» »

Ročna ura

Ročna ura

Temo vidijo: vsi
««
105 / 188
»»

Ganon ::

sift je izjavil:

danes sem si to kupil. 300EUR -20% popusta.

Ful mi je všeč samo moti me malo na roki , tud ko vozim avto mi je mal weird.
preveč zastisnit pa jo nočem. ampak še vedno pri kosti mi nek čudn feeling naredi.





Solzne oči imam od smeha. Česa tako grdega že lep čas nisem videl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

sift ::

HEJTERJI........

leiito ::

sift je izjavil:

HEJTERJI........


Sej ura sama ni tok grozna, oziroma se da rečt, da je stvar okusa, za zihr je pa prevelika za tvojo rokco, sej maš vsaj centimeter strehce na vsaki strani zapestja, boš še porezal koga.

Vsi izdelki ne zgledajo enako dobro na vsakomur. Če si npr. majhen in debel, na tebi ultra skinny kavbojke ne bojo zgledale dobro, ali pa potem še platform shoes in ta nartavečji sombrero na tak outfit. Moraš svoji fizionomiji primerno najt, ne gledat samo na to, da je moderno.

Pade pa v oči, to pa, če je to namen, definitivno izstopaš in s tem pokažeš svojo unikatnost v tem uniformiranem svetu. Po svoje je statement taka ura, nisem konformist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

sift ::

kupi kdo za 200€ lol. stara 2 dni. nova je 310€

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Darko! ::

sift je izjavil:

o super tema. Jaz nameravam kupit eno Police al Diesel. Sam se ne morem odločit ker model. In tud je dosti teh trgovin, nevem kje kupit. Mogoče najboljš da grem v supernovo osebno pogledat



Sem bil prepričan, da se zajebavaš, zato sploh nisem komentiral.
No, sedaj vidim, da si mislil resno :| 8-O ;((
Šdoda. Stran vržen denar.

leiito ::

sift je izjavil:

kupi kdo za 200€ lol. stara 2 dni. nova je 310€


Kok je sploh dejansko velika? Da ni za na nogo mišljena, zdej se zapestnice nosijo na gležnjih.

sift ::

kupi kdo za 150€

dottor ::

Wow, počakte do pondeljka bo 80 :))

Drugače mi malo ni jasno zakaj nisi zadevo sproval preden si kupu? Ker če bi jo sproval in 2x sprehodu po trgovini bi hitro ugotovu da je prevelika in nerodna.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Furbo ::

Poiskusi se še pogledati od dlje, v kakem ogledalu kjer se vidiš cel. Iz tega zornega kota vsaka ura izpade ogromna in prevelika.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

sift ::

Furbo je izjavil:

Poiskusi se še pogledati od dlje, v kakem ogledalu kjer se vidiš cel. Iz tega zornega kota vsaka ura izpade ogromna in prevelika.


ponvaljam , ni problem da mi ni lepa al pa da se mi zdi prevelika. Moja roka je premajhna za tako uro ker pač mam ozko roko tam pr dlani. In nikakor da mi uspe dat na nastavitev pasa da bo prav stala. Moti me.

To je bolj za take z večjimi rokami

Kupi kdo za 150€ lol. Sicer bom šel probat zamenjat

boolsheat ::

Probaj zamenjati... Kupca boš težko dobil za to pošast.

sift ::

boolsheat je izjavil:

Probaj zamenjati... Kupca boš težko dobil za to pošast.


na desni roki mi nekako stoji brez da neki grozno moti. Sem bil v trgovini kjer sem kupil, menjat mi ne more. Edino če se z pasom zafrkavam da mi stoji prav.

Kupca pa sm že najdu in to 2, za 150€ sicer ampak očitno je interes.

WarpedGone ::

Če interesa nebi bilo, diesel nebi delal takih ur, majo en konc subkuluture oz svojo tržno nišo gromozanskih ur v kateri so praktično sami.
Zbogom in hvala za vse ribe

mailer ::

sift je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Probaj zamenjati... Kupca boš težko dobil za to pošast.


na desni roki mi nekako stoji brez da neki grozno moti. Sem bil v trgovini kjer sem kupil, menjat mi ne more. Edino če se z pasom zafrkavam da mi stoji prav.

Kupca pa sm že najdu in to 2, za 150€ sicer ampak očitno je interes.
Preberi si zakon o zaščiti potrošnika. Izdelek lahko vrneš v osmih dneh brez obrazložitve razen da ti izdelek ne ustreza in ni vidnih sledi ob vračilu.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Okapi ::

Mogoče bi si ga moral prebrati ti, ker namreč v njem čisto nič takšnega ne piše.

sift ::

v praksi ko ti kupiš, to postane 2ge roke roba. Ne moreš kr tko vrnit nazaj in pričakovat denar al zamenjavo, če je vse ql z izdelkom. Zdej sm najdu enga k živi par km od mene in mogoče gre že danes stran. Za naprej pa ne bom več kupoval tko nepremišljeno , bi mogel prej ugotovit da mi bo prevelika. Z urami sem res neizkušen in sm se opekel.

Ganon ::

Koliko mu boš pa plačal?

sift ::

Ganon je izjavil:

Koliko mu boš pa plačal?


ahahahhahahhaha. ma ste smešni tukaj, sicer ta najboljše teme se zapirajo na žalost. On mi bo plačal 150€. Ownam vas vseh tukaj če mi uspe jo prodat.

WarpedGone ::

Pol ne boš niti probal v štacuni zamenat za drugo?
Mudilo se ti je kupt, mudi se ti prodat ... why the rush?
Zbogom in hvala za vse ribe

dottor ::

In prodal jo boš za pol manj denarja? Nekdo veselo troši mamin denar, ker če bi bil tvoj bi se hudo tolku po glavi :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

sift ::

WarpedGone je izjavil:

Pol ne boš niti probal v štacuni zamenat za drugo?
Mudilo se ti je kupt, mudi se ti prodat ... why the rush?


Sem bil tam in mi je rekla da ne morem menjat. Ful sm si jo želel že 2 meseca in sm se zajebal ker mi ne stoji prav, sem res noob z urami.

dottor je izjavil:

In prodal jo boš za pol manj denarja? Nekdo veselo troši mamin denar, ker če bi bil tvoj bi se hudo tolku po glavi :P


Dej zresni se, denar je moj, kaki mamin. Seveda mi je žal za denar in se tolčem po glavi.

dottor ::

Jaz ko neki kupujem al se gre za elektroniko al ure al karkoli drugega pregledam pol interneta na to temo in če se da zadevo sprovam preden pustim € na pultu, sploh če se gre za 300€ ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Furbo ::

mailer je izjavil:

Preberi si zakon o zaščiti potrošnika. Izdelek lahko vrneš v osmih dneh brez obrazložitve razen da ti izdelek ne ustreza in ni vidnih sledi ob vračilu.

Pa od kje se stalno jemljete eni modeli s to izmišljotino?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

sift ::

dottor je izjavil:

Jaz ko neki kupujem al se gre za elektroniko al ure al karkoli drugega pregledam pol interneta na to temo in če se da zadevo sprovam preden pustim € na pultu, sploh če se gre za 300€ ;((


240€ sm dal. 310€ je original cena jaz sem dobil 20% popusta.

perci ::

Dobr, vsaka šola nekej stane. Tale je bla dokaj pocen.

sift ::

sam fak ker komentar dobim, ko sam dajem mami vsak mesec precej dnarja, dobim za zahvalo da mi ona daje lmao, in to za neke debilne ure k ne stojijo prav.

perci je izjavil:

Dobr, vsaka šola nekej stane. Tale je bla dokaj pocen.


Ja mogoče sm zdej porabu 240EUR v luft in če prodam , 90EUR v luftu, sm se pa naučil da kr tko kupovat ne bo šlo več in na dolgi rok si bom sigurno prišparal preglavice iz te šole.

Drugače sm kr pr dnarju trenutno in ne bo konec sveta za ta zgrešen nakup. Ne bom se sekiral glede tega, sm se že dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sift ()

perci ::

Če si iz mojega posta razbral kako obsojanje, se zelo motiš. Been there, done that.

maco-maco ::

Mene ta ura asociira na vodomer



O okusih pa se drugače ne razpravlja.

Očitno je problem udobnost. Če se nisi navadil, jo pač prodaj oz. vprašaj kakega urarja, če se da kaj naredit glede udobnosti. Da bi imel nek podstavek spodaj. Kot je pri raznih lučkah in podobnih rečeh za kolo. Da se prilagaja štangi oz. v tvojem primeru roki.
Kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maco-maco ()

Ganon ::

sift je izjavil:

sam fak ker komentar dobim, ko sam dajem mami vsak mesec precej dnarja, dobim za zahvalo da mi ona daje lmao, in to za neke debilne ure k ne stojijo prav.


Če ima mami v bližnji prihodnosti rojstni dan, lahko odstraniš pašček in ji podariš stensko uro.

GrimReaper ::

Okapi je izjavil:

Mogoče bi si ga moral prebrati ti, ker namreč v njem čisto nič takšnega ne piše.

Sam se ne spomnim, da mi v kateri trgovini ne bi hoteli zamenjati artikla (če sem prav prebral se gre za fizično trgovino), v veliko trgovinah dobiš celo denar nazaj.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Okapi ::

Ampak to je stvar dobre volje trgovine, ne zakona o varstvu potrošnikov.

49106 ::

Jaz vem, da rabljene ure ne kupim za ceno nove.

sift ::

dobre novice. nisem paska dovolj zatisnil , posledično mi ni stala prav. zdej pa stoji prav in ne moti več. bom kr obdržal in užival to stensko prelepo uro, katere lepote vi ne dojamete. hehe

Klamzi ::

No, super :D

cebelar123 ::

sift je izjavil:

gorazdkop je izjavil:

Ali si kupil uro zase ali za druge?
Ok, meni je tvoja ura zelo všeč! lajkam


Hehe !!! Hvala.

Zase ,zase.


100 ludi 100 okusov, pač mu je bila ura všeč, če nebi bila nobenemu jih nebi delali.
Probaj nazaj nesti in probaj s casio modeli G steel.

Čeprav si se prej smejal ima zdaj Casio G-steel serijo katera je meni ultra huda. Par primerkov.



WarpedGone ::

Te G-Shock ipd zadeve me asocirajo na

Zbogom in hvala za vse ribe

K0K0 ::

Good lord! Pa sej to je zepna ura :)) Ne bom lagal, ampak se ze ene 10 minut smejem :))

Se zepna ura s konverterjem ni tako velika :D


Sej razumem, da ti je ura vsec, ma to je cisto preveliko za tvoje zapestje. No, fajn jo nosi.
EDIT: na hitro pogoogle-al in premer je baje 58 mm. WAW :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

sift ::

žiwio ... ura super stoji in sm ful zadovoljen. sm pač jo prav zatisnu in je ql. MAM PA PROBLEM. Time 4 (maš 4 ure in total na tej) ne dela. time 1,2,3 delajo perfektno. Time 4 stoji. ma 7 gumbov za nastavljat. mislite da je kej z nastavitvami al da nesem v trgovino in rečem da ne dela in garancija.

zdej če bi jo prodal v takem stanju bi se tko zafrknil , stranka bi mi fakala da sm jo zjebal. Ni šans da jo prodam več ker mi zdej dobr stoji ampak recimo da jo bi...

v bistvu mene ne moti ta time 4 k ga itak ne uporabljam ampak vseeno mi ni ql da ni 100% perfektno ker je čist nova

tomaz- ::

Vsak mehanizem v tej uri ima svojo baterijo, verjetno je ena fuč..

Furbo ::

Če je zadeva nova in v garanciji vsekakor nesi nazaj in naj pogledajo, naj pomerijo še ostale baterije in če so švoh, bi ti lahko dali sveže, morda je ura dalj časa čakala na kupca in so prazne.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Yossarian ::

Moja Citizen Ecodrive ura se je začela čudno obnašat: najprej sem zjutraj ugotovil, da mi je nehala delat, kmalu zatem, ko sem jo dal na svetlobo, pa je začela spet delat in to točno, vendar mi sekundni kazalec skače po dve sekundi naprej in ne eno. Ura je še sicer v garanciji, vendar je bila kupljena v ZDA.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Scaramouche ::



En je napisal da so dobre replike skoraj tako drage kot the real thing, je to res?

Scaramouche ::

Ok glih gledam njihovo stran, tako da to ni res, od 7000e naprej...wow..

Okapi ::

Yossarian je izjavil:

Moja Citizen Ecodrive ura se je začela čudno obnašat: najprej sem zjutraj ugotovil, da mi je nehala delat, kmalu zatem, ko sem jo dal na svetlobo, pa je začela spet delat in to točno, vendar mi sekundni kazalec skače po dve sekundi naprej in ne eno. Ura je še sicer v garanciji, vendar je bila kupljena v ZDA.
Skakanje po 2 sekundi je namensko opozorilo, da zmanjkuje energije v akumulatorju. Postavi jo za malo dlje časa na svetlobo.

knesz ::

Okapi je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Moja Citizen Ecodrive ura se je začela čudno obnašat: najprej sem zjutraj ugotovil, da mi je nehala delat, kmalu zatem, ko sem jo dal na svetlobo, pa je začela spet delat in to točno, vendar mi sekundni kazalec skače po dve sekundi naprej in ne eno. Ura je še sicer v garanciji, vendar je bila kupljena v ZDA.
Skakanje po 2 sekundi je namensko opozorilo, da zmanjkuje energije v akumulatorju. Postavi jo za malo dlje časa na svetlobo.

Najbolje na sonce, če ga kje najdeš. Ko sem mojo polnil pod lučjo in sem že mislil, da je ura crknila, oživela je na soncu :)

Yossarian ::

OK, hvala, bom postavil jutri.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

sift ::

tomaz- je izjavil:

Vsak mehanizem v tej uri ima svojo baterijo, verjetno je ena fuč..


nism vedu, zanimivo. 99% je to , saj je ura nova

Furbo je izjavil:

Če je zadeva nova in v garanciji vsekakor nesi nazaj in naj pogledajo, naj pomerijo še ostale baterije in če so švoh, bi ti lahko dali sveže, morda je ura dalj časa čakala na kupca in so prazne.


bom to naredu, ko je stala v izložbi, je bila izklopljena, tko da nevem če se je porabila takole.

sm se tok navezal na to uro da bi bo težka par dni brez nje :), zdej sm tok zadovoljen k mi stoji prav, ful sm happy za ta nakup. :D yay..

Furbo ::

Menjava baterije je stvar minut, ne pa dni.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

sift ::

Furbo je izjavil:

Menjava baterije je stvar minut, ne pa dni.


to je izredno majhna trgovina in mislim da ma delavnico drugje.. bomo vidli, bom javu kaj je blo zdej en dan ko grem tam.
tista k mi jo je prodala je komaj znala naštimat jo

dottor ::

Če si jo kupu v hipermarketu menjavajo tudi baterije ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi
««
105 / 188
»»