_K je izjavil:

TREBLAB Z2 Wireless Noise-Cancelling Headphones
$78.99 [$259.99] 69% off

Lepo bi bilo, ce limas neke dobre cene, da predhodno preveris moznost dostave.

V tvojem primeru je to neuporaben oglas.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!
««
69 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364795 (38721) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144196 (63878) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798899 (56778) vonmimek

Več podobnih tem