» »

Asus k52j ne deluje!

Asus k52j ne deluje!

uporabniik ::

Imam prenosnik Asus k52j, ko ga prižgem se samo prižgejo lučke, ter vse gori približno 5 sekund, nakar se vse ugasne. Poskusil sem odstraniti baterijo, vendar je enako, razen ko je prenosnik odklopljen od elektrike nekaj časa, se prižge in se ventilator vrti, vendar prenosnik ne da slike. Poskusil sem odstraniti rame, vendar niti ne piska.
Kaj bi lahko bilo?
Hvala,

Lp

uporabniik ::

Kaj re nihče ne ve kaj bi lahko bilo?

profii ::

Servis....
Imel podoben problem, krivec matična, na srečo še v garanciji...

Lp

_D_u_H_e_C_ ::

Zdravo. Torej imam težavo s tem prenosnikom. Težava je v tem, da je slika od kamere obrnjena na glavo. Poskusil sem že dosti gonilnikov pa nič... Prej, ko sem imel inštalirane original windowse katere sem dobil z računalnikom je bilo vse ok. Potem pa sem cd izgubil, in sem namestil win8.... A mogoče kdo ve, kako odpraviti težavo?
Lp

dash_wallace ::

Fizično očisti prenosnik. In verjetno kak čip. Grafični ali čipset... Priklopi zunanji ekran itd...

uporabniik ::

uporabniik je izjavil:

Imam prenosnik Asus k52j, ko ga prižgem se samo prižgejo lučke, ter vse gori približno 5 sekund, nakar se vse ugasne. Poskusil sem odstraniti baterijo, vendar je enako, razen ko je prenosnik odklopljen od elektrike nekaj časa, se prižge in se ventilator vrti, vendar prenosnik ne da slike. Poskusil sem odstraniti rame, vendar niti ne piska.
Kaj bi lahko bilo?
Hvala,

Lp

Sedaj se mi je ista napaka pojavila na HP Pavlion dv6000. Je spet matična?

DOOM_er ::

precej vrjetno. Kadiš zraven računalnika?
Robots will steal your job. But that's OK

uporabniik ::

Ne kadim.
Misliš če je zaprašen. Nebi rekel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po prizigu samo black screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
13897 (687) goranzaric
»

Prenosni računalnik se ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
51142 (1048) hojnikb
»

Monitor ne da slike. Pomoč.

Oddelek: Pomoč in nasveti
6699 (610) freesty
»

Prenosnik piska

Oddelek: Pomoč in nasveti
161864 (1615) DeeCoy
»

Prenosnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
143194 (2753) Pyr0Beast

Več podobnih tem