» »

IRC problem (Too many...)

IRC problem (Too many...)

Jeebs ::

Hello! Imam en problemček z IRC-em, ki si ga ne znam pojasnit. Občasno (čedalje bolj pogosto) se mi namreč dogaja, da ko se hočem povezat na IRC omrežje, dobim po preteku časa, v katerem naj bi se stvar povezala sporočilo ''Too many levels of remote in path''. To ne vem po kateri logiki učinkuje na ShowDown skripto (ki jo ponavadi uporabljam) in pa tudi na navaden IRC, tako da ne morem na IRC dokler ponovno ne zaženem računalnika. ShowDown skripta deluje na IRC verziji 6.01, navaden mIRC pa je 6.03. OS je WinME z vsemi možnimi update-ji in ostalo kramo (IE 6 in Netscapa 7). Računalnik pa:

PIII 450Mhz
256 Mb SDRAM (133 in 100 Mhz delujoče pri 100 Mhz)
10.1 Gb IDE disk
Voodoo 3 3000 AGP
Creative Live Value! zvočna
Belkin omrežna (čakam na ADSL)
Motorola 56 software modem
intelova mamaplatka...

Sumim, da ima precejšnjo vlogo pri vseh težavah z internetom ravno Motorolin modem (občasni crash SM56, nestabilna povezava...). Je to možno, da je za vse skupaj kriv modem? Čudno se mi zdi zaradi tega, ker če poskušam naložit najnovejše driverje za modem, le-ti naredijo komplet frko na sistemu.Nazadnje, ko sm poskušal stvar usposobit z najnovejšimi gonilniki, sem moral driverje nato spucat v varnem načinu, ponovno namestit gonilnike za grafično... Skratka zelo čudna zadeva! Predlogi? Sicer bo res čez kakšen teden ta ku*** od Motorole ven letel pa vseeno.

LP, Anže
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Jeebs ::

Hm... Zanimivo. Opazil sem, da mi to sporočilo ''Too many levels...'' napiše samo pri priklučevanju na IRC omrežje Univerze Maribor, medtem, ko se lahko priklopim na vsa ostala omrežja. 8-O Komu kaj jasno? Men ni!:O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

CaqKa ::

pač uporabljaj druga omrežja
pa če se ne motim je podobno sporočilo ko se večkrat naenkrat povežeš na omrežje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Phoebus ::

Ce se > 3x prklopis na irc ti rece "too many local host connections" in je nekaj cist druzga.
Pravzaprav razmisljam, kdaj bojo kekci razmisl o ukinitvi tega - imas omrezje N razunalnikov z N uporabniki in enim zunanjim IP-jem. In tudi ce mas 100 masin, bojo lohk sam trije ircal.
Hvala kur* za to.

Predator ::

ali pa en težak nabije 100 connectov na irc sever in flooda z cloni in itd...

ta omejitev _IMA_ razlog za svoj obstoj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IRC in prikaz local hosta

Oddelek: Omrežja in internet
91203 (1078) Mavrik
»

SLO ircNET serverji?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
656084 (5463) volkec
»

Ne morem na irc

Oddelek: Omrežja in internet
131480 (1265) salesky
»

BNC problem

Oddelek: Omrežja in internet
181753 (1537) MrBrdo
»

mIRC skcipte

Oddelek: Omrežja in internet
291462 (1222) lordgreg

Več podobnih tem