» »

Tekmovanja v video igrah... zakaj ne?

Tekmovanja v video igrah... zakaj ne?

RandomNinja ::

Zakaj nimamo mi kakšna taka tekmovanja v slo?

Lahko bi tudi v sloveniji organizeral taka tekmovanja v igrah in bi lahko imel isto:

Street Figther IV AE
Mortal combat
Ultimate Marvel vs Capcom 3

Zmagovalec pač dobi neko nagrado. Na evo 2012 v las vegasu so ble nagrade velke slišu sem da je zmagovalec dobu 25000$. Sej ni treba met full velke nagrade mogoče PS3 al pa xbox 360 za zmagovalca, rame, processorje, matične, razne igrice itd....

Komot bi lahko mel kakšn tako tekmovanje npr v Xpandu3D ali pa na gospodarcu.

Point je maš se fajn, mal navijaš, mal spoznaš folk, pa igraš igrce =D

seveda bi bili sponzorji kakšen big bang, compshop, funtech, mimovrste....

particle ::

Zato, ker bi v sloveniji prišlo 10 folka, glavna nagrada bi bila pa burek.

RandomNinja ::

če bi bla nagrada neki vrednega bi vrjetn pršlo kar dost folka dobit đabe xbox 360 al pa PS3 ni kr neki...tko kot v las vegasu pol tam folka niso sploh resni gemerji ampak zato ker je dobra nagrada, kdo nebi probu mogoče pa mu rata in dobi 25k $? =D

Zeratul ^^ ::

Ce bi bilo v Fifi,kaksem FPSu ali Starcraftu bi se razmislil...
#yolo

ahac ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Ce bi bilo v Fifi,kaksem FPSu ali Starcraftu bi se razmislil...


To pa nekaj obstaja.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zeratul ^^ ::

Intel Extreme Masters ima Starcraft 2 in LoL. Fajn.
Kje je pa v Slo kakšno SC2 tekmovanje?
#yolo

opeter ::

Zato v SLO ni takih tekmovanj, ker:
- dobiti sponzorje v trenutnih časih je bolj težko
- ker ni sponzorjev, ni nobenih nagrad
- ni dovolj interesa s strani folka
- poglejte stanje LAN partyjev (pred leti so bile še aktualne, danes je scena, bolj kot ne, mrtva)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pyr0Beast ::

- imamo vsi spodoben wifi/net in laptope ter se ni problem pristavit na lokalni LAN parti kjer se izgra za zabavo in ne za zmago
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Ampak lanpartyjev je tudi drugje po svetu dost manj, tournamentov pa vedno več in folk pride to gledat.
Po moje pri nas velik folka še vedno gleda na gaming kot na igrice za otroke. In potem dajo sponzorski denar raje nekemu balinarskemu društvu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

msjr ::

Taka tekmovanja so bila pri nas v devetdesetih zelo popularna, mislim da je Joker organiziral Collin McRae (če se ne motim) tekmovanje, kjer je zmagal sodelavec (takrat star ene 40 let) in pobral force feedback volan 16 letnemu mulcu. Finale je bilo na Gospodarskem razstavišču. Prav tam sem vodil finale v snes (super mario cart, street fighter) tekmovanju, ki smo ga organizirali za lokalno televizijo. Nagrada je bila konzola snes, takrat zelo priljubljena. Ljudi je bilo vedno veliko, tako da bi se po moje še vedno splačal organizirat. Samo zmigat se je treba in narest kaj, ne pa pluvat v smislu sej ne bi noben prišel....

gumby ::

RandomNinja je izjavil:

Zakaj nimamo mi kakšna taka tekmovanja v slo?

Kdo ti pa brani, da organiziraš kaj takega?
my brain hurts

ShowDown ::

ahac je izjavil:

Ampak lanpartyjev je tudi drugje po svetu dost manj, tournamentov pa vedno več in folk pride to gledat.
Po moje pri nas velik folka še vedno gleda na gaming kot na igrice za otroke. In potem dajo sponzorski denar raje nekemu balinarskemu društvu.


Žal je tako.

nodrim ::

v pretepaških igrah na www.pretep.si kr redno organizirajo turnirje, samo ni pa to za nedeljske igralce ;)

no, za prit in uživat je mega, samo na zmago lahko pozabite (rečmo, da sm vrgu rokavico) :P

Zeratul ^^ ::

Mortal Kombat 9 je meni najboljša pretepaška 8-)
#yolo

nodrim ::

no, saj .. vsi vabljeni, zdaj po poletju bo 100 % padel še en turnir ali dva pred novim letom ... spremljajte na www.pretep.si

za druge igre oz. večja tekmovanja z mega nagradami bo pa treba počakat, da se kdo opogumi in spravi v pravo organizacijo (že ti naši manjši turnirji zahtevajo veliko dela glede priprave prostora, opreme (vsaj 4 postaje s konzolami in TVji, snemanje in streamanje v živo, mešalna miza, mikrofoni za komentiranje v živo itd.)) in nabavi sponzorje ...

Peters ::

Kar jaz pogrešam so nekakšni klubi, mešanica bara, igralnic in cyber caffejev, kjer bi lahko človek sedel, pil, igral in se zabaval s kolegi. Združiš to še s karaokami/guitar herom in imaš super geekbar kombinacijo :)

nodrim ::

odprem, ko padejo penezi :)

blackbfm ::

geeki se ne družijo v rl in ne hodijo po barih:)

Zheegec ::

Zato pa obstajajo Barcrafti v tujini :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Pesimist ::

ahac je izjavil:

Ampak lanpartyjev je tudi drugje po svetu dost manj, tournamentov pa vedno več in folk pride to gledat.
Po moje pri nas velik folka še vedno gleda na gaming kot na igrice za otroke. In potem dajo sponzorski denar raje nekemu balinarskemu društvu.


Še jaz gledam nato tak, pa imam xbox 360 in gaming pc ze dolgo časa. Tak da bo nekaj na tem.
Vbistvu se v druzbi nikol nisem omenil hey jaz sem dober v fifi,cs,pečenju bureka....

Na tekmovanje video igrah tudi nebi šel, da še me kdo prepozna... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The gaming resorts (Portorož)

Oddelek: Igre
389646 (6394) Tr0n
»

Doping testi tudi za igralce računalniških iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9530751 (23562) Superboyy
»

Slovencema četrta nagrada na Intel ISEF-u

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
2413239 (10462) Invictus
»

Dvakrat bron na matematični olimpijadi

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
167961 (7158) mojca
»

NEST is back, baby! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
557935 (5248) Primoz

Več podobnih tem