» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
7 / 71
»»

globalna80 ::

Zanima me zakaj je bila zbrisana tema "ali vas lahko opazujejo prek vašega TV sprejemnika? Dal sem kredibilnen link od znane ruske novičarske strani, ki jo je povzel tudi največji slovenski medij.

Zbrisal jo je Tilen.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

bdoxx ::

bdoxx je izjavil:

Primoz je izjavil:

se opravičujem, spregledal

kršitev 1.1, 2.2, 5, 6.2, -> čestitam za PNG.


res upam, da je to zgodnja prvoaprilska šala.
1. člen
1. Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati ali razpihovati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost.,


nisem kar nič spodbujal, le podal konkretno vprašanje.

2. člen
2. Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.

ohh daj c'mon, tema je že sama po sebi bila brez smisla, sem le podal vpršanje ki se je nanašalo na tematiko. Argumentiranega pogovora ne temo politika pa še na tem forumu žal nisem zasledil.

5. člen
Prispevki morajo biti pravopisno pravilni, kar vključuje tudi rabo velikih začetnic in ločil.

vprašanje je bilo kar pravopisno pravilno, oz. ni odstopalo od povprečja prispevkov ST-ja.

6. člen
2.Prepovedano je objavljanje, iskanje, ponujanje in omogočanje dostopa do snovi, predmetov, navodil za postopke ali dejavnosti, katerih promet je prepovedan z zakonom.

no tukaj pa sem res morda malo ampak res malo kršil ta člen. In če je to dovolj za oznako, pa naj bo.

in še to
Oznaka Persona non grata preneha:
ko se kršitelj javno opraviči....
komu pristozelenihkravah, bi se pa naj opravičil?, seveda nimam tega namena, ker nisem nikogar tako ali drugače ''prizadel''.


Bump.
Hvala kuglvinklu, (ki mi je prvotno brisal post) in primožu, (ki mi je naknadno dodal naziv), za obrazložitev na moj odgovor oz. vprašanje glede naziva.

pikicamikica ::

Pozdravljeni,
Vceraj sem se registrirala na tem forumu, ker se mi je zdelo, da je veliko pametnih glav tukaj gor in bom dobila informacijo, ki jo iscem.
Sprasevala sem o najemu bara s stango - naslov teme: najem prostora za zur - v lozi. Zaklenili ste temo in napisali spam. A je problem, ker sem isto vprasanje postavila se na Kulinariki? Tam sem ze dolgo let clanica ma se mi zdi, da od ljubiteljskih kuharic ne bom dobila odgovora, ki ga iscem. Se opravicujem, ce nisem upostevala kaksno pravilo, ceprav mi se zdaj ni jasno kaj sem narobe vprasala. Vprasanje sem postavila cisto resno, ker ne vem vec koga naj vprasam. :'(

Hvala za odgovor!

Aja, pa opravicujem se tudi ker sem to isto vprasanje poslala po ZS osebi, ki je zaklenila temo, sem sele zdaj prebrala, da se priotozb napisanih po ZS-ju ne obravnava. Sem nova tukaj in se malo se lovim. :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

Hayabusa ::

Zbrisano by dzinks63, ko sem povedal uporabniku tjaz051, da pač nima pojma o rač. strojni opremi.
https://slo-tech.com/forum/t555586/p391...

Zakaj ?

Hayabusa je izjavil:

Zakaj je OB brisal ?
https://slo-tech.com/forum/t183768/p389...

Zakaj je darko brisal ? Napišem resnico in dobim delete.
Kako gre naprej "When the Truth is Outlawed" poiščite sami...
https://slo-tech.com/forum/t554268/p389...

Čakajoč Godoja ni moja najljubša knjiga !
//me still waiting

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Gandalfar ::

pikicamikica: podobno kot od ljubiteljskih racunalnicarjev. Copy/paste teme ima znake spama in kot taksna ostaja izbrisana.

@Hayabusa: osebni napad. Dvigni nivo pa bo boljse.

Zgodovina sprememb…

freesty ::

http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

bluefish ::

Navezovanje na brisan prispevek drugega uporabnika (trol, ki je doživel generalno čiščenje).

Vajenc ::

Sej, če bi se modi držali pravil tega foruma, bi bila ta tema pol krajša. Izbrisi brez razlage pač potrebujejo razlago (baje). Bluefish razloži zakaj si brisal tole.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

bluefish ::

Navezovanje na brisan post drugega uporabnika, ki je bil brisan zaradi prispevka drugega uporabnika. Veriga.

Vajenc ::

bluefish je izjavil:

Navezovanje na brisan post drugega uporabnika, ki je bil brisan zaradi prispevka drugega uporabnika. Veriga.

To si neki na hitr zmislu? Nič od navezanega ni bilo brisanega.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

bluefish ::

Je bilo.
Recimo: "Imagodei, ta pokroviteljski ton uniči tvoj trud," se nanaša na prispevek, ki je bil brisan omenjenemu.
Drugi del pa je offtopic primerjava z uporabnikom, ki ga sploh ni v temi.

Vajenc ::

bluefish je izjavil:

Je bilo.
Recimo: "Imagodei, ta pokroviteljski ton uniči tvoj trud," se nanaša na prispevek, ki je bil brisan omenjenemu.
Drugi del pa je offtopic primerjava z uporabnikom, ki ga sploh ni v temi.

Tole si fajn mimo brcnu oz. si se kar direktno zlagal. "Imagodei, ta pokroviteljski ton uniči tvoj trud" se nanaša na citiran in neizbrisan post imagodei-a, ki se glasi: "Če se prideš igrat z velikimi otroki, potem moraš računat, da malo močnejše vržejo žogo.". Po tvoje offtopic je bil odgovor nebrisanemu offtopicu magic1 in ne, kot si zmotno razbral Kayserju.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

bluefish ::

Jap, mea culpa za prvi del, je bil dvakrat zapisan na podoben način.
Pri drugem pa vztrajam, Keyser Soze ni predmet debate in primerjav.

Tilen ::

globalna80 je izjavil:

Zanima me zakaj je bila zbrisana tema "ali vas lahko opazujejo prek vašega TV sprejemnika? Dal sem kredibilnen link od znane ruske novičarske strani, ki jo je povzel tudi največji slovenski medij.

Zbrisal jo je Tilen.


Pravila

25. člen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Halfdead987 ::

Razumem da se kot PNG ne morem pritožiti ampak zakaj v temo
https://slo-tech.com/novice/t556750#crta
In v temo o SSDjih
Ne morem pisati? Niti en prispevek ni bil zbrisan.

Gandalfar ::

Prav imas. Ne mores se pritozit.

Halfdead987 ::

Vi pa ne morete kar brez razloga onemogočit pisanje v temo.

Hayabusa ::

Uradno razglašam, da je ST postal nov šmkrlja forum:
https://slo-tech.com/forum/t556879/p392...
če je grafična 78707 TAHITI LE, ki je lepša, boljši nakup.

Zaka je blo to pobrisano?

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

Ker random lol fotke ne predstavljajo argumentirane debate.

Hayabusa ::

Preberi, zakaj se gre v debati, potem boš dojel da ne dajem random lol fotk.
Grafičnih večina ljudi nima obešenih na steno.

Zgodovina sprememb…

Apofis ::

Živjo. A moj oglas je bil zbrisan, ker sem dal premalo informacij o artiklu al ker ni bil iz IT sveta? Samo za info...

Gandalfar ::

Cena je obvezen podatek.

Apofis ::

A mi lahko oglas odbrišete, da ga popravim al ga napišem znova? Hvala za odgovore

Gandalfar ::

Napises ga znova.

CaqKa ::

https://slo-tech.com/forum/t555931/p392...

27. člen st pravil!

In spet ga krši gzibret.

Se pritožujem čez njegovo dejanje.

gzibret ::

Caqua - tvoj odgovor je il brisan zaradi:

- kršenja pravil ST, 2. člen.

Posebej v tisti temi je bilo precej brisanja. Tega je včasih kar precej in za moderatorja predstavlja veliko dela, ki ga pa žal nimamo vedno na voljo. Objavil sem tudi precej obširno razlago razlogov za izbris v enem izmed predhodnjih postov, zato nisem tega ponavljal vsakič, ko je kdo kršil pravila.

Za ne-obrazložitev se opravičujem, ampak vseeno prosim za razumevanje, če razlage ni vedno notri. Kolikor je le moč, jo podam, ampak če gre za "masovko", potem pa včasih tudi spustim. To ni prav, bom probal biti bolj dosleden v bodoče.
Vse je za neki dobr!

CaqKa ::

gzibret je izjavil:

Caqua - tvoj odgovor je il brisan zaradi:

- kršenja pravil ST, 2. člen.

Posebej v tisti temi je bilo precej brisanja. Tega je včasih kar precej in za moderatorja predstavlja veliko dela, ki ga pa žal nimamo vedno na voljo. Objavil sem tudi precej obširno razlago razlogov za izbris v enem izmed predhodnjih postov, zato nisem tega ponavljal vsakič, ko je kdo kršil pravila.

Za ne-obrazložitev se opravičujem, ampak vseeno prosim za razumevanje, če razlage ni vedno notri. Kolikor je le moč, jo podam, ampak če gre za "masovko", potem pa včasih tudi spustim. To ni prav, bom probal biti bolj dosleden v bodoče.

s cim sem kater del drugega clena krsil?

gzibret ::

"Pa iz koga misliš da se ti butla delaš?"

Tole.
Vse je za neki dobr!

Barbarian ::

zahtevam takojšnjo obrazložitev bluefisha zakaj je bil brisan moj post v temi loža/sneži !

V pravilih slo-techa, ki jih radi kršite namreč piše:
27. člen
(obrazložitev ukrepa)
Administrator ali moderator mora ukrep obrazložiti, razen v primerih iz 2. točke 25. člena.

Torej, zahtevam natančno obrazložitev zakaj je bilo izbrisano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

bluefish ::

2.2. Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.

Barbarian ::

bluefish je izjavil:

2.2. Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.



TOčno tako. Jype je objavil posnetek kako kolesari, torej je bil to predmet razprave. Njegovih postov nisi brisal, čeprav niso predmet razprave .

Temu primerno je tvoj ukrep- brisanje posta ter blokiranje pisanja v tisti temi povsem iz riti privlečen.

Preberi še enkrat temo in

Tema se odklene, takoj ko tisti, ki je posredoval, ugotovi zmoto. Pri tem se opraviči.
Tema ali odgovor se odbriše ali vrne v prvotno stanje, takoj ko tisti, ki je posredoval, ugotovi zmoto. Pri tem se opraviči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

bluefish ::

Ne, jype je objavil posnetek kolesarjenja, ki prikazuje sneženje, kar je tudi naslovna tema. Ti si mu repliciral z mnenjem o (ne)varnosti takega početja, kar pa tu ni stvar debate.

Barbarian ::

bluefish je izjavil:

Ne, jype je objavil posnetek kolesarjenja, ki prikazuje sneženje, kar je tudi naslovna tema. Ti si mu repliciral z mnenjem o (ne)varnosti takega početja, kar pa tu ni stvar debate.



Dokaži. Ali pa je to le tvoje subjektivno mnenje?
Jypova slika kako polaga v ovinek po suhem je stvar debate?

Daj nehaj no.

Aha si pobrisal še njegov offtopic. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

bluefish ::

Hvala, res ni stvar debate.

globalna80 ::

Večkrat mi zbrišejo utemeljeno pritožbo in ko zahtevam razlago mi kakšen moderator napiše da jo ne dobim. Se pravi, da se še pritožit ne moreš ali kaj? To bi lahko bilo osnova- vsaj možnost pritožbe,

Predstavljajte si, da bi se pritožil v strasbur in bi ti ga uničili brez odpisa ali razlage, karkoli. Se vam to zdi fer?
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

kuglvinkl ::

Ja. Povsem. Ti si dobil naziv, zdej lajhko počnemo s teboj karkoli hočemo. Pravice gredo samo tistim, ki si to zaslužijo.

globalna80 ::

kuglvinkl je izjavil:

Ja. Povsem. Ti si dobil naziv, zdej lajhko počnemo s teboj karkoli hočemo. Pravice gredo samo tistim, ki si to zaslužijo.


Dobil sem naziv brez pojasnil čeprav nikoli nobenemu uporabniku niti enkrat nobene grde besede.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

mtosev ::

zakaj mi briše fish poste v temi kaj početi ko je dolgčas? a pomeni, da rabim novo temo odpreti?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gandalfar ::

mtosev: Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.

mtosev ::

v temi o dolgčasu agumentiran pogovor? what?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

https://slo-tech.com/forum/t557947/p393...
brisan post not pa je link do predloga aka tablice
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

bluefish ::

Citiran brisan post drugega uporabnika.

mtosev ::

je pa v postu tudi link z predlogom ane?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bluefish ::

So what?
Objavi nesporen del na novo.

globalna80 ::

Naloga moderatorja naj ne bi bila poniževanje in zaničevanje uporabnika ampak moderatorstvo foruma. tema filmi za razmišljanje, Kuglvinkl.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Again, PnG si, torej stvar, če se klasično izrazim.

Rainbow Dash ::

js bi pa rad da se bluefish blokira al pa zalkene account..

Un mi zbriše teme/komentarje takoj ko je kaka beseda/dve malo v narečju..

Človek js da pišem pravilno slo, porabim 1x več časa.. Zastopijo pa vsi če mal zaviješ po ''slovensko''

Lp

kuglvinkl ::

hehe, kaj pa je to :)))

AXE, zarvnjeno.

bdoxx ::

bdoxx je izjavil:

bdoxx je izjavil:

Primoz je izjavil:

se opravičujem, spregledal

kršitev 1.1, 2.2, 5, 6.2, -> čestitam za PNG.


res upam, da je to zgodnja prvoaprilska šala.
1. člen
1. Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati ali razpihovati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost.,


nisem kar nič spodbujal, le podal konkretno vprašanje.

2. člen
2. Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.

ohh daj c'mon, tema je že sama po sebi bila brez smisla, sem le podal vpršanje ki se je nanašalo na tematiko. Argumentiranega pogovora ne temo politika pa še na tem forumu žal nisem zasledil.

5. člen
Prispevki morajo biti pravopisno pravilni, kar vključuje tudi rabo velikih začetnic in ločil.

vprašanje je bilo kar pravopisno pravilno, oz. ni odstopalo od povprečja prispevkov ST-ja.

6. člen
2.Prepovedano je objavljanje, iskanje, ponujanje in omogočanje dostopa do snovi, predmetov, navodil za postopke ali dejavnosti, katerih promet je prepovedan z zakonom.

no tukaj pa sem res morda malo ampak res malo kršil ta člen. In če je to dovolj za oznako, pa naj bo.

in še to
Oznaka Persona non grata preneha:
ko se kršitelj javno opraviči....
komu pristozelenihkravah, bi se pa naj opravičil?, seveda nimam tega namena, ker nisem nikogar tako ali drugače ''prizadel''.


Bump.
Hvala kuglvinklu, (ki mi je prvotno brisal post) in primožu, (ki mi je naknadno dodal naziv), za obrazložitev na moj odgovor oz. vprašanje glede naziva.

še vedno čakam

jype ::

Verski skrajneži so mi pobrisali pomensko in vsebinsko ustrezno sporočilo, ki je očitno načelo njihov duhovni mir:

https://slo-tech.com/forum/t557933/p393...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
««
7 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490802 (1601) bastadu

Pravila

Oddelek: Slo-Tech
92169 (1735) BigWhale

Več podobnih tem