» »

Najbolj zanesljiv telefon?

Najbolj zanesljiv telefon?

Pezdicek ::

Iščem en telefon, ki je znan kot najbolj zanesljiv.

Mislim takega, da ni znan da je vsakih pol leta na servisu, obstaja kaj? Pa ne mislim tu pametnih telefonov, ampak navadne. Je kaj? Karkoli od nokie, Se, samsungov lg.....

francek1 ::

Kupi dva po 25 € in se ne obremenjuj s tem....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

pegasus ::

TOP ::

Tak ne obstaja.

Mipe ::

Kako da ne obstaja, če iščemo "najbolj zanesljiv" telefon med obstoječimi? Pa če je malce zanesljiv, je še vedno najbolj zanesljiv med vsemi drugimi.

Poglej, katere kupujejo svetovni popotniki, ki gredo "off-grid".

Janac ::

stara nokia?

bluefish ::

Dobi se marsikaj, odvisno od denarja.

flipflop ::

Pomoje so vsi ti ne-smartphoni približno isto. Jst mam še najboljš izkušnje s SonyEricsson. S samsungom sm pa mel vedno neke probleme. Tud Nokia mi ni nikol pustila na cedilu.

GrimReaper ::

TOP je izjavil:

Tak ne obstaja.

Mene ni še noben telefon zajebaval, kakšen servis neki. Še 10 let stare Nokie mi vse normalno delajo.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

JC Denton ::

Sam sem imel Čuka, Nokio 3310, Siemens mc60? ne vem točno, Benq-Siemens EF81, LG ku990 in sedaj Sony Ericsson zadnjih 20 mesecev. Vsak telefon imam približno dve leti. Niti enega nisem imel nikdar na servisu, vsi so delali brez težav edino Benq EF81 je imel res slabo baterijo.

Tale Sony (Hazel), ki ga imam sedaj, mi praktično vsaj enkrat na teden pade na tla, (tlakovci, ploščice, parket) uporabljam ga v vsakem vremenu in kjerkoli, tudi kot svetilka pri čiščenju kurilnega kotla prav pride. Razen nekaj prask je tipi-top, prah mu pa tudi ne škodi. Čez tri mesece, ko mi poteče naročnina si bom nabavil en pametni telefon, tega bom pa dal fotru in mu bo še zagotovo par let dobro služil.

Unknown_001 ::

GrimReaper je izjavil:

TOP je izjavil:

Tak ne obstaja.

Mene ni še noben telefon zajebaval, kakšen servis neki. Še 10 let stare Nokie mi vse normalno delajo.


Se popolnoma strinjam, sem tud sam bil skos na Nokii pa nisem niti enkrat rabil na servis pelat. Telefon sem zamenjal sem samo na vsake 4 leta zaradi fotoaparata pa mogoče zato ker mi prva ni mp3 vsebin hotla predvajat...
Aja, za tiste mal mlajše: kle ne pridejo v poštev touch screen mobiči

tipke so zakon!

Zgodovina sprememb…

nofaith ::

Nokia 6210 najbolj zanesljiv telefon na svetu.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

#000000 ::

Ericsson GA628, ta je najdlje zdržal do sedaj, ne vem kolkrat mi je padel po tleh, si samo nazaj dal baterijo in je delal ko da ni nič.

nofaith ::

Nokia 6210 lahko pade po pleh. Nova baterija pa zdrži 1 teden ob aktivni uporabi.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

pegasus ::

Sonim zdrži 1500h standby (skoraj dva meseca). Poleg tega ga lahko namakaš v vodi, valjaš po prahu in blatu in mečeš po tleh, kolikor te je volja - ima IP68 certifikacijo.

Furbo ::

Jaz sem imel 3 nokie 6210, pa je vsaka takoj crknila, ko je padla po tleh, tako da se z zgornjimi navedbami ravno ne strinjam.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

draciel ::

ja tko ti povem. sicer vsak ma svoje mnenje in izkušnje. Vendar iz mojih izkušenj ti povem da je HTC Desire zelo zanesljiv telefon. Imam ga 25 mesecev in nikoli se mi še ni pokvaril. Deluje perfektno. No ker je moj oče videl kako dobro mi dela ta telefon, si je sam kupil od iste firme vendar drug model - HTC Wildfire. Moram povedati da tudi njemu deluje brez problema. Tako da, malo moje izkušnje.

Sicer pa sem tudi slišal ( in videl ), da Samsungi tudi delujejo vredu. Jih ima kar nekaj prijateljev in so zadovoljni.

nofaith ::

no tko ti povem draciel. moj brt ma htc wildfire s in ga vse jebe...
ne mi govort da so low budget android telefoni zanesljivi
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

GeForce ::

Sony Ericsson K610, C702 ali Elm

amigo_no1 ::

Sonim so dragi in ne poznajo slovenščine.

$575
http://store.digitalriver.com/store/son...

najcenejši je $425
http://store.digitalriver.com/store/son...
OP naj pove bugdet.

Zgodovina sprememb…

Predator ^^ ::

Lol za 425$ dobiš odličen android telefon z etuijem in zaščitno folijo
Gnmstle

freesty ::

Ja ker za 200$ pa ne dobis z etuijem in zascitno folijo.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Predator ^^ ::

Ja za 425 dobiš boljšega a ne?
Gnmstle

Pezdicek ::

oh hvala. Oh ta so res predragi :D Do kakšnih 200€ bi še šlo

Se elm zgleda ql.

komar88 ::

Jaz imam sedaj elma in je kar vzdžljiva zadeva. Mi je že 8367863x padel po tleh pa še vedno dela kot je prvi dan. Je pa res, da se mi je malo zvil del ohišja, pod katerim je baterija (aluminij) in sedaj vsakič, ko pade na tla, pade ven tudi baterija. Drugače pa še nič ni crknilo, s tem, da sem ga enkrat čez noč pustil v hladilniku :D
MAN UTD <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: komar88 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827300 (5745) lvlOne
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810081 (6067) zolja
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232695 (22368) LuGi
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512423 (8592) Azrael
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612167 (10343) atubbuta

Več podobnih tem