» »

Over-Burn

Over-Burn

pajek ::

Imam sledeč problem ;( !

Doma imam CD-RW Plextor 16/10/40A z zadnjm firmwarom 1.05!!
Uporabljam program za peko NERO 5.5.10.0 ( kar nima veze, tudi če dam starejšo verzijo je isto!)
Ko preverim pod "choose recorder" mi normalno vse lepo piše in seveda da podpira OVERBURN!...Ko pa dam na "medium-info" mi VEDNO PIŠE da imam : pod TOTAL CAPACITY:0MB in pod AVAILABLE CAPACITY: vedno 703 MB ;( - neglede kakšen prazen medij dam noter !!
Tako seveda sem kliknil jeziček "Expert features"in zbral: enable overburn...ter napisal 90min 2sec 0frm ali pa 83/0/0 ali pa 85/0/0 več kombinacij sem probal samo vedno isto! in zanimivo je to da v načinu overburn lahko pečeš samo v načinu DISK-AT-ONCE ..samo tale funkcija je sicer zbrana - jezička se pa neda klikat!8-O ...

In katerikoli medij vstavim vedno ista pašta:>:D .. 703 MB available!..hm..kaj nebi tu moralo pisat koliko še lahko zapišeš v overburn npr. 40MB ali pa 80MB..nevem..

Hm kje tiči zanka, morda moram še kak jeziček vklopit- izklopit, kakšen drugi ISO-MODE...pomoč:'(

Ko preprosto dam na write mi napiče da bo medij izvrglo in da ni dovolj prostora ;(( in mi neda možnosti jetička "write overburn CD";((

Za vsako pomoč najlepša hvala !!!

lp

bastadu ::

Nero ti nikoli ne bo napisal, za koliko lahko prepeces CD, ampak je max velikost 703MB... Sicer pa moras peči v DAO nacinu, da lahko overburnaš.

_Tejc_ ::

Navodila na tem LINKU

pajek ::

Hvala vsem!! ... sem rešu...:D

Jah imel sem vkloplen: multi-session ...cepec..;(

Aja tisto ko pa trdim, da ti napiše koliko MB naj bi šlo gor overburnat pa sem zasledil pri teh navodilih: navodila in gre za MMORE-90 minutne CD-je, ko lepo piše pod Medium-Info: TOTAL CAPACITY is 00:00:00 (0MB) & AVAILABLE CAPACITY is 10:00:00 (88MB)...torej sklepam, da je na tem nosilcu še 88MB prostora, če ni tako me popravite - in kot vidite tu nikjer nič ne piše o tistih 703MB, ki piše vsem nam..tko pravte!

ok...nema veze, važno da sem rešu :D in lepo overburnal JOKERJEVO SYROTKO na 747MB :))

hvala vsem ....

lp 0:)

BaRtMaN ::

Ne, Nero pravzaprav nekatere medije zazna kot samo 88 MB velike. Nič se bat, samo pečt pa spat! :D

Sem ti glih hotu predlagat, da poglej še multisejnost.

iration ::

v Nero CD Speed-u greš v Extra->Overburning Test. To ti TOČNO pove, koliko lahko spraviš gor na CD.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

BaRtMaN ::

Prejle sem hotel probat omenjeni Overburning Test, pa je neklikabilen tudi s praznim medijem.

iration ::

Imaš izbran cdr in ne cd-rom/dvd? Če ti ga zazna Nero, bi ti ga moral tudi Nero CD Speed.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

BaRtMaN ::

Moja pečka je izbrana, ja. Bom še enkrat probal kasneje, trenutno je v uporabi.:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj s filmčki velikosti 701MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
311913 (1331) fahrenGONE
»

Resnice in laži o DVD+-R - jih

Oddelek: Pomoč in nasveti
131768 (1351) Quikee
»

Vedno mi uniči CD!!

Oddelek: Programska oprema
141157 (963) nuclear
»

700 MB CDRW?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161408 (1088) SasoS
»

SmartBuy CDR 90 min. - ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
101075 (863) Kekec

Več podobnih tem