» »

Logitech izdelal tipkovnico, ki se pere

1
2
»

Bistri007 ::

Odyn je izjavil:

G81-3000? 12 let mi je služila brez težav. Od takrat sem zamenjal že xx Logitechovih, pa nobena ni bila zatorej. Čakam brezžično verzijo Cherryja.

http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?_...
Za slovenski razpored poišči .si strani.

Ni brezžična, ampak če hočeš, imaš priklopljeno eno žično Cherry in eno brezžično (uporabljaš jo tisti čas, ko jo misliš uporabljati stran od mize).
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

BaToCarx ::

mrTwelveTrees je izjavil:

vidi to... to je kvaliteta, pa še vedno dela



Haha fajn, moje ja kar svinjska, imam pa vsaj pepelnik.

Ko je bila še čista



To je pa odzadi.



Če ima kdo kako tako staro, ki jo ne rabi, se priporočam. ;)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

SmeskoSnezak ::

Hmm... Kaj pa roll-up tipkovnica? A noben ne pozna? Na thinkgeeku jo mas za 20evrov. Enostavna za potovanja in pranje:))
@ Pusti soncu v srce... @

kronik ::

BaToCarx: tako sem jaz imel na 286ki, zakon (nostalgija) :)

nodrim ::

roll-up ne moreš met na kolenih, ni lih potovalna, če rabiš mizo :)

jernej1998 ::

Vsaj narazn mi jo nebo treba več jemat..!

joze67 ::

Roll-up sem preizkusil ono iz Hoferja. Pogojno se da tipkat... ampak v resnici pa ne.

SmeskoSnezak ::

Tema je o pranju tipkovnice, zato sn omenil roll-up verzijo, ki je bolj enostavna za pranje. :P
@ Pusti soncu v srce... @

BaToCarx ::

kronik je izjavil:

BaToCarx: tako sem jaz imel na 286ki, zakon (nostalgija) :)


Jap sem celo prepričal enega prjatla iz amerike, da si kupi DAS keyboard (mehanična kilk/feel)

Jih ni čež te tipkovnice, pa moji lahko kapce dol pobereš in jih opereš če hočeš (meni se ne da ker so itak samo moji "bacili" gore)

 Tako

Tako

KTr1sk ::

ker je že stara tema in večina trgovin jih nima več na zalogi me zanima ali obstaja naslednjik te tipkovnice oz kateri modeli obstajajo da so pralne tipkovnice, hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

SmeskoSnezak ::

Kaj pa menite o novi Microsoft tipkovnici? Pride baje Junija za 100$. http://www.microsoft.com/hardware/en-us...
@ Pusti soncu v srce... @

Meizu ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Kaj pa menite o novi Microsoft tipkovnici? Pride baje Junija za 100$. http://www.microsoft.com/hardware/en-us...


I call bullshit. Kaj ti bo foldable tipkovnica, te stvari itak niso nikoli bile mišljene za mobilno uporabo (razen če bi rad malce čaral s tableti).

Ampak uglavnem - foldable tipkovnica za 100€, brez numerike, sam da se lahko opere?
Pa še zaradi tega folda je na sredini tako grd prazen prostor (sicer subjektivno), ki gotovo vsaj malce disrupta način tipkanja in hitrost le-tega.

Pač, ni standarden layout.

nodrim ::

Layout je popolnoma standarden pri tej Microsoftovi (kot pri vseh "prelomljenih" tipkovnicah), edino mi res manjka numerični del, ker ga redno uporabljam.

Meizu ::

Ja, standarden je za prelomljene tipkovnice. Ampak, če bi rad uporabljal tipkovnico na stacionarcu - zakaj bi sploh želel prelomljeno tipkovnico? Za "lepše videt"?

Ker za stacionarne namene je tale tipkovnica definitivno predraga za kar ponuja. Za ta denar dobiš neprimerno boljše tipkovnice, pa četudi jo boš moral enkrat letno razstavit, pa sprat.

Sicer pa ja, ni napisal zakaj jo bo nucal.

nodrim ::

Prelomljena tipkovnica (v smislu ločena na dva dela) je najboljša za tipkat. Ko se seveda enkrat naučiš tipkat.

Cena je pa res previsoka, ker po vsej verjetnosti ni ravno v vrhu glede kakovosti tipk.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pranje računalniških komponent

Oddelek: Pomoč in nasveti
366092 (4336) erex
»

Logitech izdelal tipkovnico, ki se pere (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6414566 (9076) nodrim
»

Projekt Svinjarija ali Kako sem očistil tipkovnico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13719683 (17031) energetik
»

Katero tipkovnico uporabljate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11913788 (11547) Half-Saint
»

Čiščenje tipkovnice?

Oddelek: Pomoč in nasveti
153460 (3305) gorenc

Več podobnih tem