» »

Študent star 24 ima rad 16 letno dekle!

Študent star 24 ima rad 16 letno dekle!

«
1
2 3
...
5

RuffV ::

Ne vem kaj naj storim... Večinoma sem imel vedno partnerke svojih let. Zdaj mi je pa všeč punca stara 16 let!
Pred časom sem se razšel s punco s katero sem bil 2 leti, zadeva me je precej potrla. Odločil sem se, da si bom nekaj časa odpočil od resnih zvez. Ker sem trenunto absolvent (vpisal se bom na 2. stopnjo) imam precej časa in sem se vpisal na plesni tečaj. Zadeva je bila res zabavna in spoznal sem mnogo novih ljudi. Med drugim tudi punco, ki je zelo zrela za svoja leta in sva se resnično lepo ujela, predvsem intelektulano, pogovarjava se lahko skoraj o čemerkoli. Prav tako imava oba rada ples. Težava je v tem, da me skrbi kako bi "družba" regairala, če bi se spustila v resno zvezo? Predvsem me skrbijo njeni starši. Velikokrat namreč vidim, da te smatrajo kot nekega pedofila, če je takšna starostna razlika (8 let).
Torej kaj lahko storim? Je bolje, da jo kar pozabim? Problem je le, da mi je resnično prirastla k srcu, sploh ne toliko vizualno kot to, da se krasno ujameva, smejiva, pleševa ...
  • predlagal izbris: KoMar- ()

Mipe ::

Pač družita se dve leti. V čem je problem? Moja mama je deset let mlajša od očeta, pa zato oče še ni pedofil.

freesty ::

Ja ce te ne moti kaj si drugi mislijo o vama potem nimas kaj studirat. Ce te pa ze to moti potem pa tak brezveze vseskup:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

333333 ::

Stori to kaj cutis boli te kaj pravijo drugi in 16 let je meja da se ze lahko sama odloci kako in kaj tak toj to :)
Spiritual

xCore ::

zakaj bi to bil problem? :)
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Magic1 ::

Ajajaj, 16let. A veš koliko se bo še spremenila. Another broken hearth čez dve tri leta.
Magic

Mipe ::

Rad ima 16-letnico. Predvidevam, da zato, ker mu je prijetno v njeni družbi. Seks lahko počaka nekaj let. Prijateljstvo je bolj dragoceno od spolne potešitve.

xCore ::

a 16 letna še ne more seksat ali v čem je problem?
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Dr_M ::

Ne vidim problema.
Sem imel se malenkost mlajso pri 24. :>
Jeba bo, ko bo podivjala cez nekaj let.

Magic1 ::

Dr_M je izjavil:


Jeba bo, ko bo podivjala cez nekaj let.

Točno to, ne splača se vlagat v mlade. Sploh, če gre šturirat.
Magic

Janac ::

pa si prepričan da bi ona hodila s tabo ali hoče da sta le prijatelja?

DimmniBurek ::

Edini problem, ki ga jaz vidim je, da se pri takih letih nekako oblikuje osebnost in zna bit, da bo še malo podivjala. Sploh, če bosta večino časa doma in ne bo hodila okrog... Če je huda bo to še večji problem... S tako, ki ti je všeč je tudi težko ostati prijatelj... Težka bo tole, najboljše da se še družiš z njo in vidiš. Bodi pozoren na malenkosti, ki bi te znale motiti če bi se ponavljale in tako naprej. Je pa to velik problem, če si zaljubljen do ušes :)
To da je mlajša, mene ne moti, sem bil v podobni situaciji in vem kako je ko ti kolegi vsi oooo faaak tolk mlada? Ampak zna biti da je to le malo foušije, ker boš mel hudo mladenko, ostali majo pa že starejše babe.
Še en vidik...ko boš ti 30 in boš hotel mulce bo ona le 22...po možnosti na faxu in mogoče ne bo hotela mulcev...
There Is No Stronger Drug Than Reality

marvin42 ::

DimniBurek: zakaj je pa pri 30 letih treba imeti otroke?
Mostly Harmless

xCore ::

moja je 22 in hoce met otroke jaz pa kmalu 28 in se mi zdi prehitro tak da mislim da pri ženskah generalno gre to malo hitreje :P
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Meizu ::

Mah to z otroki je itak odvisno od posameznika. Ter odvisno od tega kakšno kariero si gradiš.

Magic1 ::

DimmniBurek je izjavil:


Še en vidik...ko boš ti 30 in boš hotel mulce bo ona le 22...po možnosti na faxu in mogoče ne bo hotela mulcev...

Ona bo že hotla mulce, samo une iz faksa.
Magic

jype ::

RuffV> Torej kaj lahko storim?

Ages of consent in Europe @ Wikipedia

Brez skrbi, predvsem poskrbi, da boš razumel da je še zelo mlada in jo boš imel rad tudi če bo med odraščanjem ugotovila, da bi rada še kaj drugega kot trajno zvezo s teboj.

Vice ::

Magic1 je izjavil:

DimmniBurek je izjavil:


Še en vidik...ko boš ti 30 in boš hotel mulce bo ona le 22...po možnosti na faxu in mogoče ne bo hotela mulcev...

Ona bo že hotla mulce, samo une iz faksa.


So ženske, ki so jim všeč starejši in se za mlajšimi ne ozirajo.

Vitez ::

Nasvet: uživaj dokler traja, imejta se lepo.

Težko pa bo večno, ona je še najstnica.

Relanium ::

Res je problematika ko gre na fax.
En kolega je tud mel resno dolg časa in sta dosti vložila eden v drugega ampak na faxu se je pač vse postavlo na glavo.

Ni študentarija neki resni zvezi sploh naklonjena.

Ganon ::

Zrela za svoja leta? Počakaj, da pride do prvih težav(ic). Takrat boš uvidel, da je to še otrok. In pa, zavedaj se, da z najstnico ne bo dolgo trajalo. Ko bo upadlo začetno navdušenje, ne boš več zanimiv. Letom primerno, pač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

black ice ::

Vice je izjavil:

Magic1 je izjavil:

DimmniBurek je izjavil:


Še en vidik...ko boš ti 30 in boš hotel mulce bo ona le 22...po možnosti na faxu in mogoče ne bo hotela mulcev...

Ona bo že hotla mulce, samo une iz faksa.


So ženske, ki so jim všeč starejši in se za mlajšimi ne ozirajo.

In obratno.

stock ::

Ganon je izjavil:

Zrela za svoja leta? Počakaj, da pride do prvih težav(ic). Takrat boš uvidel, da je to še otrok. In pa, zavedaj se, da z najstnico ne bo dolgo trajalo. Ko bo upadlo začetno navdušenje, ne boš več zanimiv. Letom primerno, pač.


Ma lahko bi komot trajalo dlje, samo se pa strinjam s privm delom 100%. Pravijo da punce hitreje odrastejo, moja opažanja so drugačna, tudi sama osebnost osebe se pri ženskah razvija dlje, tja do 23 leta med tem ko pri moških kakšni 2 leti prej. Po drugi strani maš še lep čas da jo izšolaš po svoje ;)

kr1ženska ::

Če imaš punco zares rad, jo boš pusti pri miru. Počakaj še kaka tri leta. Ker je biti težko ob nekom, ki ga imaš rad, pa čimprej pojdi čimdjle.
Oziroma, ko se človek začne spraševat kaj takega, je v sebi že naredil odločitev za naslednji korak. Šment!

Ko govorimo o letih 20+ nima več veze koliko je kdo star ker sta mentalno že oba vsaj približno na isti valovni.

Blinder ::

tri leta? v tem času bo ona še 10 tipov imela in 100x pozabla tega našega člana.

ruffy, če je ne boš izkoristil ti, jo bo kak drug, po možnosti kak čefur.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

stock ::

hahahaha. Pa je to kaj slabega? Men se ne zdi, bo vsaj vedela koliko je on boljši, če nima skom primerjat bo vedno mislila da lahko najde bolšega. Sicer kar bežat se meni ne zdi smiselno. Ohraniš tesno prijatelstvo, pa vidiš kolko bo njena volja da kaj razvije iz tega.

Vitez ::

kr1ženska je izjavil:



Ko govorimo o letih 20+ nima več veze koliko je kdo star ker sta mentalno že oba vsaj približno na isti valovni.


Veš da, ja. Meni se 20-letniki zdijo otroci.

jype ::

Ne posplošujte.

Tudi jaz sem se bal, da bo moja zveza veliko kratkotrajnejša kot se je skozi leta izkazalo, ker je bilo dekle "še otrok" - pa jaz tudi.

Vreči puško v koruzo kar vnaprej samo zato, ker bi lahko šlo vse narobe, ko bo dekle odraščalo, je nesmiselno. Romantično zakorakati v predvidoma dolgotrajno razmerje in pričakovati, da bosta skupaj pila čaj v domu upokojencev čez 70 let je pa nerealno. Sprejmeš dejstvo, da so reči minljive. Če imaš dekle rad, ji boš itak zagotovil vse, kar potrebuje - tudi sporazumno prekinitev zveze oziroma prijateljski odnos.

shadeX ::

Magic1 je izjavil:

Ajajaj, 16let. A veš koliko se bo še spremenila. Another broken hearth čez dve tri leta.


Se strinjam.

tx-z ::

Res je, da 16 letnico čaka še velik stvari, ki bi jih zard tebe mogoče zamudila (spet odvisn kaj pričakuješ od nje v zvezi, kaj hočš,...) in ko bo to ugotovila te bo pustila in začela te stvari počet. Zato pri starejši punci maš več šans da se obnese ker je večina takih pizdarij že dala čez in dejansko išče neki resnga, medtem ko mlajša pa še ne ve kaj hoče in ji je važn sam da se ma fajn.

Je pa to čist odvisn spet od tega kakšna je ona in kaj pričakuje, pa kakšn si ti. Lahko se bo popolnoma izšlo, mogoče pa ne. Žal poznam par primerov k se lih zard te razlike ni izšlo(drugo je potem če bi bla ona ene 22 pa ti 30). Ampak glede na to da ne boš čaku 6 let, pač probi in boš vidu kako bo laufal ;) Če se zajebš, vsaj veš da si probu, kr če nauš probu pol zihr čez 6 let nauš mel več šans ;)
tx-z

Ajrina ::

Midva sva razlike 8 let. Je pa res, da sva začela pri mojih 22. Če bi pri 16h spoznala nekoga, ki bi bil toliko starejši in bi mi bil všeč, bi vztrajala. Sem tudi vedno želela resno zvezo. Če se pa spremenijo tvoje želje med tem in posledično v tej osebi več ne vidiš to, kar iščeš in hočeš, v zvezi več ni prihodnosti. To se ti pa lahko zgodi tudi pri 30h. No, bolj verjetno, da pri 16h :)
Skratka, tvegaj.

imagodei ::

Na srečo Evropa (in Slovenija) v tem pogledu še ni hinavsko puritanska US of A. S pedofilom te za zvezo s 16-letnico ne bo nihče zmerjal, niti si ne boš nakopal kakšnih problemov z zakonom. jype ti je višje gor pripel Age Of Consent v evropskih državah.

V bistvu ti je jype dal v celoti precej dober nasvet.
- Hoc est qui sumus -

Phantomeye ::

OP, kva ti ni jasno. Ti slo-techovce sprašuj o tem, kako se popravi računalnik, ne pa o ženskah. ker boš dobil več ali manj popolnoma debilne nasvete.

Spusti se v zvezo in uživaj. Pa če bo trajalo par ur, nekaj tednov ali pa več let.
Zakaj bi izpustil priložnost samo zaradi tega, ker obstaja možnost, da ima zadeva kratek rok trajanja.

"Opportunities multiply as they are seized."

EDIT: Ljudje imajo neko blodnjo, da bi morali z nekom ostat forever and ever.

Zgodovina sprememb…

Ciklamen ::

Phantomeye se strinjam z vsem, razen z EDIT-om. Lahko traja večno, odvisno od interesov obeh posameznikov :)
- End of the Post ->

jype ::

Računat na to (ali celo nasilno vztrajati pri tem) je najmanj nezrelo.

kr1ženska ::

Eto, moja praksa. Pri 15-ih sem hodila z 19letnikom. Na vsak način sem se mu trudla čimbolj ustreči. Težko sem rekla ne, ker niti nisem vedela kaj hočem. Sva sprobala svašta stvari in kako nekomu dopovedat, da nekaj kar si z navdušenjem probal in on obožuje tebi v bitvu ni všeč? Sem probala ampak tista užaljena faca... Čez leto pa pov sem ga pustila, ker je zame postalo vse skupaj preveč mučno in preprosto nisem zdržala več.
Pa je blo luštno hodit s tipom ki je bil starejši od mene v smislu, da so mi ga sošolke zavidale in tudi jaz takrat nisem bila več neki otročja.
Phantomeye, to da misliš samo nase je presneto egoistično in tiste prve ljubezni ti vedno ostanejo v spominu.
EDIT: Ljudje imajo neko blodnjo, da bi morali z nekom ostat forever and ever.
to zares dojameš nekje na faksu...

kr1ženska je izjavil:

Eto, moja praksa. Pri 15-ih sem hodila z 19letnikom. Na vsak način sem se mu trudla čimbolj ustreči. Težko sem rekla ne, ker niti nisem vedela kaj hočem. Sva sprobala svašta stvari in kako nekomu dopovedat, da nekaj kar si z navdušenjem probal in on obožuje tebi v bitvu ni všeč? Sem probala ampak tista užaljena faca... Čez leto pa pov sem ga pustila, ker je zame postalo vse skupaj preveč mučno in preprosto nisem zdržala več.
Pa je blo luštno hodit s tipom ki je bil starejši od mene v smislu, da so mi ga sošolke zavidale in tudi jaz takrat nisem bila več neki otročja.
Phantomeye, to da misliš samo nase je presneto egoistično in tiste prve ljubezni ti vedno ostanejo v spominu.
EDIT: Ljudje imajo neko blodnjo, da bi morali z nekom ostat forever and ever.
to zares dojameš nekje na faksu...

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

jype je izjavil:

Računat na to (ali celo nasilno vztrajati pri tem) je najmanj nezrelo.


Nasilno vstrajanje je bilo nekoč nekaj vsakodnevnega (ko ločitve niso bile ravno zaželene). zdaj ljudje nimajo toliko zadržkov.

Phantomeye ::

kr1ženska: Phantomeye, to da misliš samo nase je presneto egoistično in tiste prve ljubezni ti vedno ostanejo v spominu.
@kr1ženska

nauči se pravilno citirat s st. oznakami....

Seveda moraš misliti nase [bit egoist]. Zakaj bi vztrajal v razmerju, ki ti ne odgovarja. Tisti, ki so z nekom samo zato, so bebci.

Pride čas, ko veš, da to ni to. Vse kar se dogaja naprej je delanje škode samemu sebi in drugim.

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

Ne vem no. Sej razumemo (no mogoče malo manj na tem forumu >:D ) kako je če si zaljubljen ampak jaz pač dvomim, da je 16 letnica lahko resna. Btw ali že pije alkohol?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

jype ::

Rias Gremory> Btw ali že pije alkohol?

Ne posploševat. Jaz in moje dekle ga še vedno ne, pa sva oba že precej nad 30.

Janac ::

Rias Gremory je izjavil:

Ne vem no. Sej razumemo (no mogoče malo manj na tem forumu >:D ) kako je če si zaljubljen ampak jaz pač dvomim, da je 16 letnica lahko resna. Btw ali že pije alkohol?


zakaj bi mogla piti alkohol?

16 let je 1. letnik!!!

kr1ženska ::

Rias Gremory je izjavil:

Ne vem no. Sej razumemo (no mogoče malo manj na tem forumu >:D ) kako je če si zaljubljen ampak jaz pač dvomim, da je 16 letnica lahko resna. Btw ali že pije alkohol?

LOOOL :) A to da pije alkohol je pri tebi znak resnosti?? :D Kake mate :D

jype ::

Verjetno je ciljal na to, da se njene navade in nazori utegnejo spremeniti, ko bo podlegla družbenim pritiskom in pričela z zlorabo drog.

Rias Gremory ::

To kar je jype napisu. In ja je lahko nek odraz resnosti, družba spreminja družbo.


@janac
Če ne popije steklenice vodke na dan ni dovolj dobra.

/sarcasm off
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

kr1ženska ::

Pr men je bl tko. Itq na začetku zalublena ful in sem bolj ko ne preživela večino časa z njim. Pol, mal kasnej sem začela spet hangat s prjatli, se me je pa on očitno že navadu da sm skos z njim in bil lubosumen, ajoj.. Jst glih ta čas nisem nič pila in niti se nisem tok spremenila. Sem večino časa posvetila temu, kako bi, da bi v zvezi laufal...

Phantomeye je izjavil:

kr1ženska: Phantomeye, to da misliš samo nase je presneto egoistično in tiste prve ljubezni ti vedno ostanejo v spominu.
@kr1ženska

nauči se pravilno citirat s st. oznakami....

Sorry, sem zravn pisala še en mejl in na hitro tole pokomentirala. Bom drugič bolj pozorna.

FlyingBee ::

16 letna punca nima kaj delati s 24 letnim, ker enostavno ni sposobna it na njegov nivo, tako da prvi pomislek glede njenih staršev je kar pravi pomislek, ker oni so sigurno starejši od tebe in še več razumejo in enostavno vejo, da bo samo čas s tabo izgubljala, namesto, da laufa z vrstniki ... kr1ženska je lepo napisala, predvsem pa lahko iz njenega zadnjega posta vidiš kako ženske razmišljajo, recimo ko je za stavkom o tem kako je ratal njen ljubosumen napisala --> ajoj, kot da se ji smili majhen kužek (če bi pa on tako kot ona delal in bi ratala ljubosumna bi videla kako močan je ta občutek in je to resna zadeva) ... ne se hecat pa si najdi vsaj že študentko, da bosta imela podobne zahteve

ejQ ::

kr1ženska je izjavil:

Ko govorimo o letih 20+ nima več veze koliko je kdo star ker sta mentalno že oba vsaj približno na isti valovni.
OP pravi, da sta že zdaj vsaj približno na isti valovni dolžini.

kr1ženska je izjavil:

Eto, moja praksa. Pri 15-ih sem hodila z 19letnikom. Na vsak način sem se mu trudla čimbolj ustreči. Težko sem rekla ne, ker niti nisem vedela kaj hočem...
Kako naj bi poba sploh vedu, da to kar delata tebi ni všeč, če si se pretvarjala? Napaka je na tvoji strani. Leta gor al pa dol.

kr1ženska je izjavil:

Phantomeye, to da misliš samo nase je presneto egoistično in tiste prve ljubezni ti vedno ostanejo v spominu.
Študirat kaj vse bi šlo lahko narobe in zaradi tega nikoli poskusit, je najslabši nasvet ever.

kr1ženska je izjavil:

Pr men je bl tko. Itq na začetku zalublena ful in sem bolj ko ne preživela večino časa z njim. Pol, mal kasnej sem začela spet hangat s prjatli, se me je pa on očitno že navadu da sm skos z njim in bil lubosumen, ajoj..
To je tvoja izkušnja. Ne morš sklepat, da bodo izkušnje drugih ljudi identične tvojim. Leta gor al pa dol.


Jsm bla pri 14ih letih v zvezi s starejšim, pa sm mela zabavno poletje. Nč ni narobe, če se zdj ne starava skupi.

jype ::

ejQ> Jsm bla pri 14ih letih v zvezi s starejšim, pa sm mela zabavno poletje. Nč ni narobe, če se zdj ne starava skupi.

Ti žaljivka, kako si drzneš imeti se fino! To se vendar ne spodobi!

FlyingBee ::

pod 15 leti je po zakonu mladoletna oseba oziroma po pravniško povedano otrok

če si bila pri 14 letih z 18 ali starejšim, bi ga lahko, ko se ne bi več imela fino, obtožila česa in bi on pošteno nasrkal ... v vsakem primeru pa slej ko prej bi te tako ali drugače izkoriščal pa tudi če ne bi hotela to priznati, bi drugi tako mislili, enostavno ne gre skupaj, vprašnje je tudi kakšni so ti moški, ki gredo s 14 letnicami in da jim ne postane kmalu dolgočasno in preveč otročje

imate prav, da ni toliko narobe z vami, ampak kaj je narobe z moškimi, to je dobro prašanje ... no odvisno od vzgoje smrklje

Zgodovina sprememb…

jype ::

Stojansto> pod 15 leti je po zakonu mladoletna oseba oziroma po pravniško povedano otrok

To se je spremenilo pred kratkim. Prej je bila meja 14 let.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611159 (8775) vostok_1

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539661 (29453) vostok_1

Razlika v letih (fant -punca 10let) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12234011 (23903) dzinks63
»

Bojkotirajmo 24ur.com (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522930 (19276) imagodei

Več podobnih tem