» »

Asus Padfone

Asus Padfone

1
2
»

spirit ::

HMM se opravičujem, sm šou pogledat zdle nastavitve in zgleda da res ni Slovenščine, ampak v prvem zagonu pa vem da mi jo je ponudil, samo jst imam raje angleščino, šumnike pa itak ima...

king67 ::

No, jaz sem zagnal čist 'frišnega', pa na seznamu ni bilo slovenščine. Sem mislil, ok, bom jo potem v nastavitvah poiskal, pa je tudi ni bilo. Malo čudno vse skupaj. Mene angleščina sicer tudi ne moti, je pa z vidika prodaje v slo to kar velik hendikep. Stvar konec koncev ne stane malo. Pač je, kot je... Bo treba počakat kakšno posodobitev. Je pa res, da je tablica izredno odzivna in vse teče gladko. Strojna oprema je kar kvalitetna. Imam pa občutek, da je malce pretežek.

lp,
king67

Zheegec ::

Je kar tezek ja, samo lazji od recimo Galaxy S3.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

king67 ::

Je pa telefon toliko lažji.

lp,
king67

JC Denton ::

Tale Padfone zgleda prekleto zanimiva zadeva. Me zanima kateri (tel) ponudnik ga bo imel v Sloveniji in kdaj.

spirit ::

Hmm zgleda da sem se res zmotil, se opravičujem za dezinformacijo, me sicer čudi da ni podpore slovenščini glede na OS ampak je res ni.
In ja PF je fina stvar, king upam da ne zameriš za zavajanje in si kljub temu zadovoln uporbnik :D

nightbird ::

jea fina stvar je tale padfone :D sem danes mel celo priliko priti z njim v kontakt. in je super, le celoten tab je malo težji kot bi si želel. ampak to je res minimalen downside. drugače pa je ful zanimivo da majo v BB ponudbo, da če pri njih skleneš NOVO naročnino pri mobitelu/simobilu ti dajo bon 300€ za nakup naprave pri njih. mogoče ve kdo za kakšne naročnine se gre pri tem?

LP

freesty ::

To so narocnine za prenos podatkov. Cena na mesec je nekje 30-40€ odvisno od paketa.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

nightbird ::

freesty je izjavil:

To so narocnine za prenos podatkov. Cena na mesec je nekje 30-40€ odvisno od paketa.


aja, eh potem pa ni več tako zanimivo :/

Zheegec ::

To je direktna ponudba od Mobitela ali Simobila, nič spremenjena. Ja, naročnina je previsoka.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

para! ::

Kako je previsoka, a ni dataplana zraven?
Death before dishonor!

spirit ::

ČE rabiš prenos podatkov tako ali tako potem je kul se spalača če bi pa to sam za popust uzel se pa ne splača.

para! ::

Kdo pa na teh smartphone/tablet napravah ne rabi dataplana?
Death before dishonor!

freesty ::

A ma tablica dodatno rezo za sim kartico? Da imas na eni sim telefon na drugi pa prenos podatkov?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

para! ::

freesty je izjavil:

A ma tablica dodatno rezo za sim kartico? Da imas na eni sim telefon na drugi pa prenos podatkov?

Ne, ker itak ne moreš uporabljat tablice, če ni telefona notri.
Death before dishonor!

spirit ::

Ne, tablica ima le on/of gumb, nadzor glasnosti in jack za slušalke ter docking in nobenih drugih rež, priključkov,... Nism sicr šur ampak vrjetno se d zment da ti prenos podatko vklopjo na obstoječjo telefonsko številko.

sm88 ::

Zdravo.

Ker namervam v kratkem kupiti ablični računalnik me zanima, ali je bolj pametno kupiti ASUS Padfone ali ASUS EEEPad Transformer TF300TG (32gb) oz. ASUS TF700T (čeprav je zadnji mogoče že malo predrag, nima pa niti možnosti podatkovne povezave?)? Je Padfone po zmogljivosti, grafiki,... konkurenčen ostalima dvema ali je slabši (glede na to, da v bistvu za podobno ceno dobiš recimo temu dve mobilni napravi)? Trenutno imam pametni mobilni telefon HTC Desire HD, ki sem ga nameraval imeti še kakšno leto, vendar sedaj ko se naletel na Padfone razmišljam, če bi ga zamenjal že sedaj in hkrati s tem dobil še tablični računalnik. Ali je mogoče vseeno bolj pametno kupiti samo tablični računalnik ter obdržati Desire HD?

Pa še to: se že da kje dokupiti dock za padfone?

Hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm88 ()

Zheegec ::

TF300 in PadFone sta zelo podobni zadevi... Mogoče PadFone na občutek deluje še malenkost bolje.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

spirit ::

Dock za PadFone naj bi bil enak kot od TF101, kmalu bom imel možnost to tudi v živo preverit in poročam, vem da ne paše na dock od TF300 in TF700

Če bi zbial med TF300 in PadFonom bi sigurno zbral PadFone, TF700 je pa dejansko boljša tablica, bolši zaslon in seveda sta TF-a tudi procesorsko zmogjivešja vendar ne vem kje bi to procesorsko moč opazil, ker PadFone zelo lepo deluje, tudi aplikacije tečejo gldko, se pa pozna ločljivost v primerjavi s TF700. Vse tri naprave so dobre, je pa res da je Tf300 pač 200€ cenejši od drugih dveh. Sam se boš mogu odločt a bi mel dve napravi v eni ali pač le eno.

JC Denton ::

Tušmobil ga ne bo imel. Bom pač primoran kaj drugega uzeti.

SLO_Matej ::

Zgleda, da prihaja PadFone 2. https://plus.google.com/u/0/11520192153...

Wofk ::

http://www.engadget.com/2012/10/12/asus...

prve slike in pa video so objavljene

Wofk ::

Pro_moted ::

Meni je stvar fenomenalna. Žal malo predraga.Že sam telefon je odličen, zelo se mi dopade da je res blagi skin preko orginal androida gor. Pa še telefon mi zgleda neverjetno dobro ! Thumbs up ASUS !
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

nightbird ::

fenomenalna zadeva :D že enka je bla super to je pa že kar zakon :) cene so znane že? to je znano zakaj je 2ka prišla dokaj hitro po enki? je kaj narobe z enko ali kaj?

69charger ::

Cena je znana, 32gb - 800€, 64gb pa 900€. To se mi zdi še kar v redu cena, če recimo primerjamo z iPad+iPhone(400€ +600€ ?).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zheegec ::

Samo joooj, iPhone5 ima slabšo ločljivost!!!!11111enaenaena
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

69charger ::

To je samo primer, ker vidim vse več ljudi ki si lastijo tako iPad kot iPhone...zato se mi zdi Padfone veliko boljša rešitev, ker lahko zadevi preprosto združiš. Jaz bi imel že sam telefon.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Wofk ::

samo bo treba čakat po novem letu za dobavo v sloveniji pomoje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wofk ()

Zheegec ::

Ni nujno, TF700 smo dobili na datum izzida...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

spirit ::

Men je zadeva res supr, pri dvojki me skrbi obraba gume, ki drži telefon v tablici drugače pa zelo lušna zadeva, morda jo res dobimo na dan izida, pa četudi ne cena se mi zdi zelo primerna, samo ni mi všeč tole večanje zaslonov, meni že prehod z Wave 1 na padfone ni bil najbolj všeč zaradi velikosti, je pa res da je to samo moje mnenje... Več o dvojki bomo pa povedal ko jo vidimo v živo :D

Gregor P ::

... zdaj je pa dilema, ali to, ali pa Note2:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

M-XXXX ::

Kja pa vem, sicer zanima zadeva vendar če bo tole stalo 800€...

Galaxy Note 10.1 je cca 400€
Galaxy S3 je pa prav tako okoli 400€ pa si tam tam na ceni

Če upoštevamo še ceno pri prodaji boš to dvoje prodal vsaj za 200€ več kot Padfone...

Tako, da je cena 800€ pretirana. Od kje je sploh ta podatek? Sem malo v dvomih...

M-XXXX ::

Aha, komplet naj bi bil 700€ za 32GB, že malo bolj sprejemljivo...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus je predstavil PadFone 2

Oddelek: Novice / Android
257209 (4645) Nxxo
»

mobilnik ali tablični

Oddelek: Mobilne tehnologije
51128 (997) SLO_Matej
»

Windows 8 za ARM dvakrat dražji od Sedmice

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4413892 (11848) Lonsarg
»

Asus je na Computexu predstavil Padfone

Oddelek: Novice / Android
278500 (6930) PrimozR

Več podobnih tem