» »

xperia arc s ter wave s8500 ali iphone 4 16gb?

xperia arc s ter wave s8500 ali iphone 4 16gb?

rkajtn ::

Torej sem malo v dilemi imel sem ze veliko iphonov ter tudi arc s xperio ampak sedaj nevem katerega bi vzel.lahko izbiram med temi tremi telefoni.prosim za pomoč in za lažjo odločitev.po testih sodeče ni slab samsung wave s8500.


lp

robi

GeForce ::

Taprvi odpade Samsung Wave. To je pa res "klump" od telefona. Malo preberi tole temo, pa boš takoj vedel o čem govorim.
Glede na to da si imel že iPhona in Xperio arc vzemi, tistega s katerim si bil prejšnjič bolj zadovoljen.

Zeratul ^^ ::

Wave je crap zaradi BadaOS
Xperia Arc S je fajn telefonček :P
iPhone je pa bolj luksuz kot koristen
#yolo

rkajtn ::

sedaj gledal malo teste in nevem kaj naj nardim zdaj razmisljam bolj pod arc s ali nexus s 16gb.osebno mislim da je arc s bolj zmogljiv ter lepsi dizajn.z tem seveda da sem ze imel arc s pa sem ga prodal.

lp

robi

Zeratul ^^ ::

Nexus S definitivno.
#yolo

rkajtn ::

govorim seveda o starem modelu nexus s 1ghz procesor.

tako da bom vzel arc s.

lp

robi

freesty ::

Ja, ce dobis za isto ceno bi jaz uzel na tvojem mestu iphona. Sicer pa si ti edini verjetno, ki je imel arc S in iphona v uporabi. Ne vem zakaj sploh druge sprasujes? Sej pa mas sam izkusnje pa si pac zberes kar ti sede.

GeForce ::

rkajtn je izjavil:

govorim seveda o starem modelu nexus s 1ghz procesor.

tako da bom vzel arc s.

lp

robi

Vzemi Nexus S (stari model ja, ampak vseeno dluje bolje kot Xperia arc S). Verjemi ima Nexus manj napak kot Xperia.

rkajtn ::

evo ti test med tema dvema telefonoma.glede kamere je ziher arc s odspredaj.vem da ni vse ampak dizajn mi tudi neke pomeni.

http://www.smartprix.com/mobiles/sony_e...

lp

robi

GeForce ::

rkajtn je izjavil:

evo ti test med tema dvema telefonoma.glede kamere je ziher arc s odspredaj.vem da ni vse ampak dizajn mi tudi neke pomeni.

http://www.smartprix.com/mobiles/sony_e...

lp

robi

Kaj ti pomaga test, če je dejansko stanje drugačno? Sam imam Xperio arc S in bi jo z veseljem zamenjal za Nexus S. ICS update je precej slab, da ne omenjam tega, back tipka mislim da bo kmalu nehala delovati, saj jo je treba vedno bolj pritiskati,...

pek/ ::

ha, GeForce sem pa mislil dam mam edini to razpoko brez razloga..

rkajtn ::

ja jaz na mojem ko sem ga kupl nisem imel te razpoke in to je kako pazis na telefon.ce imas gumjasto ohišje potem do tega ne more priit.nevem no sem pac v dvomih za nexus s.kaj deluje nexus s bolj tekoce kot pa arc s?potem tudi tecejo filmi in ostalo sranje kot je internet surfanje hitreje?arc s ima bolj hiter internet od nexusa vsaj po testih tako kaze.glede zaslona velikosti je arc s v prednosti.govorim za starejsi nexus s ker novega si se nemorem privoascit.nekdo mi naj pokaze razliko pa bom vzel nexusa s.jaz imam rad naslednje stvari dober zvok,dobro surfanje,gledanje filmov,youtube predvajanje ter downloadanje torrentov ter youtube clipov.na arcu s je to delalo brezhibno in zelo lepo ter pregledno.ce primerjam te stvari tudi z iphonom 4 je tu ze problem.tako da iphone 4 tudi ni to koliko ga cenijo.


lp

robi

Thunder wave ::

Če kupiš Arc S glej da nima nameščenega ICSa, ker je veliko slabši od GBja, ki deluje veliko bolj tekoče. Govorim iz lastnih izkušenj, razpoko pri proximity senzorju pa imam tudi jaz, v vse 3 smeri in res ni lepo videt na beli barvi.

GeForce ::

@pek/ - ta razpoka je generalni problem na Xperia arc in arc S. Pri Xperia arc je to možno popraviti pod garancijo, ker je Sony priznal da je to napaka v materialu, pri arc S pa Sony ne priznava te napake, tako da lahko to popravijo na tvoje stroške prek garancije pa ni šans. Lahko pogooglaš "xperia arc cracks" pa boš videl da ima precej lastnikov ta problem.

@rkajtn - tudi jaz ob nakupu ne, ampak po par mesecih uporabe je nastala (brez padcev - precej dobro pazim na svoje stvari), tako kot tudi par tisočim drugim lastnikov. Koliko časa si sploh imel v uporabi Xperio arc? In ja možno da se ti je zdelo da deluje vse super, ampak po updateu na ICS, to ni več to. Vse skupaj je en počasen telefon, kateri še aplikacijo za klicanje odpira par sekund. Xperia arc S res podpira višje hitrosti prenosa podatkov po omrežju operateja, ampak kaj ti to pomaga če je že omrežje v Sloveniji tako počasno, da razlike med arc S in Nexusom sploh ne boš opazil?
Zaslon je res večji pri Xperii, ampak če dobiš Nexus S z AMOLED zaslonom, je za moje pojme še vedno boljši od (sicer super) LCDja na Xperiji. Za kvaliteten zvok na Nexusu naložiš Voodoo Sound app in kernel in imaš boljši audio quality, kot na Xperii, čeprav zvok tudi na Xperii ni ravno slab (precej boljši kot na večini Android telefonov). Brskanje po spletu, filmi in YouTube, pa je tako ali tako isti "šmorn" na vseh Androidih višjega razreda.

@Thunder wave - te razpoke tudi na črnem ne izgledajo nič kaj estetsko (pa se Sony hvali z njihovim inovativnim designom) ;)

puginho ::

Stari Nexus je cigl v primerjavi z arcom s, kar se tiče oblike. Malo tudi glej kako ga boš nosil v žepu.

rkajtn ::

mogoče pa vzamem nexus s me malo res mika vsaj updati so redni.

lp

robi

damjan1980 ::

ena zanimivost...po eu online trgovinah je mnogokrat galaxy nexus cenejsi od galaxy s. wtf?? poglejte malo na geizhals.de recimo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni telefon kupiti na Mobitelu

Oddelek: Mobilne tehnologije
122285 (2035) amigo_no1
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499932 (8631) SLO_Matej
»

Nakup Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
252531 (1767) Rias Gremory
»

Nakup telefona

Oddelek: Pomoč in nasveti
101334 (1178) Thunder wave
»

Kateri android telefon - simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
436930 (5823) Thunder wave

Več podobnih tem