» »

Android safe mode

Android safe mode

dree ::

Zanima me, kako lahko zazenem svoj ICS v safe mode.

LP!

BladE_ ::

Najprej bi lahko povedal kateri telefon ali pač napravo imaš, kateri rom, root, oziroma kaj sploh želiš s tem pridobiti?!
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

Mavrik ::

Kaj bi pa naj po tvoje sploh "safe mode" bil?
The truth is rarely pure and never simple.

BladE_ ::

Ubistvu "safe mode" deluje podobno kot v Windowsih, vklopi samo res nujne procese za delovanje vse ostalo ostane izklopljeno(tako nekako :) )... Zdaj od naprave do naprave je različno kako se boota v safe mode, volume + in - skupaj + vklop, menu tipka + vklop, trackball + vklop...

OP, povej več!
Akcija - Reakcija

hojnikb ::

BladE_ je izjavil:

Ubistvu "safe mode" deluje podobno kot v Windowsih, vklopi samo res nujne procese za delovanje vse ostalo ostane izklopljeno(tako nekako :) )... Zdaj od naprave do naprave je različno kako se boota v safe mode, volume + in - skupaj + vklop, menu tipka + vklop, trackball + vklop...

OP, povej več!

so kar ti praviš ni safe mode ampak recovery, čist druga zadeva.
OP naj pove kaj je narobe z njegovim telefonom, pa bomo potem naprej svetoval..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

first_line ::

1.Power the device off.
Press and hold the Power button then select Power off.


2.Power the device on.
Press and momentarily hold the Power button.

3.When the Motorola Dual Core screen appears, simultaneously press and hold Volume Up / Down keys.


4.Continue to hold the Volume Up / Down keys until Safe mode appears in the lower left.

hojnikb ::

factory reset ponavad še najbol pomaga, če kej software nagaja..
#brezpodpisa

BladE_ ::

hojnikb je izjavil:

so kar ti praviš ni safe mode ampak recovery, čist druga zadeva.
OP naj pove kaj je narobe z njegovim telefonom, pa bomo potem naprej svetoval..


Ne, govoril sem o "safe mode" in ne o recoveriju! Je pa že @first_line podal en primer, ki velja za Motorolo, od modela do modela je različno.
Akcija - Reakcija

kema95 ::

zdravo imam 1 velik problem . posodobil sem gmail nakar sem dal možnost sinhronizacije in telefon se je resetiral sedaj se mi že pol ure prižiga in ugaša pride pa samo do pin ter napiše da ni vztavljene sim kartice ter se ponovno ugasne. nato sem pritisnil tipko za izklop in za glasnost ter odpr dodatni meni . iz telefona bi rad dobil slike prednen ga dokončno resetiram kako to narediti ? če ga zaženeš v recovery mode napiše da ni ukaza pomoč prosim :D

Opkow ::

Kolikor jaz vem, na Nokii 3210 ne mores uporabljati programa gmail. Kako ti je to sploh ratalo!?

Zeeh. Lahko bi povedal vsaj model telefona in po moznostu verzijo androida, ce imas rootanega, ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasno polnjenje (Galaxy S5)

Oddelek: Mobilne tehnologije
194312 (3966) gusto
»

IMB T60 Lenovo se ne da zagnati v safe mode

Oddelek: Informacijska varnost
15898 (813) kriko1
»

Samsung galaxy note BRICK

Oddelek: Mobilne tehnologije
203644 (3131) CaqKa
»

začaran krog vklopa Windows XP-ja

Oddelek: Operacijski sistemi
111173 (868) butec
»

VW Passat ter originalen avtoradio BETA

Oddelek: Na cesti
64796 (4626) Jst

Več podobnih tem