» »

Rabljen 19" monitor? Kateri?

Rabljen 19" monitor? Kateri?

Container ::

Kupujem monitor 19" pa mi ne gre v glavo, kako so lahko cene tako različne. Rabim velik (19" bo zaenkrat dost) ekran za grafično obdelovanje - CAD, Corel,itd.
Cena je tam od pedeset do osemset bi se tud dal napraskat...

1. kaj nej kupim. Firma (zakaj je soni tok draži od IIyaME recimo), slabosti, dobrote, flet skrin, ... sej nimam pojma.

2.Se splača kupit rabljenga? Zakaj, kaj je najbolj pomembno pri nakupu rablejnga. Starost? obraba, moraš preizkusit? Ni treba? Možnost "natega" ali "mačka v žaklju",

3. Če bi bla recomo najbolj varna rešitev nov monitor, KJE v >Ljubljani je najboljš kupovat.


ajde

sharp ::

Sicer ne vem toliko o monitorjih,samo vsem svetujejo Samsunga 959NF 19" ki je nov 84.000sit,rabljenga ti pa ne svetujem razen če ga boš čez 1 leto zamenjal.Ta Samsung je baje zmagovalec na testu 19" monitorjev,tudi sam ga imam namen kupiti.

koyotee ::

kokr js vem je najbolsa 454 VM pro 19" OD iiyame! pri max resoluciji 1920x1440 mas 86hz! pa rec d je samsung bolsi???? cena je res mau visoka, ampak mas zraven se hub pa zvocnike! ce hoces da ti bojo oci hvalezne si ga kup! moje mnenje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

sharp ::

Ja nič ne rečem sam on ma max.80 jurjev ne pa 130.000sit ???!!

Container ::

Ja u bistvu res.... mam mal manj dnarja....
ubogi študentje...razen če mi ga ti prodaš, za osemset???:\

No s kapo na glavo, če je torej priporočen samsung, je torej res prepovedano ga kupit rablenga?

en tip mi ponuja en mesec starga 959nf 19" za 80.ooo.
in prav, da noče manj dinar...

se splača?


;)

prehlajeni ::

...ponavad je tako da tisto sekundo ko neseš stvar iz štacune ji pade cena za 15% in vsak mesec naprej 10%... na področju računalništva pa mislim da so te % še mal višji, pr monitorjih pa sploh sedaj ko se uveljavljajo(cenijo) LCDji.

Jest ga nebi kupu dam raj se 3.999sit za kartonsko škatlo, stiropor in topu račun :)

...ampak to je sam moje mnenje denar je pa tvoj :\

Zgodovina sprememb…

San ::

Za 60k se da v Jae kupit nov monitor, x firma, sam meni je deloval čisto solidno.

Dead_Eye ::

vsekakor novega8-)

Zheegec ::

Možnost "natega" je itaq velika, saj je vedno pri takeih stvareh. Če ti nekdo ponuja ta monitor rabljen za 80K, potem je pa sploh bolje novega kupit... v petek dobim tega (959NF), bom poročal:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sharp ::

Ja jst sem ga ravnokar pripeljal domov,slika super velikost ekrana je pa noro ker sem bil skoz navajen na 17":D

Zheegec ::

Ha, kaj bo šele pri meni, ker sem navajen na 15" :\
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater CRT monitor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
675859 (4767) Tilen
»

samsung 959nf

Oddelek: Kaj kupiti
221684 (1132) ali3n
»

Kupujem nov monitor 22" CRT, katerega priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
442263 (1653) glinik
»

Kater monitor: samsung 959NF ali Philips 109b

Oddelek: Kaj kupiti
372042 (1354) schurda
»

Nakup monitorja - kterega?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514488 (3825) Zico

Več podobnih tem