» »

C# VS. C++

C# VS. C++

1
2
»

techfreak :) ::

Mislim, da potrebuješ Solution/Project, če hočeš prevesti program.

drola ::

zanchi je izjavil:

sherman je izjavil:

Avtor pravi da je programiral mikrokontrolerje, tako da mogoče je obremenjen s tem in bo čudno izgledalo premetavanje funkcij kot da so znaki.

Jaz nisem nič obremenjem z Cjem, samo zdi se mi da bi se lažje naučil C# kot recimo javo ker približno vem kako je sestavljena C koda...

Mi lahko kdo pove, kaj moram naredit da shranim program tako da se mi odpre z enim klikom? (C#)


C# in C nimata nič več skupnega kot C in Java. Imata pa Java in C# precej podobnosti med sabo.
https://drola.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drola ()

Looooooka ::

zanchi je izjavil:

Zanima me kaj mi priporočate za izdelovanje programov (za Windows 7) C# ali C++? Imam nekaj izkušenj z programiranjem AVR-jev v C-eju. Rabil bi tudi literaturo najbolje kakšen PDF (v Slovenščini, če je možno).

Oboje.
Seriously.
Slej ko prej bos rabil nek low-level shit.
Takrat si lahko c# v rit vtaknes.
Do takrat pa pac odvisno od tvojih prioritet. Ce hoces met program narejen pa da dela in nimas ravno nekega namena pisat doktorske o tem, kako ti je ratalo vse skupaj napisat v C++, potem je skoda zgubljat cas ce ni potrebno.
End userju je namrec vseeno ce si program narisal s kredo in molitvijo spaghetti monsterju :)

noraguta ::

vasquez je izjavil:

Ni ga čez adrenalin, ko začneš uporabljat pointerje, malloc in podobno :)

to je res in niti ni poseben kunšt nekaj ročnega knjigovodstva katerega sicer prepustiš GCju,Litoželezna ko odpreš call stack in začneš debugirat template ga pa ni slovarja kletvic kateri bi zadostil minimalnim zahtevam, da bi si človek lahko vsaj malo pridušal.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

noraguta ::

Če hočeš programirati grafične aplikacije na Win, je mogoče F# "dobra" izbira. Imaš podporo v VS, vse knjižnice .NET na voljo, pa še temelji na spodobnem jeziku. Malo so ga pokvarili, da so ga uspeli spraviti skupaj z .NET, a ne moremo imeti vsega.

zakaj bi potem vzel f# greš na ocaml pa je.
vsaj zame je f# neposrečena mešanica, kjer na koncu 1/3 kode predstavlja dekoracija za .NET. vse skupaj za ceno sintakse.pa še inference typing je dokaj primitiven. čeravno so imeli pred nosom Moskalovo delo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprejet standard C++11

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4010680 (8762) Bistri007
»

[C++] Windows programiranje - nasvet

Oddelek: Programiranje
151918 (1556) smoke
»

programski jezik

Oddelek: Programiranje
303443 (2814) noraguta

Več podobnih tem