» »

Ročna ura

Ročna ura

Temo vidijo: vsi
««
150 / 150
»
»»

Scaramouche ::

Tac20 je izjavil:

Pozna kdo kaksno legitimno trgovino kjer bi lahko nabavil Seiko Sbdc061?

Gre za tak model:

https://twobrokewatchsnobs.com/seiko-sb...

Ce bi se le dalo, seveda EU. Pogojno tudi model Sbdc063

Tnx!

https://www.creationwatches.com/product...

Bojan xxxx ::

Epilog - paket z uro iz ZDA.
Sicer enega pretiranega odziva foruma ni bilo, za vse tiste, ki ste sodelovali. Pred par dnevi dobil paket. Ura je bila notri. Otrok jo je že dobil za rojstni dan. Konec dober vse dobro.

Map ::

Rabim 20mm pine za zapestnico. A jih imajo v vsakem zaltarstvu/urarstvu?

Cervantes ::

Map je izjavil:

Rabim 20mm pine za zapestnico. A jih imajo v vsakem zaltarstvu/urarstvu?

Da.

Darko! ::

V tej temi se je pa čas ustavil.

Okapi,
daj povej, kaj nosiš v teh norih časih poleg maske in AK-47; morda Citizenovega ProTreka ?

Sam zadnje čase ure sploh ne nosim.
Moj Alpinist je več ali manj na polici.
Pa spet je začel prehitevat več kot bi smel.
Sem ga ene parkrat grdo pogledal in mu rekel, naj me neha zajebavat, ker ga bom drugač prodal.
Izgleda, da me ne zastopi :P

Okapi ::

Trenutno največ nosim Ogival s tritijevimi cevkami. Skoraj idealna ura za vsak dan. Mehanska, dovolj točna (standardna ETA). Odlično vidna ponoči. Stara švicarska znamka, ki jo pa v naših krajih poznajo samo poznavalci, se pravi ni nevarnosti, da bi hohštaplerji paradirali z njimi.;) V vzhodni Aziji je drugače, tam je zelo cenjena, zlasti v Vietnamu in na Tajvanu. Na Tajvanu sem jo tudi kupil. Ravvno prav velika za udobno nošenje, retro videz,ki mi je všeč...

Ko grem na kakšen službeni sestanek, dam gor Snežinko. Na strelišču uporabljam Casio ProTrek. Mehanske ne bi rad izpostavljal sunkom .357 magnuma;) Za Novo leto sem nosil Seiko Sportura Perpetual Calendar, da sem videl, kako se oznaka za leto spremeni. Občasno pa dam gor še kakšno drugo. Ampak zdaj v karanteni sem z Ogivalom.

Cervantes ::

Okapi je izjavil:

Trenutno največ nosim Ogival s tritijevimi cevkami. Skoraj idealna ura za vsak dan. Mehanska, dovolj točna (standardna ETA). Odlično vidna ponoči. Stara švicarska znamka, ki jo pa v naših krajih poznajo samo poznavalci, se pravi ni nevarnosti, da bi hohštaplerji paradirali z njimi.;) V vzhodni Aziji je drugače, tam je zelo cenjena, zlasti v Vietnamu in na Tajvanu. Na Tajvanu sem jo tudi kupil. Ravvno prav velika za udobno nošenje, retro videz,ki mi je všeč...

Ko grem na kakšen službeni sestanek, dam gor Snežinko. Na strelišču uporabljam Casio ProTrek. Mehanske ne bi rad izpostavljal sunkom .357 magnuma;) Za Novo leto sem nosil Seiko Sportura Perpetual Calendar, da sem videl, kako se oznaka za leto spremeni. Občasno pa dam gor še kakšno drugo. Ampak zdaj v karanteni sem z Ogivalom.

Ti svetujem, da namesto 357 Magnum uporabljaš rajši 38 Special. Dosti manj rukne.

Okapi ::

Vem, in občasno uporabljam, ampak ima svojevrsten čar, če dobro poči in rukne.;) Drugače lahko tudi z zračko streljam.;)
««
150 / 150
»
»»