» »

Pomoc zagon windovsov

Pomoc zagon windovsov

integral15 ::

Zdravo, imam en problem. Pred vcerajsnem sem nabavil ssd intel 330 60gb in sem na novo nalozu sistem na ssd win 7 64bit. Danes sem racunalnik normalno prizgal vse odprlo v trenutko tako kot mora. Nameraval sem naloziti microsoft office 2010 ampak mi je med instalacijo napisalo error in zahtevalo naj ponovno zazenem racunalnik. To sem storil in ko se je sistem znova zaganjal in prisel not mi je zacel stekati. Poiskusu sm znova zagnat in spet pridem v windows in spet isto. Ko pridem v windows mi nalozi vse programe tko kot mora in takoj lahko vse odprem problem je z internetom in z temi pripomocki ura, koledar, vreme nic od tega se ne zazene takoj. Ko hoce odpret mozilo mi je noce vse traja kako minuto da se nalozi in vzpostavi internet nato racunalnik normalno deluje. Poiskusil sem ze vse mozno obnovil sistem pred instalacijo microsofta office 2010 in ne pomaga pizkusil popraviti windovs ampak ne najde nobene napake v safe mode se pa zazene takoj vse brez problemov in na internet grem lahko takoj. Prosim za pomoc. Hvala

amigo_no1 ::

Podatki o sistemu so (hardwer) ?
Imaš kaj navito ?

integral15 ::

procesor: i7 2600k
ram: 8gb
greficna: gtx 570 SOC
ssd intel 330 60gb
maticna: asrock Z68 extreme3 gen3

Ne nic ni navito.

solatko ::

Instaliral si Office iz Partisa. Crack v njih je krivec za težave. Kupi originale in ne bo problemov.
Delo krepa človeka

BorutK-73 ::

integral15 ::

Problem resen z formatacijo *****

solatko
Lahk ti dam kodo od kartice mi bos nakazal ker imas velik denarja vidim.

sese12 ::

Ne,da bi zagovarjal "piratsvo" ampak, če imaš Office s Parisa, kot domneva solatko in ti ta šteka, ti bo original tudi štekal, ker je napaka nekje drugje.

solatko ::

Dejstrum - Lahko pa uporabljaš Linux in OOO, tako pač delajo poštenjaki, ki imajo katrico v minusu.
Nisem omenil Partisa in piratiziranja zaradi moralnih zadržkov, temveč zaradi nepravilnega delovanja tvojega računalnika. Na travniku moraš vedet, kje in katera verzija za dolpoteg, je čista in nima dodanih bombončkov.

Od potegnjenih 10 w7, 10 office 2010, niti eden ni bil brez dodatkov ali brisanih pomembnih failov, za pravilno delovanje.

Seveda je izbira čisto vaša, samo potem ne delajte doktoratov iz HW-je, če imate SW neuporaben.
Delo krepa človeka

amigo_no1 ::

BorutK-73 je izjavil:

Open Office
http://www.openoffice.org/sl/

LibreOffice ne boš omenil ?

Cold1 ::

Od potegnjenih 10 w7, 10 office 2010, niti eden ni bil brez dodatkov ali brisanih pomembnih failov, za pravilno delovanje.

Resno? Amaterji.

solatko ::

Cold1 - Testirani so bili namerno, ravno zaradi problemov, ki jih imajo stranke, zaradi travniških variant programov. Misliš, da če vse dela, ko instaliraš sistem, je pa OS čist (travniška varianta). Ko ga podrobno stestiraš, šele vidiš, kaj je dodano in česa pomembnega ni, kar pa ti večinoma naredi sranje po nekaj tednih ali mesecih uporabe.
Enkrat naredi primerjavo posameznih map originala in travniške verzije, pa boš že iz velikosti, opazil bistvene razlike, da o vsebini ne govorim.

Resno!Profi!
Delo krepa človeka

Cold1 ::

Testirani so bili namerno...


Moj komentar je letel na pirate.;)

solatko ::

Dejstvo je, da se na travniku najde res prav vse, kar si človek zaželi, res pa je tudi to, da večino teh apps, pade na malo zahtevnejšem testu. Veliko te travniške robe, namenoma dajejo gor tudi sami proizvajalci SW, seveda nepopolno in polno nesnage, s čimer hočejo prepričati, potencialne uporabnike, za nakup legalnega SW-a.
Se pa dobi tudi čisto v redu programska oprema, kadar je dana gor, s strani resnega pirata, vendar je take, popolni programske opreme, zelo malo.
Delo krepa človeka

technolog ::

integral15 je izjavil:

Problem resen z formatacijo *****

solatko
Lahk ti dam kodo od kartice mi bos nakazal ker imas velik denarja vidim.


A za tak drag računalnik si imel denar, nimaš pa 100€, da bi kupil original office?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Office 2007 Home & Student SLO medij

Oddelek: Programska oprema
254225 (3484) Han

Microsoft Office

Oddelek: Pomoč in nasveti
131063 (841) Lonsarg
»

2 nenavadni zadevi

Oddelek: Pomoč in nasveti
101593 (769) Gregor5816
»

Lenovo vs. Samsung vs. chiliGREEN

Oddelek: Kaj kupiti
142018 (1734) fosil
»

Windows Vista

Oddelek: Pomoč in nasveti
182340 (2184) lopov

Več podobnih tem