» »

GOALUNITED

GOALUNITED

kriko07 ::

Pozdravljeni
Na internetu je ena zelo dobra FREE igra,katere ni treba inštalirati,podobna je kot vojna plemen.
Samo tukaj gre za nogomet.
Lahko nastavljaš formacijo,treninge kupuješ igralce,gradiš štadion prodajaš izdelke.In še in še...
Meni res ODLIČNA igra
http://www.goalunited.org/sl/
Če imate kakšno vprašanje o tej igri lahko kar tukaj napišete ali na na zs.

kriko07 ::

Če imate že narejen račun prosim napišite ga tukaj v temo,in dodal vas bom za kakšno prijatelsko tekmo.

bdoxx ::

to ni free igra ampak pay2win

kriko07 ::

maticko gu stars si lahko kupis za dobro igranje,ampak meni gre tako ali tako dobro..

Mikec17 ::

Jaz imam račun na goalunited-u. Me pa zanima nekaj kako dobiš ali kupiš karte-kupon.??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mikec17 ()

kriko07 ::

Kupiš karte z pomočjo Gu-stars,pakete itd.Kupone in kakšne karte pa dobiš z pomočjo Booster paketov

Mikec17 ::

Aha hvala.

Ali mi poveš ime da bova šla kakšno tekmo??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mikec17 ()

malini ::

Hej, Jst sm tut začel včeraj s to igro, moje ime je malinislo - NK Gora. Sm pripravljen za prijatlske :).
Se mi je pa ustavlo že na začetku. Sm zgradil tribune na štadionu in potem še parkerne prostore, pač vse tko kot je po nalogi da dobiš € in da greš potem lahko na drugo nalogo. Problem pa je da mi noče jet na naslednjo nalogo čeprav sm tudi zgradil parkerni prostor in tribune na štadionu. A ve kdo kaj je narobe?

lp M

Reycis ::

Ce hoces prit dlje od četrte lige je nujno noter zmetat kar precej dnarja. Tako očiten pay2win bi blo treba prepovedat.

IL DIAVOLO ::

Sem igral nekaj časa...na začetku ful kul, pol pa živi dolgcajt, zgradbe predrage, komentarji na tekmi totalno debilni.

Vojna plemen rula!

Mikec17 ::

malini je izjavil:

Hej, Jst sm tut začel včeraj s to igro, moje ime je malinislo - NK Gora. Sm pripravljen za prijatlske :).
Se mi je pa ustavlo že na začetku. Sm zgradil tribune na štadionu in potem še parkerne prostore, pač vse tko kot je po nalogi da dobiš € in da greš potem lahko na drugo nalogo. Problem pa je da mi noče jet na naslednjo nalogo čeprav sm tudi zgradil parkerni prostor in tribune na štadionu. A ve kdo kaj je narobe?

lp M


Počakaj kakšen dan da se osveži pa bo potem bolje. Sem ti poslal prošnjo za prijatelja jaz sem janzag- NK Lož

IL DIAVOLO je izjavil:

Sem igral nekaj časa...na začetku ful kul, pol pa živi dolgcajt, zgradbe predrage, komentarji na tekmi totalno debilni.

Vojna plemen rula!



Jaz se popolnoma strinjam s tabo da so zgradbe predrage, pa tudi kakšen komentar je nesmiselen. Drugače je igra men zelo dobra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mikec17 ()

kriko07 ::

Odlična je
Lahko me dodate na
Manager: kriko07
MOŠTVO; Žabjek


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odbojka in navijanje

Oddelek: Loža
364591 (3082) Cruz
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
598183 (7256) MisterR
»

stadion Stožice, vnos fotoaparata na tekmo?

Oddelek: Loža
71741 (1291) St235
»

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Oddelek: Loža
343083 (2359) glinik
»

Koebenhavn - Gorica

Oddelek: Loža
221295 (997) @ljash

Več podobnih tem