» »

Slovenska zastava se pojavi v delu South Park

Slovenska zastava se pojavi v delu South Park

«
1
2

draciel ::

Ravnokar gledam South Park 12 del 3. sezone, ter na hitro opazim na točno 7:44 min SLOVENSKO zastavo na vratih punce, ki se pojavi takrat v tistem delu. Zakaj je tam naša zastava?? Meni ni jasno.. o tem sem dobil to vendar niti to ni točno

http://www.spscriptorium.com/Season3/E3...

Tukaj je še dokaz! ( Naj omenim, da je zastava vidna cca pol sekunde - sepravi zelo hitro. Sam sicer nisem opazil sem pa previl nazaj in ustavil na tistem času )

Ali kdo ve zakaj?

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Icematxyz ::

Odgovor se verjetno skriva za temi vrati? Ne vem.

KoMar- ::

draciel ::

Ubistvu se ne... ta zastava se tam pojavi za cca pol sekunde in nič drugega ni v zvezi s tem. Me pa zelo čudi. Zakaj je tako? Sicer sem zelo presenečen in že iščem kontakt avtorjev south parka, ter ne bom odnehal dokler ne dobim odgovora , zakaj je naša zastava na tistih vratih.

Sicer epizode so iz leta '99. Takrat smo bili še majhni (smo še vedno ) in nas noben ni poznal ( nas še vedno ne ). Zato me zanima, why the hell??

Če dobim kontakt in celo odgovor vam bom poročal.. Če pa kdo ve, naj prosim napiše.

Hvala!

KoMar- je izjavil:

http://www.carniola.org/2004/12/sloveni...


top doing drugs while making South Park and you’ll be just fine, mkay?"


Hahha..mogoče je res tam čisto brez pomena. Sam še vedno wtf?? leta 99 smo bili komaj 9 let pod to zastavo. Kje sta dobila avtorja SP našo zastavo..

uglavnem.. dokler to ne izvem.. ne umrem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

blackbfm ::

Mogoče gre pa samo za prebrisan marketing...vsak slovenc k je gledu ta del je sigurno komu še pokazal in vprašal..in to je to.

Se mi zdi da ljudje iz malih držav kar trzajo na take stvari. Sej ista fora je bila pri Ali G-ju, če se ne motim..tista ko pride neka ženska nevem kje pa ji reče on "you go back to Slovenia". Ja vsak kolega mi je kazal točno tisti del ko to reče.

draciel ::

mogoce imas prav. to pomoje vesta (najbrz) samo avtorja south parka. Sam kar me s se najbolj zanima je to: kako so sploh dobili naso malo deezelo ven. Vsakega ko vprasam : ali ves kje je Slovenia, mi odgovori: You mean Slovakia?

blackbfm ::

Eh sej Slovenija ni tok zahojena, pač folk je nerazgledan. Jz nism bil lih nek biser za geografijo v šoli pa znam vseen zih pol držav pokazat na mapi, za ostale sem pa vsaj slišu...za kakšnih 10% da se mi ne sanja ampak ok :)

Da je država tamle sred enga oceana je drugo, sam Slovenija je na dokaj kul lokaciji, centralna evropa, zraven Italije itd..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Alexius Heristalski ::

Nekje sem prebral, da naj bi bil del ekipe, ki je takrat ustvarjala SP, Slovenec.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Matev ::

Ravnokar gledam South Park 12 del 3. sezone, ter na hitro opazim na točno 7:44 min SLOVENSKO zastavo


to je 13 del
The South Park episode Hooked on Monkey Fonics,

in ne 12 kot si zapisal

Matev ::

in pa ne pojavi se v sedmi ninuti
ampak v 14:23

gad dem it

draciel ::

Matev je izjavil:

Ravnokar gledam South Park 12 del 3. sezone, ter na hitro opazim na točno 7:44 min SLOVENSKO zastavo


to je 13 del
The South Park episode Hooked on Monkey Fonics,

in ne 12 kot si zapisal


Bwo, meni piše 12 del. Se pa kliče Hooked on Monkey Fonics kakor si zapisal. In se oproščam. Pojavi se v 14minuti in 23sekund. Imel sem odštevalnik vklopljen in 7:44 je bilo še do konca XD..

vorantz ::

Po tolko letih noben ni pogruntal zakaj za vraga je una zastava tam pa boš ti zej naenkrat :))
Neka interna fora je bla najbrž un dan ko so to delali pa so dali not
Se ne bi čudu, da sta bla zdrogirana ko budale takrat tko da najbrž še sama ne vesta :D

HighBane ::

Meni se pojavi pri 11.50 na SPStudios ... drugač pa mene tudi zdaj zelo zanima od kod jim naša zastava leta 1999. Kaj sta napisala v google (saj takrat je obstajal?), da sta nas našla.

5er--> ::

In zakaj je v okvirju na steni poleg vrat CH3COOH? (etanojska kislina)

marvin42 ::

verjetno kakšna parodija na cviček
Mostly Harmless

Bananovec ::

draciel je izjavil:


 Ali kdo ve zakaj?

Ali kdo ve zakaj?


Ta risanka je tako random neumna, da me niti ne čudi, da so notri kr'neke random stvari.

"since whole family is weird and geek kind - I hate to think as it was meant that this family is originated from my country.Our people are whole different, we are anything but boring as those guys, neighter lame as that.We Slovenians are whole lot different, and I can’t imagine where on earth those assholes that decided to draw that flag on the doors had there mind that day.Stop doing drugs while making South Park and you’ll be just fine, mkay?"

Srsly, kdor je to pisal, je moral biti high as shit. Pardon, travca te ne naredi takega, je moralo biti nekaj drugega.
Avtorju tega prispevka lahko rečem samo to: Tudi Hitler je imel Arijsko raso za drugačno, Nemce je imel za superiorne.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

blackbfm ::

Ta risanka je tako random neumna, da me niti ne čudi, da so notri kr'neke random stvari.


Ja očitno si teslo da ne razumeš bistva ali pa samo nimaš smisla za humor.

Bananovec ::

Torej meniš, da sem podoben avtorju citiranega prispevka? Sicer pa bom vesel tvoje razlage kaj mi sploh ta risanka lahko ponudi. Pa da bo jasno, zelo rad sem gledal to risanko (ko sem bil še star 13 let).
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Urc ()

draciel ::

Ja tko bom povedal. Vsak ma svoj okus, vendar take risanke so zame hilarious. Smešne za pop***. Vsakič ko jo gledam se nasmejem ko osel. In ne, nisem star 13 let ampak kakšnih 10 več.. , sicer tistemu ki ta risanka ni smešna ne razume humorja in je sam v sebi zaprt človek. Kar mi je všeč je tudi to, npr: Vsak del ima svojo zgodbo ki temelji na problemu ki se danes dogajajo. Npr zasvojitev z Facebookom, world of warcraft igro.. itd itd in še miljon takih delov je. Tam opozarjajo kako so ljudje tudi lahko neumni..

Sicer pa imdb ocena pove vse ( Imbd ocena temelji na podlagi ocen, ki so jih oddali ljudje vseh starosti)

nuclear ::

South park.. Huh sem že pozabil, moram pogledati če so novi deli, ali pa vsaj sipmsons dokler ga ne prekinejo.

blackbfm ::

Pa da bo jasno, zelo rad sem gledal to risanko (ko sem bil še star 13 let).

Mislim da 13 letniki še nimajo take miselne kapacitete da bi jim bilo kaj jasno o čem gre SP. Za njih so bolj kakšne rebelde pa princ z bel aira, kaj na takem nivoju.

particle ::

sicer tistemu ki ta risanka ni smešna ne razume humorja in je sam v sebi zaprt človek


Oh wow. Aren't you special.

draciel ::

particle je izjavil:

sicer tistemu ki ta risanka ni smešna ne razume humorja in je sam v sebi zaprt človek


Oh wow. Aren't you special.


No ker si že to omenil, ti moram povedati da če nisi zaprt človek in imaš smisel za humor to ni neka posebnost. Če sem jaz poseben, potem mora biti posebnih tudi cca 90.000 ljudi ki so glasovali za southpark na imdb nad oceno 4. Če se pa čutiš sedaj užaljenega, si lahko odpreš njihovo stran, klikneš na random south park episode in se poskušaš nasmejati njihovim prigodam..

just sayin..

7982884e ::

Bananovec je izjavil:

Torej meniš, da sem podoben avtorju citiranega prispevka? Sicer pa bom vesel tvoje razlage kaj mi sploh ta risanka lahko ponudi. Pa da bo jasno, zelo rad sem gledal to risanko (ko sem bil še star 13 let).
to, da south park označiš kot "random neumno" in "random stvari" več kot očitno nakazuje, da tvoje kapacitete niso kos south parkovemu humorju. tam je namreč (vsaj pri ne-novih epizodah, novih ne gledam več ker so bile poneumljene) malo katera stvar nametana noter kar tako, brez pomena. kaj ti ta risanka lahko ponudi? že samo razumevanje ti zagotavlja, da nisi popoln butelj, ker je v epizodah ogromno družbene kritičnosti.

Dr_M ::

Bananovec je izjavil:

Torej meniš, da sem podoben avtorju citiranega prispevka? Sicer pa bom vesel tvoje razlage kaj mi sploh ta risanka lahko ponudi. Pa da bo jasno, zelo rad sem gledal to risanko (ko sem bil še star 13 let).


You are devolving. :)

Avenger ::

Sej je čist simpl, odgovor je že nekdo napisal, nekdo ki je zraven v produkciji je Slovenc, zastava je pa not kot interni joke ali pa honorable mention.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

folfy ::

Ko sem sam gledav ta del (kaki 2 leti nazaj), sem malo pogooglav pa sem nekje prebrav, da naj bi
dva v ekipi southparka imela slovenske korenine. Linka več ne najdem, prav tako pa mi
na uradni strani noben izmed priimkov ne deluje slovensko :D

draciel ::

nekaj me zanima. Kako je mišljena vloga kennya v risanki? A ga je mogoče razumet ki govori pod kapuco ali ne? ker jaz ga ne razumem čisto nič. Pa še podnapisi enkrat pri kenyu so enkrat jih ni.

šernk ::

folk je naredil preprosto "risanko", ki se ukvarja z vsakdanjimi problemi (zaradi tega so bili mislim da tudi nekajkrat obiskani iz strani raznih agencij), za povrhu vsega so pa še uspeli.

zadeva je pač neke vrste parodija na dogajanje in zraven se lahko pošteno nasmeješ (yeeeeeeeeeeeeey I am special, vedno dobre volje, vedno se znam sam iz sebe norčevat...)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

DragonHeart ::

zanimivo da southpark branijo samo geeki

šernk ::

Od kje ti pa podatek da spadam med geeke?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

jest10 ::

particle je izjavil:

sicer tistemu ki ta risanka ni smešna ne razume humorja in je sam v sebi zaprt človek


Oh wow. Aren't you special.

Eni pač mislijo, da je samo tip humorja, ki je njim všeč, tisti pravi. Kdor nima enakega okusa je pa zihr vase zaprt zaostalež.

Okapi ::

Kako je mišljena vloga kennya v risanki?
Kot white trash, ki ga ni preveč škoda, ko ga vsakokrat kdo ubije.;) Drugače pa je eden bolj brihtnih, na svoj način, samo tega ne kaže.

A ga je mogoče razumet ki govori pod kapuco ali ne?
Ne. Razumeš lahko malo iz melodije njegovega momljanja in malo iz konteksta ostalih, kaj je povedal.

O.

Alexius Heristalski ::

Včasih ga res nisi mogel, zdaj pa že.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

der_Alte ::

Pravo vprašanje je, zakaj je zraven vrat s slovensko zastavo plakat z etanojsko kislino?:P
Umri mlad! Bodi lepo trupelce!

Okapi ::

Tule je pa slovenščina v eni drugi zabavni ameriški seriji.;)

black ice ::

Tale video mi je priporočala kolegica nekaj dni nazaj. Baje ima deklica slovenske korenine. Presenečen sem, da tako dobro govori glede na to, da verjetno nima ravno veliko ljudi s katerimi bi se pogovarjala v tem jeziku.
Pravo vprašanje je, koliko izgovorjenega dejansko razume. >:D

Looooooka ::

DragonHeart je izjavil:

zanimivo da southpark branijo samo geeki

Zanimivo je to, da samo geeki stekajo, da je south park ultimativni dokaz, da je Kanada najbolj demokraticna drzava na tem planetu in da je ta risanka dokaz, da imajo 100x vecja jajca od banana republik kot je Slovenija.
S svojimi "neumnimi" prizori vsakic lepo povejo kaj je narobe s svetom.
Ce pa doloceni tle tega humorja ne razumejo je pa problem definitivno v njih in ne v risanki.
Ampak verjetno je tezko razlagati "kaj je to humor" nekomu, ki so mu verjetno vsec vici, ki se jim smejijo nase babice.
Tisti, kjer se na precej otrocji(vici za petletnike) nacin skriva seks. Da o glasbi sploh ne govorimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Okapi ::

Pa to veš, da South Park ni kanadska, ampak ameriška serija? Iz Kanade se samo norca delajo ves čas (kvadratasta kolesa in take reči:-)

O.

Looooooka ::

Peesda.
Pa res.
Jokam! :D
A so vsaj pisci iz kanade.
Throw me a bone :P

To pomen, da mamo se manjsa jajca kot sem mislil.
Najbolj nedemokraticna drzava si dovoli vecjo kritiko vsega kot mi.
This is a sad day for me :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Matev ::

Tule je pa slovenščina v eni drugi zabavni ameriški seriji.


ej
prvega stavka ne razumem

potem pa ja; kje si pridi domov kaj delaš...

black ice ::

Zelo me skrbi, kje si...?
To si mislil?

Predator ^^ ::

Jaz se čudim da noben ne toži kreatorje SP-ja..Iz veliko znanih osebnosti se norčujejo..
Gnmstle

Matev ::

to je to ja
.zelo me skrbi
kje si.

jep

nisem razumel prej

še tole ne razumem
na koncu reče

hičo hičo

???

pridi v hišo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

Looooooka ::

Predator ^^ je izjavil:

Jaz se čudim da noben ne toži kreatorje SP-ja..Iz veliko znanih osebnosti se norčujejo..

To se samo pri nas dela.
V Ameriki je Larry Flint zadevo resil a ne :)

black ice ::

Matev je izjavil:


še tole ne razumem
na koncu reče

hičo hičo

???

pridi v hišo?

Hitro, hitro.

Matev ::

Hitro, hitro.


ja to bo to

/pismo sem smotan
nič nisem razumel

vorantz ::

black ice je izjavil:

Tale video mi je priporočala kolegica nekaj dni nazaj. Baje ima deklica slovenske korenine. Presenečen sem, da tako dobro govori glede na to, da verjetno nima ravno veliko ljudi s katerimi bi se pogovarjala v tem jeziku.
Pravo vprašanje je, koliko izgovorjenega dejansko razume. >:D


Mala je nek prodigy, igrala violino v carnigy hall pri 8 letih :o
Se ne bi čudu, če bi brez problema debatirala z nami

draciel ::

Matr a smo ponosni ko se nekdo "zunanji" začne ukvarjat z nami ( SLO zastava na vratih SP serije, video ki kaže punčko ki govori SLO )..

jah ni kej.. postajamo vse večji :D get ready for it ;D

eric_cartman ::

Dejstvo je sam to, da je ogromn folka iz Slovenije šlo po svetu, ker tle niso dobil neke prave priložnosti..

Tko da, jst bl mislm, da je vsaj en zaposlen pri SP bil oz. ima nekoga ki je živel v Sloveniji... Prav tako pa to velja za to serijo kjer ta punčka govori slovensko...

Drugače pa je Američanom bivša juga dobro znana.. Mogoče tudi zaradi tega.. Sploh pa smo po drugi strani sosednja država Italije, ki jo Američani tako kujejo v nebo..
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Best risanka ever (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12425171 (12827) Vanich
»

South park (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
576856 (4242) SomethingEls
»

Nič več nudistov v GTA

Oddelek: Novice / Igre
234607 (3761) Looooooka
»

The Simpsons

Oddelek: Sedem umetnosti
181723 (1487) Vanich
»

SOUTH PARK - We all love kenny! (don't we?) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534721 (4069) Filo

Več podobnih tem