» »

Za vse ki (mislijo) da se jim greje procesor!

Za vse ki (mislijo) da se jim greje procesor!

Muflon1 ::

Danes sem kar naenkrat znorel ker mi je celeron II 700 (nenavit) kazal v MBM5 55°C tudi v BIOSu je kazalo 55°C vendar jaz nejeverni tomaž temu nisem verjel zato sem se odločil za akcijo: odprem kišto potipam orba na otip je mel tam okol 30°C nikol pa 55°C!! zato sem svojo akcijo speljal naprej na hitro sem pogledal v bios temperaturo procesorja še vedno je kazala 55°C zato pa sem v 1 sekundi (ugasnu računalnik spulu orba dol in potipal tist centimeter čipa ki ga orb hladi) in kaj sem ugotovil porečete? da je čip imel ravno tako temperaturo tam okoli 30°C vendar ko pa sem potipal zeleno plastiko okoli čipa na procesorju me je pa lepo zagrelo cirka 50°C torej po moje bi se z unim finim distančnikom dalo kr lepo zbit temperaturo zato bi lepo lepo lepo prosu če bi mi kdo lahko povedal natančne mere distančnika med procesorjem in hladilnikom procesorja. Še lepše bi pa bilo če kdo ve kje stvar dobit v sloveniji oziroma se sem bavi z proizvodnjo le tega.



LP Bizi10

(že vnaprej hvala za odgovore):)
  • spremenilo: Muflon1 ()

dexter ::

Hello!

Jest sem si ga naredu.
Dimenzije so okoli 50x50x1.7.


LP

Muflon1 ::

Torej js sm si sam doma naredu bakren distančnik 4X4cm z luknjo 1.5X1.5 cm debeline 0.1cm ampak mi temperatura še kar ni hotela pasti izpod 55°C in kaj sm potem naredu? prtisnu sm golden orba proti procesorju in temperatura je v trenutku padla na 28°C8-O torej sm dal orba spet dol in pogledal tista njegova vodila za pritrditev in sta obe nožici ki ga normalno pritrdita gor bili nekako čudno sploščeni... pojma nimam kako so se lahko sploščile ampak samo malo sm jih privzdignil in voila! :\ sedaj imam pri 700 temperaturo 30°C pri 950 pa maksimum 42°C:8) (preklet pritrdilni mehanizem od orba)

MaD_Mavr0 ::

BIZI10 A MI LAHKO POSREDUJES TE TVOJE IDEJE NA MOJ MAILJ

WEBMASTER@CEZAM.ORG

ZA ODGOVOR SE TI ZAHVALJUJEM OZ. zelim sam modificirati masino oz.
izbojsati hlajenje -> Pricakujem izčrpno poročilo zame !!

Hvala ti v naprej !



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura cpu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382959 (1731) rejven
»

Koliksna je lahko max temperatura plosce in cpuja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
728761 (6160) Vuli
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261417 (1091) borut-t
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241599 (1190) element
»

Golden orb Celeron II

Oddelek: Navijanje
51127 (987) Dalmatinc

Več podobnih tem